Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Крім скандального і неякісного проекту про доступ до публічної інформації регіонали і керівник ТВ-5 внесли новий проект  

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
02.11.2010

Регіонали Бондаренко О.А. та Ландік В.І. з НУНСовець Стець Ю.Я. внесли 02.11.2010 року проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення доступу до публічної інформації) №7321.

Проектом передбачені нова редакція Закону України «Про інформацію» та внесення змін до Цивільного Кодексу України і Законів України «Про науково-технічну інформацію», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про телебачення і радіомовлення», «Про інформаційні агентства».

Таким чином, навіть не проводячи аналізу цього законопроекту, можна відмітити, що є початок систематизації інформаційного законодавства. Хоча запитань до законопроектної техніки вже багато.

Повна електронна адреса для відсилання на матеріал: http://www.zakonoproekt.org.ua/крім-скандального-і-неякісного-проекту-про-доступ-до-публічної-інформації-внесли-ще-один-проект.aspx

Скорочена електронна адреса для відсилання на матеріал: http://bit.ly/dDwyTi

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua