Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Інформація ТСН.ua - «Дубляж фільмів українською мовою скасовано» - це качка і непрофесійність 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
29.10.2010

Наказ мінкульту України від 18 січня 2008 року «Про дублювання або озвучення чи субтитрування державною мовою іноземних фільмів» дійсно був виданий незаконно, оскільки в мінкульті була непрофесійна юрслужба, вважає політолог Євген Костенко. І хоча зміни в цей незаконний наказ, можна було зробити досить легко, до того ж, проект цих змін підготували швидко, але міністр культури Вовкун вирішив не вносити ці зміни. І умовити його на це не вдалося. Бо ні йому, ні Ющенку, це не було потрібно.

Але питання не в тому, що дубляж скасовано, а в тому, що в Україну тепер можна буде продовжувати завозити із Російської Федерації фільми із неякісним дублюванням, озвученням або субсидіюванням, які матимуть неякісний переклад, а потім, посилаючись на неякісний переклад, будуть казати, що треба припиняти дублювання, титрування чи озвучення українською.

Але здається в державних установах з'явився прес-секретар, якому вдалося умовити місцевих чиновників оперативно дати спростування дурних чуток на ТСН.ua про те, що «Дубляж фільмів українською мовою скасовано».

ТСН видав неточний матеріал із-за непрофесійності журналіста, і можливо, частково і міністра, який можливо просто не знав про що каже. Це якщо тільки журналісти точно виклали його слова про укази міністерства: «обов'язковий дубляж фільмів для прокату українською мовою скасовано. Про це 29 жовтня на прес-конференції повідомив міністр культури і туризму Михайло Кулиняк.»Ми скасували указ міністерства (про обов’язкове дублювання) і зараз користуємося положеннями закону про кіно», - сказав міністр. Він не уточнив, коли саме був скасований цей указ.» Але ж журналіст все рівно повинен був знати, що укази видає лише Президент України, а Міністр – лише накази і розпорядження.

До того ж, крім незаконного наказу міністра культури Вовкуна, є і частина 2 статті 14 Закону України «Про кінематографію», яка встановлює, що «Іноземні фільми перед розповсюдженням в Україні в обов'язковому порядку повинні бути дубльовані або озвучені чи субтитровані державною мовою, вони також можуть бути дубльовані або озвучені чи субтитровані мовами національних меншин. Розповсюдження іноземних фільмів здійснюється згідно з законами України та міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.», до того ж конституційність якої підтверджена Рішенням Конституційного Суду №3-рп/2007 від 20.12.2007 року.

То ж іноді журналістам краще жувати», ніж непрофесійно давати суспільству неправильну інформацію, яка збурює соціальні суперечки на пустому місці.

Повне відсилання:http://www.zakonoproekt.org.ua/інформація-тснua-дубляж-фільмів-українською-мовою-скасовано-це-качка-і-непрофесійність.aspx

Скорочене відсилання: http://bit.ly/cR11RI

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua