Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


14 вересня 2011 року 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
13.09.2011
14 вересня 2011 року

14 вересня ц.р. Міністр закордонних справ України К.І.Грищенко депонував у штаб-квартирі Ради Європи Другий додатковий протокол до Європейської конвенції про взаємну допомогу у кримінальних справах.

 

Вручаючи Генеральному секретарю Ради Європи Т.Ягланду інструмент про ратифікацію Україною згаданого міжнародного-правового інструменту Міністр закордонних справ України заявив, що ставши учасницею цього документу, Україна зробить свій внесок у посилення міжнародної співпраці у сфері розслідування кримінальних справ.

 

«Враховуючи, що метою Ради Європи є досягнення більшої єдності між її країнами-членами, ми вважаємо, що застосування єдиних міжнародних норм у галузі взаємної допомоги у кримінальних справах сприятиме досягненню цієї мети. Ми також вважаємо, що цей документ зміцнить нашу правову базу у сфері міжнародно-правового співробітництва, допоможе у боротьбі зі злочинністю, зокрема у боротьбі з транснаціональною злочинністю, а також сприятиме роботі наших компетентних органів з їх європейськими партнерами у цій сфері», - заявив К.І.Грищенко.

 

На даний момент учасницями Другого додаткового протоколу до Європейської конвенції про взаємну допомогу у кримінальних справах є 24 країни, включаючи також країни, які не є членами РЄ - Ізраїль та Чилі.

 

Протокол набуде чинності для України 1 січня 2012 року.


, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу МЗС України.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua