Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


29 червня 2011 року 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
28.06.2011
29 червня 2011 року

 

Відбулася зустріч Міністра закордонних справ України К.І. Грищенка з Міністром закордонних справ і торгівлі Монголії Г. Занданшатаром


 

 

29 червня 2011 р. в МЗС України відбулася зустріч Міністра закордонних справ України К.І. Грищенка з Міністром закордонних справ і торгівлі Монголії Г. Занданшатаром.

 

Обидва Міністри високо оцінили перебіг та попередні підсумки державного візиту Президента Монголії Ц. Елбегдоржа в Україну, акцентувавши увагу на необхідності підвищення динаміки політичного діалогу на найвищому рівні та активізації взаємодії між двома МЗС. Було здійснено обмін думками щодо інструментів і засобів економізації двосторонніх відносин на ключових напрямах, включаючи реалізацію спільних проектів у геології, енергетиці, сільському господарстві, важкій промисловості, транспортній сфері.

 

Співрозмовники підкреслили важливість підписання Плану співпраці між МЗС України і МЗСіТ Монголії на 2012-13 роки та обмінялися запрошеннями здійснити взаємні офіційні візити. Окрему увагу було приділено перспективам взаємодії в структурах ООН, співпраці у рамках „Спільноти демократій”, де Монголія головуватиме упродовж найближчих двох років, а також нагальним питанням глобального порядку денного.

 

Глави зовнішньополітичних відомств також погодилися з необхідністю проведення у 2012 р. урочистостей з нагоди відзначення 20-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною і Монголією.


, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу МЗС України.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua