Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


15 березня Конституційний суд влаштує судний четвер нардепам за будівельну аферу 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
14.03.2012

Те, що конституційне звернення громадянки Зінаїди Галкіної було прийнято до розгляду свідчить, що будівельна афера, яку через Верховну Раду України протягнули нардепи від БЮТ і НУНС Сербін Ю.С. та Поляченко В.А., при підтримці регіонала Мхітаряна Н.М., може отримати своє законне завершення і оцінку.О 9-30 15 березня Конституційний Суд України оприлюднить прийняте 13 березня Рішення у справі за конституційним зверненням громадянки Зінаїди Галкіної щодо офіційного тлумачення положення частини четвертої ст. 3 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» (справа про заборону розірвання договорів інвестування житлового будівництва). Суддя-доповідач у справі – Василь Бринцев.

Те, що конституційне звернення громадянки Зінаїди Галкіної було прийнято до розгляду свідчить, що будівельна афера, яку через Верховну Раду України протягнули нардепи від БЮТ і НУНС Сербін Ю.С. та Поляченко В.А., при підтримці регіонала Мхітаряна Н.М., може отримати своє законне завершення і оцінку. Правда із запізненням, але тепер потрібно було б і в іншому суді вимагати компенсацій від нардепів-аферистів.

Як вже зазначалося на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA Верховна Рада України на прохання будівельних магнатів у 2010 році продовжила право не віддавати житло людям, які заплатили за нього гроші.

Для цього, Верховна Рада України, в порушення всіх можливих і неможливих норм Регламенту 09.07.2010 р. зареєструвала проект Закону №6687 про внесення змін до Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» щодо подовження терміну дії заходів підтримки будівництва житла.

Проект, у порушення всіх норм і правил, не тільки отримав у той самий день висновок Головного науково-експертного управління, але й рішення Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики, у якому сконцентрувалися будівельні магнати чи їхні представники.

Народні депутати: від БЮТ - Юрій Сербин («Екобуд»), від НУНС - Володимир Поляченко (афільований із ГК «Київміськбуд»), від партії регіонів - Нвер Мхтарян («Познякижилбуд») пропонували до 1 січня 2013 р. продовження права не виконувати обов’язок будівельників повертати замовникам гроші, у випадку, якщо будівельники, які отримали 100 оплату за квартири, не бажають виконувати строки передачі замовникам уже оплаченого ними житла. Вдалося протягнути до 01.01.2012 р.

 

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua