Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


30 червня 2011 року 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
29.06.2011
30 червня 2011 року

 

Голова Комітету міністрів Ради Європи, Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко взяв участь у Другому засіданні Ради МЗС України та МЗС Литовської Республіки

 


 

 

30 червня 2011 р. Голова Комітету міністрів Ради Європи, Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко взяв участь у Другому засіданні Ради МЗС України та МЗС Литовської Республіки, яке відбулося у м.Вільнюсі.

 

Під час засідання було обговорено практичні питання співробітництва двох країн у сфері європейської інтеграції, розвиток двосторонніх політичних та економічних відносин, українсько-литовську взаємодію в енергетичній та транспортній  сферах, співпрацю двох країн в міжнародних організаціях. 

 

У ході засідання Міністри закордонних справ України та Литовської Республіки позитивно оцінили співробітництво двох країн з питань європейської інтеграції України, підтвердили налаштованість поглиблювати взаємодію з питань реалізації заходів, спрямованих на прискорення процесу інтеграції України в ЄС, зокрема активізації переговорного процесу з укладання Угоди про асоціацію, створення зони вільної торгівлі та спрощення візового режиму між Україною і ЄС.

 

Обговорюючи питання торговельно-економічних відносин, сторони відзначили необхідність спільних зусиль і заходів для спрощення умов для торгівлі та інвестицій, мінімізації негативних наслідків глобальної фінансової та економічної криз. Співробітництво в енергетичній та транспортній сферах, в першу чергу забезпечення ефективного функціонування потягу комбінованих перевезень “Вікінг”, визначено пріоритетними напрямками двосторонньої економічної взаємодії.

 

Міністри закордонних справ України і Литовської Республіки відзначили необхідність активізації взаємодії та співробітництва в таких  міжнародних організаціях як ОБСЄ та Рада Європи.

 

Під час засідання було погоджено зміцнення конструктивного партнерства з НАТО. Сторони домовилися продовжити практичну взаємодію в рамках миротворчих операцій під егідою НАТО, зокрема в Афганістані.

 

За результатами Другого засідання Ради МЗС України та МЗС Литовської Республіки підписано Спільну заяву Міністрів закордонних справ України та Литовської Республіки з питань міжнародного та регіонального співробітництва.

 

Після закінчення Другого засідання Ради відбулася спільна прес-конференція Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка та Міністра закордонних справ Литовської Республіки Аудронюса Ажубаліса.


, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу МЗС України.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua