Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


1 червня закінчується право США на масове стеження за усіма 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
01.06.2015

Білий дім закликав Сенат США якнайшвидше ухвалити закон про масове стеження, який дозволить американським спецслужбам відновити масовий збір даних про громадян для попередження терористичних актів. Представники спецслужб вважають, що якщо дія закону не буде продовжено, то фактично в галузі безпеки для громадян США почнеться гра в “російську рулетку” з малопередбачуваним фіналом, інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на сайт ukrainian.voanews.com.Білий дім закликав Сенат США якнайшвидше ухвалити закон про масове стеження, який дозволить американським спецслужбам відновити масовий збір даних про громадян для попередження терористичних актів. Представники спецслужб вважають, що якщо дія закону не буде продовжено, то фактично в галузі безпеки для громадян США почнеться гра з малопередбачуваним фіналом, інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на сайт ukrainian.voanews.com.

Скандальний закон прийняли після терактів 11 вересня 2001 року з метою запобігання нових терористичних атак. Він давав широкі повноваження американським спецслужбам збирати дані про телефонні дзвінки, електронну переписку та іншу онлайн активність людей.

Критики називають закон програмою тотального стеженням за американцями. У неділю вибігає термін дії цього закону і Сенат голосуватиме чи продовжувати цю програму. Затягнути голосування і домогтися автоматичного скасування патріотичного акту пообіцяв претендент на посаду кандидата в президенти США від Республіканців Ренд Пол.

Дія так званого "Патріотичного акту США" закінчується з настанням 1 червня і в неділю Сенат, який зібрався спеціально для того, щоб проголосувати за чи проти цього документу, однак через заперечення з боку деяких республіканців голосування щодо закону, не зміг прийняти рішення і переніс голосування на невизначений поки термін. Новий документ, що є пом‘якшеним варіантом свого попередника, охрестили “Актом свободи”.

Якщо новий закон буде схвалено, це передбачатиме подовження дії “Патріотичного акту” до того моменту, поки “Акт свободи” не набуде чинності.

“Сенат прийняв важливий, хоча і запізнілий крок вперед сьогодні. Ми закликаємо Сенат зробити так, щоб цей безвідповідальний проміжок (бездіяльності закону) був якомога менше. В умовах, критично важливих для національної безпеки, окремі сенатори повинні відкласти вбік свої партійні інтереси і діяти швидко “, - йдеться в заяві Білого дому.

В адміністрації США нагадали, що раніше документ підтримали республіканці і демократи в Палаті представників, які погодилися з тим, що він “дозволяє нашій розвідці і правоохоронним органам зберігати ключові інструменти, зміцнюючи захист громадянських свобод”.

Після того, як американський Сенат не зміг дійти згоди щодо подовження дії антитерористичного законодавства, яке, зокрема, дозволяє спецслужбам прослуховувати телефони, американські спецслужби опинилися у законодавчому вакуумі. Термін дії закону, відомого під назвою “Патріотичний акт США”, сплив опівночі за вашингтонським часом. І у програмі стеження утворилася законодавча прогалина.

Тому наразі американські служби безпеки мають частково згорнути свою діяльність зі збору даних, інформує сайт ua.euronews.com.

Противники цих законодавчих змін, у тому числі президент Барак Обама, побоюються, що цією прогалиною можуть скористатися терористи.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua