Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


14 вересня 2011 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
13.09.2011
14 вересня 2011

 

У рамках робочого візиту до Страсбургу  Голова Комітету міністрів Ради Європи, Міністр закордонних справ України  Костянтин Грищенко зустрівся з главою Комітету у закордонних справах Європейського парламенту Габріелем Альбертіні.

 

К.Грищенко та Г.Альбертіні обговорили  широке коло питань, пов’язаних із станом переговорного процесу щодо укладання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

 

 Глава українського МЗС відзначив, що Україна та ЄС підійшли до історичного моменту у своїх відносинах, який на роки вперед визначить перспективи Української держави та обличчя континенту. «Керівництво України рішуче налаштоване зробити все можливе для парафування Угоди про асоціацію з ЄС включно із Зоною вільної торгівлі до кінця поточного року», підкреслив К.Грищенко.

 

Зі свого боку, Г.Альбертіні подякував за змістовну інформацію про ключові аспекти внутрішньої і зовнішньої політики України та запросив Костянтина Грищенка виступити на ближчому засіданні Комітету у закордонних справах Європарламенту на початку жовтня ц.р. Він також повідомив, що значна частина членів Комітету вважає, що Угода про асоціацію з ЄС сама по собі стане важливими чинником зміцнення демократії та поваги до прав людини в Україні.


, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу МЗС України.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua