Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Верховна Рада України надала згоду на призначення В.Пшонки на посаду Генпрокурора України 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
04.11.2010

Верховна Рада України надала згоду на призначення Президентом України на посаду Генерального прокурора України Пшонки Віктора Павловича, державного радника юстиції 1 класу.

Призначення В.Пшонки сприяло утворенню балансу між різними фінансово-промисловими групами і наближеними до них політичними силами.

За даними офіційного веб-сайту Генеральної прокуратури України В.П.Пшонка народився 6 лютого 1954 р. у с Сергіївка Слов'янського району на Донеччині в робітничій родині. Через рік після закінчення середньої школи Віктора Павловича призвали до лав Радянської Армії. Після демобілізації зі строкової служби В.П. Пшонка влаштувався на роботу на одне з підприємств м. Краматорська.

У 1975 році Віктор Павлович вступив до Харківського юридичного інституту.

З 1980 року почав працювати слідчим, а згодом - помічником прокурора міста Краматорська Донецької області.

З 07.1983-05.1986 роках - завідуючий відділом адміністративних органів Краматорського міського комітету Компартії України Донецькій області.

З 1986 року В.П. Пшонку призначено прокурором м. Краматорська та у 1997 році на посаду першого заступника прокурора Донецької області.

У 1998-2003 роках - прокурор Донецької області. Також він був членом колегії Генеральної прокуратури України. Цей статус свідчив не тільки про позитивну оцінку результатів діяльності прокуратури Донецької області щодо утвердження законності, а й про хороші організаторські здібності її керівника. Адже Донецька область - одна із найбільших областей в Україні, яка поєднує 73 підпорядковані прокуратури та має розвинуту промисловість , у першу чергу вугільну галузь, металургію та машинобудівництво.

У листопаді 2003 р. Віктора Павловича призначили заступником Генерального прокурора України. У Генпрокуратурі він відповідав за організацію прокурорського нагляду за дотриманням законодавства в органах МВС, СБУ, податковій міліції та спеціальних підрозділах боротьби з організованою злочинністю та корупцією. До службових обов'язків Віктора Павловича входив також прокурорський нагляд за державною митницею та прикордонними службами.

У грудні 2004 році В.П. Пшонка за власним бажанням звільнився з Генпрокуратури, але наприкінці 2006 р. повернувся у це відомство.

За особливі заслуги щодо зміцнення законності в державі Указом Президента України йому присвоєно класний чин державного радника юстиції І класу та почесне звання «Заслужений юрист України», у 2000 році визнано прокурором року, у 2002 - нагороджено почесною грамотою Верховної Ради України, а у 2010 - нагороджено орденом "За заслуги" III ступеня.

В.П.Пшонка - кандидат юридичних наук, член Міжнародної Асоціації Прокурорів, член Вищої ради юстиції України, він нагороджений нагрудними знаками „Почесний працівник прокуратури України", „Державність. Справедливість. Сумлінність" 2 ступені та „Подяка на сумлінну службу в органах прокуратури України" 1 ступені, має відзнаки Української Православної Церкви.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua