Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


11 країн голосували проти резолюції щодо України - МЗС до цього часу не внесла пропозиції щодо відкликання послів і розриву дипвідносин 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
28.03.2014

Генеральна Асамблея ООН ухвалила резолюцію щодо України. За проголосували 100 країн; проти висловились 11, і 58 - утримались. При цьому від участі у голосуванні утримались більшість країн Африки. Проти голосували: Зімбабве, Венесуела, Сирія, Куба, Нікарагуа, Судан, Білорусь, Вірменія, Росія, Північна Корея, Болівія, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на офіційний веб-сайт ООН.  Українці можуть бачити які країни є її друзями, а які противники, або просто споглядають за агресією. Вирішувати усі будемо в магазинах.Генеральна Асамблея ООН ухвалила резолюцію щодо України. За проголосували 100 країн; проти висловились 11, і 58 - утримались. При цьому від участі у голосуванні утримались більшість країн Африки. Проти голосували: Зімбабве, Венесуела, Сирія, Куба, Нікарагуа, Судан, Білорусь, Вірменія, Росія, Північна Корея, Болівія, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на офіційний веб-сайт ООН.

Українці можуть бачити які країни є її друзями, а які противники, або просто споглядають за агресією. Вирішувати усі будемо в магазинах.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua