Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


С.Демченку не дали урвати сотні тисяч гривень з кишені платників податків 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
08.09.2010

Колишньому Голові Вищого господарського суду С.Демченку відмовили в отриманні сотен тисяч гривеньЄвген Костенко: "Парламентарі відмовилися надати колишньому Голові Вищого господарського суду С.Демченка можливість отримати декілька сотень тисяч гривень з кишені платників податків"

68-річний С.Демченка перед своїм звільненням за рішенням Верховної Ради України більш ніж 2 роки після досягнення 65-річного терміну незаконно займав посаду Голови Вищого господарського суду, хоча повинен був бути звільнений «у зв'язку з досягненням шістдесяти п'яти років».

Як і його славнозвісне відомий своєю діяльністю під час банківських афер 2009-2009 років Голова НБУ В.Стельмах, С.Демченко не був звільнений після закінчення повноважень, а й продовжував займати свою посаду та здійснювати повноваження судді й Голови Вищого господарського суду України, що є незаконно, вважає політолог Євген Костенко.

8 липня 2010 року Верховна Рада України прийняла постанову № 2465-VI про звільнення С.Демченка з посади судді Вищого господарського суду України «у зв'язку з досягненням шістдесяти п'яти років». Таке формулювання відповідає підставі звільнення судді, передбаченій пунктом 2 частини першої статті 126 Конституції України..

Але С.Демченко подав у суд на Верховну Раду України з вимогою відмінити Постанову Верховної Ради України в частині підстав його звільнення з посади судді, оскільки таке формулювання підстав звільнення не зберігає за ним звання судді, гарантії недоторканності, щомісячне довічне грошове утримання в розмірі до 90 відсотків заробітку судді, і саме головне - вихідна допомога без сплати податку в розмірі місячного заробітку за останньою посадою за кожен повний рік роботи на посаді судді.

Позов С.Демченка до Верховної Ради України (справа № П-181/10 від 16 серпня 2010 року) розглядає суддя Вищого адміністративного суду України Р.Ханова, а інтереси Верховної Ради України представляє завідувач Відділу по зв’язках із правосуддям Апарату Верховної Ради України А.Селіванов.

Склока, яку С.Демченко затіяв із Верховною Радою України пов’язана з бажання судді, який довгий час керував Вищим господарським судом, що розглядав самі гучні справи з рейдерськими захопленням найбільш елітної власності, отримати запис, що його звільнили у зв’язку з поданням заяви про відставку. Саме таке формулювання дає право цьому судді спокійніше жити й далі, оскільки дає йому право недоторканності, у випадку, якщо у Закону виникнуть якість питання щодо його довгої діяльності в цьому суді, а також дають можливість отримати багатосоттисячну прибавку до доходів, отриманих під час діяльності на посаді судді.

Завдяки незаконному перебуванню на посаді С.Демченко дотягнув до 32 с половиною років такого стажу. І у випадку звільнення його з цієї посади «у зв’язку з відставкою», державі прийшлося витягнути з кишень платників податків, а це й пенсіонери, лікарі, вчителі, і військовослужбовці, багато сотень тисяч гривень.

На своєму засідання Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя одноголосно відмовився надати колишньому Голові Вищого господарського суду С.Демченка можливість отримати при звільненні --- декілька сотень тисяч гривень з кишені платників податків.

Повне відсилання на статтю: http://www.zakonoproekt.org.ua/сдемченку-не-дали-урвати-сотні-тисяч-гривень-з-кишені-платників-податків.aspx

Скорочене відсилання на статтю: http://bit.ly/ayhEVH

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2019 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua