Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Податківці вирішили мотивувати брати чеки … в обмін на авто представницького класу. 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
12.02.2014

Португальські податківці вирішили збільшить обсяги інформації про продажі, що до цього часу були приховані від сплати податків, зазначається на сайт www.zakonoproekt.org.ua  з посиланням на Пітера Вайзу з Файненшл таймс.Португальські податківці вирішили збільшить обсяги інформації про продажі, що до цього часу були приховані від сплати податків, зазначається на сайт www.zakonoproekt.org.ua  з посиланням на Пітера Вайзу з Файненшл таймс.

Для цього, починаючи з другого кварталу цього року у Португалії щотижнево буде проводитися лотерея, у якій буде розігруватися шістдесят автомобілів класу люкс. Учасники лотереї повинні будуть представити чеки від продавців товарів і послуг із зазначеним в них ідентифікаційним кодом цього продавця.

За розрахунками податківців, що стали ініціаторами лотереї, люди будуть обов'язково брати чеки в продавців. А це, у свою чергу, на 50% збільшить обсяги інформації податківцям щодо реально проведених продаж і наданих послуг, що буде на 2 млрд євро більше, ніж вони знали у 2013 році. У той же час вартість закуплених авто - 5 400 000 (60х 90 000 євро) євро є значно меншою.

Подібні схеми вже давно використовувалися державними органами. І якщо на території країн колишнього СРСР транспортники часто проводили лотереї серед власників використаних талонів і квитків на громадський транспорт, то Латинській Америці, на Тайвані та в Словаччині в якості призу використовували і авто.  

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua