Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Парламент не повинен розглядати проект №1015-3 «Про мови в Україні» внаслідок порушень при його реєстрації 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
09.08.2010

Верховна Рада України. Зал. Закон про мовиРеєстрація Головою Верховної Ради України Володимиром Литвином проекту Закону України №1015-3 «Про мови в Україні», внесеного народними депутатами України Єфремовим О.С., Симоненком П.М. та Гриневецьким С.Р. була незаконною.

Відповідно до частин першої – другої статті 100 Регламенту Верховної Ради України альтернативними вважаються законопроекти, які містять положення, що регулюють однакове коло питань та повторюють за суттю положення щодо регулювання одних і тих самих суспільних відносин. Альтернативний законопроект може бути внесений не пізніш як у 14-денний строк після дня надання народним депутатам першого законопроекту з відповідного питання.

За інформацією бази даних Верховної Ради України «Законопроекти» 07.09.2010 року Головним організаційним управлінням Апарату Верховної Ради України (куратор – заступник керівника Апарату Верховної Ради України Ю.В.Ясенчук, що був призначений на цю посаду по квоті Народного Руху України за наполяганням тодішнього керівника Апарату Верховної Ради України і нинішнього заступника голови НРУ В.Коваля) під номером №1015-3 було зареєстровано проект Закону України «Про мови в Україні», який був внесений народними депутатами України Єфремовим О.С., Симоненком П.М. та Гриневецьким С.Р.

Дана реєстрація була здійснена в порушення вищенаведеної норми Закону, оскільки, Верховною Радою України вже зареєстровані законопроекти, які містять положення, що регулюють однакове коло питань та повторюють за суттю положення щодо регулювання одних і тих самих суспільних відносин:

 

Номер
реєстрації

Дата
реєстрації

Назва законопроекту

1015

23.11.2007

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мови в Українській РСР"

1015/П

25.03.2008

Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про мови в Українській РСР" (нова редакція)

1015-1

29.11.2007

Проект Закону про мови України

1015-1/П

26.02.2008

Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про мови України

1015-2

06.04.2009

Проект Закону про мови

1015-2/П

13.10.2009

Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про мови

1015-3

07.09.2010

Проект Закону про мови в Україні

Відповідно до частини другої статті 105 Регламенту Верховної Ради України «Законопроект вважається відкликаним, якщо до його прийняття в першому читанні повноваження народного депутата - ініціатора його внесення достроково припинено.».

Як відомо, депутатські повноваження Нестора Шуфрича були припиненні в день формування нинішнього Кабінету Міністрів України. А відповідно до частини четвертої статті 104 того ж самого Регламенту Верховної Ради України: «Відкликаний законопроект знімається з розгляду з відповідним зазначенням про це в базі даних законопроектів електронної комп'ютерної мережі веб-сайту Верховної Ради.». Але запис про це відсутній у «Автоматизованій системі документообігу Верховної Ради України» - Головне управління документального забезпечення, куратором якого є В.Б.Яловий.

Вищенаведені порушення з реєстрацією проекту №1015-3, так само, як попереднього проекту №1015-2, свідчить про системність порушень, і судячи за все, мають місце внаслідок відсутності дієвого контролю за роботою підрозділів Апарату Верховної Ради України: Головного організаційного управлінням та Головного управління документального забезпечення, зі сторони вищезазначених посадових осіб Апарату Верховної Ради України, вважає політолог Євген Костенко.

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин повинен був би доручити провести перевірку законності реєстрації всіх інших законопроектів та причин несвоєчасності внесення змін до «Автоматизованої системи документообігу Верховної Ради України».

І подібні дії повинні були б потягнути за собою службове розслідування та притягнення до відповідальності осіб, у наслідок дій, чи бездіяльності яких відбулися вищенаведені порушення Регламенту Верховної Ради України.

Зрозуміло, що Володимиру Литвину важко працювати з такими парламентськими чиновниками, які виявляються нездатними організувати роботу Апарату Верховної Ради України, таким чином, аби не допускати порушень Конституції й законів України, а також Регламенту України, і хотілося б вірити, що Голова Верховної Ради України повинен стояти на захисті Конституції й законів України та Регламенту України, і не допускати таких грубих порушень Регламенту Верховної Ради України ні зараз, ні в подальшому.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua