Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


$ 111 млн виплатили 34 інформаторам за дані про порушення на ринку цінних паперів 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
12.10.2016

Премії інформаторам за інформацію про федеральні порушення законодавства про цінні папери та біржі, надану ними  SEC (Комісія з цінних паперів і бірж (США) ( англ.  The United States Securities and Exchange Commission , SEC ), агентству уряду США що є головним органом, що здійснює функції нагляду і регулювання американського ринку цінних паперів), перевищила позначку в $ 100 млн. Премії інформаторам за інформацію про федеральні порушення законодавства про цінні папери та біржі, надану ними  SEC (Комісія з цінних паперів і бірж (США) ( англ.  The United States Securities and Exchange Commission , SEC ), агентству уряду США що є головним органом, що здійснює функції нагляду і регулювання американського ринку цінних паперів), перевищила позначку в $ 100 млн. 

Друга за величиною нагороду програми більш ніж на $ 22 млн була оголошена 30 серпня. У зв'язку із цим були вжиті примусові заходи до  цінних паперів на суму більш ніж $ 500 мільйонів.

Програма інформаторів була створена Конгресом для стимулювання інформаторів надавати  конкретну, своєчасну та достовірну інформацію про федеральні порушення законодавства про цінні папери.

ТОП 10 НАГОРОДИ

2016

20 вересня - $ 4 млн

29 серпня - $ 22 млн

9 червня - $ 17 млн

17 травня - $ 5 млн до $ 6 млн

13 травня - $ 3,5 млн

8 березня - $ 2 млн

2015

17 липня - $ 3 млн

22 квітня - $ 1,4 млн до $ 1,6 млн

2014

22 вересня - $ 30 мільйонів

2013

30 вересня - $ 14 млн

З моменту початку програми, то SEC вже отримала $ 111 млн до 34 інформаторів. Дані інформаторів були також представлені фізичними особами в 95 зарубіжних країнах між фіскальними 2011 і 2015. У першу п'ятірку були Сполучене Королівство (291), Канада (216), Китай (164), Індія (153) і Австралії (97) , Ця таблиця включає в себе дані з дати початку введення правил сигналізування про порушення з 12 серпня 2011 року до кінця 2015 фінансового року.

https://www.sec.gov/page/whistleblower-100million

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua