Zakonoproekt.Org.UA

 


15 березня Конституційний суд влаштує судний четвер нардепам за будівельну аферу 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
14.03.2012

Те, що конституційне звернення громадянки Зінаїди Галкіної було прийнято до розгляду свідчить, що будівельна афера, яку через Верховну Раду України протягнули нардепи від БЮТ і НУНС Сербін Ю.С. та Поляченко В.А., при підтримці регіонала Мхітаряна Н.М., може отримати своє законне завершення і оцінку.О 9-30 15 березня Конституційний Суд України оприлюднить прийняте 13 березня Рішення у справі за конституційним зверненням громадянки Зінаїди Галкіної щодо офіційного тлумачення положення частини четвертої ст. 3 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» (справа про заборону розірвання договорів інвестування житлового будівництва). Суддя-доповідач у справі – Василь Бринцев.

Те, що конституційне звернення громадянки Зінаїди Галкіної було прийнято до розгляду свідчить, що будівельна афера, яку через Верховну Раду України протягнули нардепи від БЮТ і НУНС Сербін Ю.С. та Поляченко В.А., при підтримці регіонала Мхітаряна Н.М., може отримати своє законне завершення і оцінку. Правда із запізненням, але тепер потрібно було б і в іншому суді вимагати компенсацій від нардепів-аферистів.

Як вже зазначалося на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA Верховна Рада України на прохання будівельних магнатів у 2010 році продовжила право не віддавати житло людям, які заплатили за нього гроші.

Для цього, Верховна Рада України, в порушення всіх можливих і неможливих норм Регламенту 09.07.2010 р. зареєструвала проект Закону №6687 про внесення змін до Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» щодо подовження терміну дії заходів підтримки будівництва житла.

Проект, у порушення всіх норм і правил, не тільки отримав у той самий день висновок Головного науково-експертного управління, але й рішення Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики, у якому сконцентрувалися будівельні магнати чи їхні представники.

Народні депутати: від БЮТ - Юрій Сербин («Екобуд»), від НУНС - Володимир Поляченко (афільований із ГК «Київміськбуд»), від партії регіонів - Нвер Мхтарян («Познякижилбуд») пропонували до 1 січня 2013 р. продовження права не виконувати обов’язок будівельників повертати замовникам гроші, у випадку, якщо будівельники, які отримали 100 оплату за квартири, не бажають виконувати строки передачі замовникам уже оплаченого ними житла. Вдалося протягнути до 01.01.2012 р.

 

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми