Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


14 вересня 2011 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
13.09.2011
14 вересня 2011

 

14 вересня ц.р. Голова Комітету міністрів Ради Європи, Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко зустрівся з учасниками Молодіжного форуму, присвяченого доступу молоді до соціальних прав, який проводиться у Страсбурзі 14-18 вересня.

 

У зверненні Голови Комітету міністрів Ради Європи, Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка до понад 60-ти молодих учасників було підкреслено, що головування України в Комітеті міністрів Ради Європи приділяє особливу увагу питанням інтеграції та залучення молоді у політичне та соціальне життя суспільства.

 

Міністр зазначив, що діяльність Ради Європи у сфері молодіжної політики спрямована на забезпечення рівних можливостей у сферах освіти, зайнятості та соціальної інтеграції для всіх категорій молоді.

 

У контексті відзначення Радою Європи восени цього року 50-ї річниці Європейської соціальної хартії - інструменту, що передбачає захист соціальних прав кожної людини, К.Грищенко підкреслив важливість Молодіжного форуму, який надає його учасникам платформу для обміну досвідом та ідеями  щодо посилення доступу до соціальних прав у Європі.

 

Як Голова Комітету міністрів Ради Європи, К.Грищенко відзначив, що пропозиції та рекомендації, запропоновані учасниками Молодіжного форуму розглядатимуться як внесок у розвиток молодіжної політики Ради Європи.

 

      Учасники Молодіжного форуму поінформували Міністра щодо свого бачення проблем молоді, зокрема, інтеграції молодих людей, які проживають у несприятливих соціальних умовах, ролі Ради Європи у їх вирішенні та позитивного досвіду участі у проектах Організації.

 

Молодіжний форум проходить у форматі міжнародного триденного засідання за участю молодих робітників, науковців, політиків та представників програм партнерства щодо молоді. Основна мета - обговорити пріоритети молодіжної політики у сфері сприяння доступу до соціальних прав молоді, яка знаходиться у несприятливих соціальних умовах та здійснити внесок у розробку рекомендації Комітету міністрів РЄ щодо доступу до соціальних прав для всіх молодих європейців.

 

Захід організовано Конгресом місцевих та регіональних влад РЄ у співпраці з Секретаріатом Європейської соціальної хартії.


, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу МЗС України.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2019 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua