Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


15 вересня 2011 року 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
14.09.2011
15 вересня 2011 року

15 вересня ц.р. Заступник Міністра закордонних справ України - керівник апарату Павло Клімкін прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного Посла Швейцарської Конфедерації в Україні Крістіана Шоненбергера

 

15 вересня ц.р. Заступник Міністра закордонних справ України - керівник апарату Павло Клімкін прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного Посла Швейцарської Конфедерації в Україні Крістіана Шоненбергера.

 

У ході зустрічі сторони позитивно оцінили динаміку українсько-швейцарської співпраці, яка, за словами Заступника Глави МЗС України, завжди відзначалася традиційно дружнім характером та взаєморозумінням.

 

Торкаючись питань співпраці країн у сфері торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, Посол К.Шоненбергер підтвердив готовність Швейцарії і надалі надавати Україні необхідну консультативну, експертну та технічну допомогу для реалізації спільних проектів, зокрема в енергетичній сфері.

 

Посол К.Шоненбергер також високо відзначив рівень взаємодії України та Швейцарії з міжнародними фінансовими організаціями, зокрема, щодо співпраці країн з МВФ, а також у рамках ОБСЄ. 

 

На завершення зустрічі, Заступник Міністра П.Клімкін привітав Посла К.Шоненбергера з початком дипломатичної місії в Україні та побажав успіхів у його діяльності.


, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу МЗС України.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua