Zakonoproekt.Org.UA

 


Умови конкурсу фотографій "Збережи енергію! Зупини зміни клімату!" 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
27.10.2010

Посольство Великої Британії оголосило про проведення всеукраїнського конкурсу фотографії на тему енергозбереження - «Збережи енергію! Зупини зміни клімату!» Теми конкурсу фотографій "Збережи енергію! Зупини зміни клімату!":

Рішення: Відновлювальні джерела енергії. Ніколи не пізно стати енергоефективними. Ми все ще можемо зменшити наш вуглецевий слід, якщо перейдемо до низьковуглецевої економіки. Це можна зробити, звернувшись до альтернативних джерел енергії, таких як енергія сонячного випромінювання, вітру, річкових потоків, морських хвиль, газу з органічних відходів, біодизелю тощо. До участі у цій темі приймаються фотороботи, які демонструють те, як можна зменшити нашу залежність від видобувного палива.

Енергозбереження вдома: зроби свій дім затишним. Ви можете зробити свій побут комфортнішим та підвищити рівень життя, якщо спробуєте бути енергозаощадливими. Набагато простіше й дешевше зберігати тепло й електроенергію, ніж потерпати від протягів, вогкості та холоду у власній оселі. До участі у цій темі приймаються фотороботи, які демонструють, як легко бути енергозаощадливим вдома.

Екопорушники. Не слід гадати, що екопорушники – це лише великі металургійні заводи, хімічні комбінати, вугільні електро- та тепло станції. Ми самі стаємо екопорушниками, коли не виключаємо вдома електроприлади, забуваємо закрити кран із водою або не виключаємо двигун нашого авто у пробці. До участі у цій темі приймаються фотороботи, які демонструють дії, що сприяють збільшенню викидів парникових газів у нашу атмосферу.

До участі у фотоконкурсі приймаються чорно-білі та кольорові фотографії, а також короткі фото проекти (серія фотографій).

Вимоги до фотографій:

фотороботи приймаються в електронному варіанті у форматі JPEG,

розмір кадру не менш 1600х1200 пікселів (не більше 5 Mb, 300 dpi),

для участі у фотовиставці можливо знадобиться надати фото більшого розміру.

Загалом, від одного учасника приймається не більше 5 робіт в одній із вищезазначених тем.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати фото та супровідний лист на електронну адресу конкурсу: energyclime@gmail.com, вказавши у темі листа «Photo competition». Роботи приймаються до 25 грудня 2010 р.

У супровідному листі (документ Word) слід вказати:

повне ім’я автора,

повну адресу,

контактні телефони,

e-mail,

короткий супровід до фотографії,

вказати місце та дату зйомки

назва текстового документу – прізвище конкурсанта латинськими літерами, наприклад, - petrenko.doc, назви зображень - petrenko1, petrenko2, petrenko3.

За бажанням ви можете додати до фотороботи короткий заклик до дії.

Роботи конкурсантів, що не виконали зазначених вимог, не будуть розглянуті журі конкурсу.

Учасники конкурсу, надсилаючи роботи, передають організаторам право на розміщення кращих робіт у фотовиставках, підсумковому буклеті, друкованій продукції, на інтернет-ресурсах тощо із зазначенням авторства.

Роботи приймаються тільки від безпосередніх авторів або їх уповноважених представників. Учасники повинні мати усі права на фотографії, а також гарантувати, що участь фотографії у конкурсі не призведе до будь-яких юридичних ускладнень. Організатори не несуть відповідальність за порушення авторських прав третіх осіб.

Надсилаючи роботи, учасники погоджуються з правилами проведення конкурсу.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Термін проведення конкурсу: 21 жовтня – 25 грудня 2010.

Переможців конкурсу обере журі, до складу якого входять Посол Великої Британії в Україні, представники компаній-генеральних спонсорів, відомі екологи, фотомитці, художники, журналісти. Журі конкурсу має право визначати переможців, визначати нагороди, премії, відібрати роботи для експонування на фотовиставці. Нагородження переможців конкурсу за рішенням журі відбудеться в рамках відкриття фотовиставки.

Критерії оцінки робіт журі: сюжет, якість фотографії, відповідність тематиці.

Виставка робіт переможців відбудеться у січні 2011 року.

Переможці конкурсу отримують грошові ваучери на купівлю фототехніки:

1-е місце – ваучер на суму, еквівалентну 750 у.о.

2-е місце - ваучер на суму, еквівалентну 500 у.о.

3-е місце – ваучер на суму, еквівалентну 300 у.о.

А також багато заохочувальних призів, інформує Посольство Великої Британії.

Відсилання на інформацію щодо конкурсу: http://www.zakonoproekt.org.ua/Умови-конкурсу-фотографій-Збережи-енергію.aspx

Скорочене відсилання на інформацію щодо конкурсу: http://bit.ly/adcuC2

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми