Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


14 вересня 2011 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
13.09.2011
14 вересня 2011

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук ознайомив учасників  Форуму з рядом конкретних пропозицій у таких галузях як промисловість, агропромисловий комплекс, культура і туризм, будівництво об’єктів соціальної сфери та сфери житлово-комунального господарства. У цілому учасникам заходу були презентовані 182 інвестиційні пропозиції підприємств регіону загальною вартістю майже 4,4 млрд.дол.США.

 

Презентація інвестиційного потенціалу Житомирської області «Житомирщина інвестиційна» є першим іміджевим заходом у стінах Міністерства закордонних справ України і має на меті ознайомити іноземну аудиторію з інвестиційним потенціалом Житомирщини, досвідом роботи іноземних інвесторів, що працюють на її території, можливими напрямами економічного та інвестиційного співробітництва, зазначив у своєму вступному слові Перший заступник Міністра закордонних справ України Руслан Демченко.

 

За його словами, проведення заходу стало можливим завдяки спільній ініціативі керівництва Житомирщини та МЗС України, яка передбачає об’єднати інтереси держави та приватних інвесторів, у т.ч. з іноземних держав.

 

У презентації інвестиційних можливостей регіону взяли участь Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, керівництво Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства закордонних справ України, інших органів державної влади, міжнародних організацій, регіональних партнерів іноземних держав, а також представників 80 – ти найпотужніших вітчизняних та іноземних компаній, більш ніж 20 банківських та фінансових установ, інших підприємств і організацій, які вже працюють або мають намір працювати на теренах Житомирського регіону. Також запрошено представників дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні.

 

Серед потенційних інвестиційних пропозицій фігурували: «Будівництво гірничо-металургійного комбінату ПВП «Сіріус», «Реалізація бізнес-проектів по розвитку м’ясного скотарства в Поліських районах області», «Реалізація бізнес-проектів по добуванню та переробці блочного каменю», «Впровадження інноваційних технологій в системі тепло-забезпечення м.Житомира», «Детальне планування району «Крошенський» м.Житомира» та багато інших.

 

Під час проведення заходу відбулося  урочисте підписання низки угод та меморандумів, зокрема Угоди про торговельно-економічне, науково-технічне та гуманітарно-культурне співробітництво між обласними державними адміністраціями Запорізької та Житомирської областей, Меморандумів про співпрацю між Житомирської облдержадміністрацією та ПВП «Сіріус» щодо реалізації проекту «Будівництво гірничо-металургійного комбінату ПВП «Сіріус» загальною вартістю 2,2 млрд.дол. США та ТОВ «Лінен оф Десна» з  реалізації проекту «Реконструкція та відновлення виробництва Володарсько-Волинського льонозаводу» та інші.

 

Виставка робіт майстрів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва, художніх народних промислів Житомирщини була презентована почесним гостям перед початком заходу.

 

 


, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу МЗС України.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua