Zakonoproekt.Org.UA

 


513 кандидатів на сундук ДБР 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка іспанською мовою Версія для друку
13.04.2018

На 730 посад - 513 кандидатів. Самі відомі - суддя ОАСК Євген Аблов - по справах НАБУ, начальник відділу ГСУ НПУ В’ячеслав Гурін - про затягуванню розслідування банківських афер, прес-секретар прокурора м.Києва Юлдашева Олена Яхно. На сьогодні в ОАСК є два позови Сергія Олександровича Юдіна стосовно скасування як антиконституційного указу Петра Порошенка про призначення директора ДБР Романа Труби та справа №826/16317/17 про скасування рішення від 27.11.2017 про державну реєстрацію в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Державного бюро розслідувань, і рішень Директора Державного бюро розслідувань Труби Р.М. від 27.11.2017 про призначення Варченко Ольги Олександрівни першим заступником Директора Державного бюро розслідувань та Буряка Олександра Олександровича заступником Директора Державного бюро розслідувань; зобов'язати директора Державного бюро розслідувань Трубу Р.М., першого заступника директора Державного бюро розслідувань Варченко О.О. та заступника директора Державного бюро розслідувань Бунряка О.О. утриматися від здійснення прав та обов'язків на посадах, яких їх призначили.

На сьогодні в ОАСК є два позови Сергія Олександровича Юдіна стосовно скасування як антиконституційного указу Петра Порошенка про призначення директора ДБР Романа Труби та справа №826/16317/17 про скасування рішення від 27.11.2017 про державну реєстрацію в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Державного бюро розслідувань, і рішень Директора Державного бюро розслідувань Труби Р.М. від 27.11.2017 про призначення Варченко Ольги Олександрівни першим заступником Директора Державного бюро розслідувань та Буряка Олександра Олександровича заступником Директора Державного бюро розслідувань; зобов'язати директора Державного бюро розслідувань Трубу Р.М., першого заступника директора Державного бюро розслідувань Варченко О.О. та заступника директора Державного бюро розслідувань Бунряка О.О. утриматися від здійснення прав та обов'язків на посадах, яких їх призначили. 

На 730 посад - 513 кандидат. Самі відомі - суддя ОАСК Євген Аблов - по справах НАБУ, начальник відділу ГСУ НПУ В’ячеслав Гурін - про затягуванню розслідування банківських афер, прес-секретар екс-прокурора м.Києва Юлдашева Олена Яхно.

Усі кандидати на 13.04.2018 р. Електронна пошта Конкурсної комісії: dbr@kmu.gov.ua

 1. Аблов Євгеній Валерійович. Заступник голови Окружного адміністративного суду м. Києва. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 2. Абрамова Ольга Олексіївна. Заступник директора Департаменту безпеки ДК «Укроборонпром». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління правового забезпечення.
 3. Авер’янов Антон Миколайович. Прокурор другого відділу процесуального керівництва управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Київської області. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу внутрішнього аудиту.
 4. Авраменко Євгеній Володимирович. Заступника начальника Департаменту інформаційних технологій, документального та матеріально-технічного забезпечення Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління забезпечення діяльності.
 5. Адамчук Олена Василівна. Заступник начальника управління фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Держрибагенства. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку, звітності – головний бухгалтер.
 6. Андрійчук Михайло Віталійович. Начальник сектору воєнізованих формувань Управління державної кримінально-виконавчої служби адміністрації Державної кримінально виконавчої служби України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління спеціального призначення.
 7. Андрущенко Аліна Анатоліївна. Завідувач сектору правового забезпечення Департаменту захисту економіки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління правового забезпечення.
 8. Андрущенко Сергій Володимирович. Заступник начальника слідчого відділу Мелітопольського відділу поліції Головного управління Національної поліції з Запорізькій області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Мелітополі.
 9. Асадчий Вадим Олександрович. Начальник підрозділу Управління правового забезпечення Служби безпеки. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління правового забезпечення.
 10. Астапова Наталія Леонтівна. Завідувач сектору інформаційно-аналітичної роботи управління персоналом Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку, звітності – головний бухгалтер.
 11. Бабаєв Андрій Сергійович. Адвокат. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління правового забезпечення.
 12. Бабак Дмитро Миколайович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 13. Бабак Дмитро Миколайович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Третього управління організації досудових розслідувань.
 14. Бабак Дмитро Миколайович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 15. Бабак Надія Євгенівна. Начальник організаційно-правового відділу Департаменту юридичного забезпечення МВС. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління правового забезпечення.
 16. Бабій Артем Валентинович. Заступник начальника фінансово-економічного управління – начальник відділу планово-фінансової діяльності Верховного Суду України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку, звітності – головний бухгалтер.
 17. Бабюк Віталій Любомирович. Військовослужбовець СБ України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління правового забезпечення.
 18. Багров Андрій Юрійович. Начальник відділу контролю мережевої безпеки управління телекомунікацій Департаменту зв’язку та телекомунікацій Національної поліції України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій.
 19. Балан Віктор Федорович. Провідний інспектор з питань запобігання та виявлення корупції Одеського обласного центру зайнятості. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 20. Балонь Андрій Богданович. Заступник голови Херсонської облдержадміністрації. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Мелітополі.
 21. Бандура Костянтин Валерійович. Керівник Мелітопольської місцевої прокуратури Запорізької області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Мелітополі.
 22. Баранецький Віктор Петрович. Начальник відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління Головного управління Національної поліції в Херсонській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Мелітополі.
 23. Барановський Максим Володимирович. Заступник начальника управління – начальник першого відділу Управління внутрішньої безпеки терорганів Головного управління ДФС у Луганській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 24. Барсук Віталій Олегович. Завідувач бібліотеки відділу реєстрації та документального забезпечення – канцелярії Львівського апеляційного адміністративного суду. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 25. Барсук Віталій Олегович. Завідувач бібліотеки відділу реєстрації та документального забезпечення – канцелярії Львівського апеляційного адміністративного суду. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 26. Барсук Віталій Олегович. Завідувач бібліотеки відділу реєстрації та документального забезпечення – канцелярії Львівського апеляційного адміністративного суду. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій.
 27. Баталюк Сергій Володимирович. Уповноважений з антикорупційної діяльності ДП «Поліграфкомбінат «Україна». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 28. Баталюк Сергій Володимирович. Уповноважений з антикорупційної діяльності ДП «Поліграфкомбінат «Україна». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 29. Батраченко Олег Вікторович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 30. Батраченко Олег Вікторович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 31. Бевза Володимир Ігорович. Адвокат адвокатського об’єднання «ВІКОН», Заступник начальника відділу практики ТОВ «Міжнародний правовий центр «Вікон» (за сумісництвом). Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 32. Бевза Володимир Ігорович. Адвокат адвокатського об’єднання «ВІКОН», Заступник начальника відділу практики ТОВ «Міжнародний правовий центр «Вікон» (за сумісництвом). Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 33. Безгуба Маргарита Олександрівна. Директор Дирекції «Дипсервіс» ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних предстаництв». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій.
 34. Безмащук Павло Миколайович. Прокурор другого відділу процесуального керівництва управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури м. Києва. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 35. Безмащук Павло Миколайович. Прокурор другого відділу процесуального керівництва управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури м. Києва. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Третього управління організації досудових розслідувань.
 36. Безушко Андрій Петрович. Слідчий в ОВС першого слідчого відділу управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 37. Безушко Андрій Петрович. Слідчий в ОВС першого слідчого відділу управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 38. Безушко Андрій Петрович . Слідчий в ОВС першого слідчого відділу управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 39. Безушко Андрій Петрович . Слідчий в ОВС першого слідчого відділу управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Третього управління організації досудових розслідувань.
 40. Березюк Максим Михайлович. Начальник відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури Дніпропетровської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 41. Березюк Максим Михайлович. Начальник відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури Дніпропетровської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 42. Березюк Тамара Іванівна. Головний спеціаліст відділу секретного діловодства та забезпечення режиму Управління режимно-секретної роботи та захисту інформації Державного бюро розслідувань. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління режимно-секретної роботи та захисту інформації.
 43. Бернацький Андрій Миколайович. Заступник начальника відділу з фінансово-економічної безпеки відділу по роботі в Рівненській та Волинській областях управління співробітництва з клієнтами СМБ комерційного департаменту ПАТ «Аграрний фонд». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 44. Білий Євген Володимирович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 45. Білий Євген Володимирович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 46. Білоус Роман Вікторович. Начальник відділу оперативно-аналітичного забезпечення Департаменту захисту економіки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління інформаційно-аналітичної розвідки.
 47. Білоус Роман Вікторович. Начальник відділу оперативно-аналітичного забезпечення Департаменту захисту економіки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативного забезпечення та оперативно-технічних заходів.
 48. Білоусенко Максим Валерійович. Заступник начальника з питань благоустрою, прибирання вулиць та озеленення міста комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» Ніжинської міськради. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ.
 49. Бірюков Руслан Миколайович. Радник Директора Державного бюро розслідувань Патронатної служби Бюро. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 50. Бірюков Руслан Миколайович. Радник Директора Державного бюро розслідувань Патронатної служби Бюро. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 51. Блащук Євгеній Мирославович. Заступник директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 52. Бобир Віталій Валерійович. Начальник відділу фінансових розслідувань Запорізької ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Мелітополі.
 53. Божевський Петро Іванович. Військовослужбовець Служби безпеки. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу внутрішнього аудиту.
 54. Божинський Сергій Володимирович. Начальник відділу роботи з кадрами прокуратури Запорізької області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління кадрової роботи та державної служби.
 55. Бойко Олександр Володимирович. Заступник начальника відділу з примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 56. Болюбаш Євген Володимирович. Заступник начальника відділу – начальник слідчого відділення відділу поліції № 4 «З обслуговування центральної частини міста» Шевченківського управління поліції Головного Управління Національної поліції у м. Києві. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 57. Болюбаш Євген Володимирович. Заступник начальника відділу – начальник слідчого відділення відділу поліції № 4 «З обслуговування центральної частини міста» Шевченківського управління поліції Головного Управління Національної поліції у м. Києві. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління інформаційно-аналітичної розвідки.
 58. Болюбаш Євген Володимирович. Заступник начальника відділу – начальник слідчого відділення відділу поліції № 4 «З обслуговування центральної частини міста» Шевченківського управління поліції Головного Управління Національної поліції у м. Києві. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 59. Болюбаш Євген Володимирович. Заступник начальника відділу – начальник слідчого відділення відділу поліції № 4 «З обслуговування центральної частини міста» Шевченківського управління поліції Головного Управління Національної поліції у м. Києві. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 60. Болюбаш Євген Володимирович. Заступник начальника відділу – начальник слідчого відділення відділу поліції № 4 «З обслуговування центральної частини міста» Шевченківського управління поліції Головного Управління Національної поліції у м. Києві. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 61. Бондаренко Дмитро Миколайович. Старший оперуповноважений в ОВС відділу протидії організованим формам злочинності у сфері економіки управління захисту економіки у м. Києві Департаменту захисту економіки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління інформаційно-аналітичної розвідки.
 62. Бондаренко Дмитро Миколайович. Старший оперуповноважений в ОВС відділу протидії організованим формам злочинності у сфері економіки Управління захисту економіки у м. Києві Департаменту захисту економіки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 63. Бондаренко Ірина Петрівна. Прокурор відділу ювенальної юстиції прокуратури Запорізької області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 64. Бондаренко Ірина Петрівна. Прокурор відділу ювенальної юстиції прокуратури Запорізької області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 65. Бондаренко Ірина Петрівна. Прокурор відділу ювенальної юстиції прокуратури Запорізької області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління правового забезпечення.
 66. Бондаренко Ірина Петрівна. Прокурор відділу ювенальної юстиції прокуратури Запорізької області. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення.
 67. Бондаренко Олександр Миколайович. Прокурор відділу організації прийому громадян розгляду звернень та запитів прокуратури м. Полтави. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 68. Бондаренко Олександр Миколайович. Прокурор відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури Полтавської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій.
 69. Бондаренко Олександр Миколайович. Прокурор відділу організації прийому громадян розгляду звернень та запитів прокуратури м. Полтави. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління забезпечення діяльністю.
 70. Борзенков Едуард Васильович. Головний спеціаліст державної госпрозрахункової зовнішньоекономічної та інвестиційної фірми «Укрінмаш». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 71. Борчаковський Максим Борисович. Прокурор відділу нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та при проведенні оперативно-розшукової діяльності слідчого управління військової прокуратури Центрального регоіну України. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 72. Борчаковський Максим Борисович. Прокурор відділу нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та при проведенні оперативно-розшукової діяльності слідчого управління військової прокуратури Центрального регоіну України. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 73. Борчаковський Максим Борисович. Прокурор відділу нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та при проведенні оперативно-розшукової діяльності слідчого управління військової прокуратури Центрального регоіну України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Третього управління організації досудових розслідувань.
 74. Братеньков Віталій Анатолійович. Заступник начальника відділу поліції – начальник слідчого відділу Харківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 75. Бровко Віталій Миколайович. Начальник слідчого управління прокуратури Донецької області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 76. Бровко Віталій Миколайович. Начальник слідчого управління прокуратури Донецької області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 77. Бугаєць Артем Вікторович. Начальник слідчого відділу управління особливо важливих справ Департаменту міжнародно-правового співробітництва Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Третього управління організації досудових розслідувань.
 78. Буланов Юрій Олександрович. Начальник Олександрівського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Мелітополі.
 79. Буланов Юрій Олександрович. Начальник Олександрівського відділення поліції Головного управління Національної поліції у Донецькій області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 80. Буланов Юрій Олександрович. Начальник Олександрівського відділення поліції Головного управління Національної поліції у Донецькій області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 81. Буліч Анатолій Михайлович. Начальник слідчого управління прокуратури Харківської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 82. Буліч Анатолій Михайлович. Начальник слідчого управління прокуратури Харківської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 83. Бурак Станіслав Ігорович. Заступник начальника відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 84. Буранов Ігор Юрійович. Старший інспектор з особливих доручень першого відділу управління кримінального аналізу Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення.
 85. Бургела Олег Вікторович. Адвокат. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 86. Буртовий Михайло Олексійович. Начальник сектору розкриття злочинів проти особи відділу кримінальної поліції Шевченківського управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 87. Буртовий Михайло Олексійович. Начальник сектору розкриття злочинів проти особи відділу кримінальної поліції Шевченківського управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 88. Буртовий Михайло Олексійович. Начальник сектору розкриття злочинів проти особи відділу кримінальної поліції Шевченківського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління внутрішнього контролю.
 89. Валендюк Олег Сергійович. Заступник начальника управління забезпечення діяльності керівництва Департаменту забезпечення діяльності керівництва Генеральної прокуратури (увільнений від виконання обов’язків у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом). Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 90. Валендюк Олег Сергійович. Заступник начальника управління забезпечення діяльності керівництва Департаменту забезпечення діяльності керівництва Генеральної прокуратури (увільнений від виконання обов’язків у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом). Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 91. Валендюк Олег Сергійович. Заступник начальника управління забезпечення діяльності керівництва Департаменту забезпечення діяльності керівництва Генеральної прокуратури(увільнений від виконання обов’язків у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом). Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 92. Василенко Олександр Юрійович. Заступник прокурора Закарпатської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 93. Василець Геннадій Миколайович. У розпорядженні начальника Управління Служби безпеки в Полтавській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління режимно-секретної роботи та захисту інформації.
 94. Вихор Максим Анатолійович. В резерві Служби безпеки України. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 95. Вихристюк Олег Олександрович. Старший слідчий в ОВС відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління Головного управління Національної поліції в Житомирській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 96. Вихристюк Олег Олександрович. Старший слідчий в ОВС відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління Головного управління Національної поліції в Житомирській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 97. Вітько Сергій Григорович. Директор 2-го Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Мелітополі.
 98. Войтюк Володимир Іванович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління режимно-секретної роботи та захисту інформації.
 99. Воробйов Дмитро Станіславович. Начальник слідчого управління фінансових розслідування Головного управління ДФС у Донецькій області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Краматорськ.
 100. Гавриленко Віталій Вікторович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 101. Гаврилов Руслан Володимирович. Заступник керівника Херсонської міської прокуратури Херсонської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 102. Гаврилов Руслан Володимирович. Заступник керівника Херсонської міської прокуратури Херсонської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 103. Гаврилюк Ігор Дмитрович. Старший слідчий слідчого управління прокуратури Донецької області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 104. Гаврилюк Ігор Дмитрович . Старший слідчий слідчого управління прокуратури Донецької області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 105. Гагач Віталій Анатолійович. Начальник слідчого відділу управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Запорізької області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 106. Гайворонський Андрій Ігоревич. Заступник начальника відділу з розслідування особливо тяжких злочинів у службовій та господарській діяльності СУ ГУ НП в Одеській області (служба детективу). Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 107. Гайворонський Андрій Ігоревич. Заступник начальника відділу з розслідування особливо тяжких злочинів у службовій та господарській діяльності СУ ГУ НП в Одеській області (служба детективу). Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 108. Гайворонський Андрій Ігоревич. Заступник начальника відділу з розслідування особливо тяжких злочинів у службовій та господарській діяльності СУ ГУ НП в Одеській області (служба детективу). Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 109. Гайворонський Андрій Ігоревич. Заступник начальника відділу з розслідування особливо тяжких злочинів у службовій та господарській діяльності СУ ГУ НП в Одеській області (служба детективу). Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 110. Гайовська-Ковбасюк Мар’яна Романівна. Начальник відділу моніторингу та аналітики управління зв’язків з громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ.
 111. Гета Олександр Станіславович. Заступник начальника Красноградського районного управління юстиції Харківської області – начальник відділу Державної виконавчої служби. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 112. Гикавчук Рустам Мирославович. Начальник відділу розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованої слідчого управління Головного управління Національної поліції в Тернопільській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 113. Говоруха Володимир Вікторович. Керівник Первомайської місцевої прокуратури Харківської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 114. Гоздуп Костянтин Володимирович. Начальник відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та Держприкордонслужби Управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Вінницької області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 115. Гоздуп Костянтин Володимирович. Начальник відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та Держприкордонслужби Управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Вінницької області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 116. Голощак Віталій Григорович. Заступник керівника Ізмаїльської місцевої прокуратури Одеської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 117. Гомон Олександр Вікторович. Голова Бериславської райдержадміністрації Херсонської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 118. Гомон Олександр Вікторович. Голова Бериславської райдержадміністрації Херсонської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 119. Гомон Олександр Вікторович. Голова Бериславської райдержадміністрації Херсонської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління оперативних розробок.
 120. Гончаренко Олексій Олександрович. Директор ТОВ «Бест-Ерагон». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 121. Гончарук Геннадій Олексійович. Заступник директора Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу МВС. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 122. Гончарук Геннадій Олексійович. Заступник директора Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу МВС. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління правового забезпечення.
 123. Гончарук Геннадій Олексійович. Заступник директора Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу МВС. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення.
 124. Гончарук Микола Миколайович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 125. Горбатенко Віталій Володимирович. Головний інспектор Департаменту патрульної поліції Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 126. Гордій Маріанна Василівна. Заступник начальника першого відділу управління організації роботи та методичного забезпечення Головного слідчого управління Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення.
 127. Горшков Андрій Володимирович. Голова правління громадської організації «Агентство громадських досліджень та аналізу». Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Мелітополі.
 128. Гребньов Геннадій Вікторович. Доцент кафедри зв’язків з громадськістю та журналістики Київського національного університету культури та мистецтв. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ.
 129. Гриценко Денис Володимирович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Мелітополі.
 130. Гриценко Денис Володимирович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 131. Губіна Олександра Олександрівна. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління забезпечення діяльності.
 132. Губіна Олександра Олександрівна. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління правового забезпечення.
 133. Гужвін Сергій Валерійович. В розпорядженні Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 134. Гузема Олександр Анатолійович. Прокурор відділу прокуратури Кіровоградської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 135. Гузема Олександр Анатолійович. Прокурор відділу прокуратури Кіровоградської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 136. Гулкевич Володимир Дмитрович. Начальник відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури Івано-Франківської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 137. Гульчук Євген Олександрович. Головний спеціаліст сектору при безвізовому відділі ЦНАП Мінрегіонбуду. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 138. Гульчук Євген Олександрович. Головний спеціаліст сектору при безвізовому відділі ЦНАП Мінрегіонбуду. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій.
 139. Гульчук Євген Олександрович. Головний спеціаліст сектору при безвізовому відділі ЦНАП Мінрегіонбуду. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 140. Гупал Роман Миколайович. Пенсіонер органів Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 141. Гупал Роман Миколайович. Пенсіонер органів Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 142. Гупал Роман Миколайович. Пенсіонер органів Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 143. Гупал Роман Миколайович. Пенсіонер органів Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 144. Гурін В’ячеслав Васильович. Начальник відділу управління розслідування особливо важливих кримінальних проваджень Головного слідчого управління Національної поліції України. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 145. Гурін В’ячеслав Васильович. Начальник відділу управління розслідування особливо важливих кримінальних проваджень Головного слідчого управління Національної поліції України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 146. Гурін Вячеслав Васильович. Начальник відділу управління розслідування особливо важливих кримінальних проваджень Головного слідчого управління Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 147. Гурковський Володимир Ігорович. Професор кафедри інформаційної політики та цифрових технологій НАДУ при Президентові України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій.
 148. Гуцал Олександр Олександрович. Адвокат адвокатського об’єднання «Мамка і партнери». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативного забезпечення та оперативно-технічних заходів.
 149. Гуцал Олександр Олександрович. Адвокат адвокатського об’єднання «Мамка і партнери». Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 150. Гуц-Біденко Володимир Гаврилович. Начальник відділу з просування законопроектів та боротьби з незаконним виробництвом лікеро-горілчаної продукції ТОВ «Баядеро Логистик». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління правового забезпечення.
 151. Гуц-Біденко Володимир Гаврилович. Начальник відділу з просування законопроектів та боротьби з незаконним виробництвом лікеро-горілчаної продукції ТОВ «Баядеро Логистик». Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 152. Гуцол Володимир Володимирович. Начальник управління запобігання, виявлення злочинів та інших правопорушень – заступник начальника ГУ Військової служби правопорядку Збройних Сил України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 153. Гуцуляк Олександр Вікторович. Начальник відділу організації представництва управління представництва інтересів громадянина або держави в суді прокуратури Київської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 154. Гуцуляк Олександр Вікторович. Начальник відділу організації представництва управління представництва інтересів громадянина або держави в суді прокуратури Київської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 155. Гуцуляк Олександр Вікторович. Начальник відділу організації представництва управління представництва інтересів громадянина або держави в суді прокуратури Київської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 156. Гуцуляк Олександр Вікторович. Начальник відділу організації представництва управління представництва інтересів громадянина або держави в суді прокуратури Київської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 157. Дворак Вікторія Анатоліївна. Головний державний фінансовий інспектор відділу контролю в органах влади, оборони, правоохоронних органах та за місцевими бюджетами управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу внутрішнього аудиту.
 158. Девізоров Денис Сергійович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 159. Демидов Віталій Леонідович. Прокурор відділу процесуального керівництва Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Третього управління організації досудових розслідувань.
 160. Демидов Віталій Леонідович. Прокурор відділу процесуального керівництва Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 161. Демидов Віталій Леонідович. Прокурор відділу процесуального керівництва Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 162. Демченко Вадим Костянтинович. Начальник Правового управління Вищого адміністративного суду. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління правового забезпечення.
 163. Денега Олег Петрович. Заступник начальника Департаменту підтримання державного обвинувачення та представництво інтересів громадянина або держави в судах ГПУ. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 164. Денисенко Ярослав Станіславович. Заступник начальника відділу розкриття злочинів проти особи Управління карного розшуку Головного управління Національної поліції в Луганській області. Претендує на посаду у ДБР - Головний спеціаліст відділу проведення перевірок із застосуванням поліграфа Управління внутрішнього контролю.
 165. Денисюк Леонід Миколайович. Прокурор Полтавської місцевої прокуратури Полтавської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 166. Дереконь Володимир Миколайович. Начальник оперативного управління ДПІ у Дарницькому районі Головного управління ДФС у м. Києві. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління забезпечення діяльності.
 167. Дереконь Володимир Миколайович. Начальник оперативного управління ДПІ у Дарницькому районі Головного управління ДФС у м. Києві. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій.
 168. Дереконь Володимир Миколайович. Начальник оперативного управління ДПІ у Дарницькому районі Головного управління ДФС у м. Києві. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 169. Дзюнзенко Володимир Юрійович. У розпорядженні Головного управління ДФС у Сумській області. Претендує на посаду у ДБР - Головний спеціаліст відділу проведення перевірок із застосуванням поліграфа Управління внутрішнього контролю.
 170. Димура Олена Вадимівна. Заступник начальника відділу аналітичної роботи Управління аналітичного забезпечення діяльності Генерального прокурора України та перевірок стану організації прокурорської роботи Департаменту забезпечення діяльності керівництва Генеральної прокуратури України. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення.
 171. Діброва Сергій Олександрович. Начальник відділу оперативно-технічних заходів Управління захисту економіки у м. Києві Департаменту захисту економіки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління оперативного забезпечення та оперативно-технічних заходів.
 172. Діброва Сергій Олександрович. Начальник відділу оперативно-технічних заходів Управління захисту економіки у м. Києві Департаменту захисту економіки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління інформаційно-аналітичної розвідки.
 173. Добринін Володимир Володимирович. Адвокат. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 174. Довбиш Ярослав Юрійович. Начальник відділу – старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Чорного моря відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Північно-Західного регіону Чорного моря Держекоінспекції Північно-Західного регіону Чорного моря. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 175. Домагальський Віктор Миколайович. Керівник юридичного департаменту ПП «Фірма «Нобер». Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 176. Домбровський Ярослав Вікторович. Заступник начальника управління – начальник відділу пріоритетних доручень Департаменту міжнародно-правового співробітництва Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 177. Дробко Ігор Олександрович. Начальник Управління персоналом та нагород апарату Чернівецької ОДА. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 178. Друзюк Микола Васильович. Керівник Радехівської місцевої прокуратури Львівської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 179. Дудко Євгеній Вікторович. Прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та Держприкордонслужби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури м. Києва. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 180. Д'яковський Геннадій Леонідович. Прокурор Дніпропетровської місцевої прокуратури № 3 Дніпропетровської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 181. Дяченко Андрій Павлович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління забезпечення діяльності.
 182. Єремейчук Микола Георгійович. Прокурор Кіцманської місцевої прокуратури Чернівецької області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 183. Єремейчук Микола Георгійович. Прокурор Кіцманської місцевої прокуратури Чернівецької області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 184. Єремейчук Микола Георгійович. Прокурор Кіцманської місцевої прокуратури Чернівецької області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Третього управління організації досудових розслідувань.
 185. Єршов Геннадій Валерійович. Начальник відділу забезпечення проведення оперативно-розшукових заходів Управління оперативних розробок Департаменту захисту економіки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління спеціального призначення.
 186. Жаркіх Олександр Вікторович. Старший слідчий відділення розслідування злочинів у сфері господарської діяльності слідчого відділу Голосіївського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві.. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 187. Жигадло Олег Ростиславович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 188. Житник Сергій Юрійович. Начальник відділу протидії злочинам в аграрному секторі та сфері земельних відносин управління протидії злочинам у фінансовій сфері та галузях економіки Департаменту захисту економіки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління внутрішнього контролю.
 189. Житник Сергій Юрійович. Начальник відділу протидії злочинам в аграрному секторі та сфері земельних відносин управління протидії злочинам у фінансовій сфері та галузях економіки Департаменту захисту економіки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління оперативних розробок.
 190. Житник Сергій Юрійович. Начальник відділу протидії злочинам в аграрному секторі та сфері земельних відносин управління протидії злочинам у фінансовій сфері та галузях економіки Департаменту захисту економіки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 191. Жук Валерій Петрович. Головний спеціаліст відділу запобігання та виявлення корупції Західного офісу Держаудитслужби. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 192. Жук Валерій Петрович. Головний спеціаліст відділу запобігання та виявлення корупції Західного офісу Держаудитслужби. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 193. Жук Євген Юрійович. Старший оперуповноважений відділу боротьби з організованою злочинністю управління карного розшуку головного управління Національної поліції в м. Києві. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 194. Жук Євген Юрійович. Старший уповноважений відділу боротьби з організованою злочинністю Управління карного розшуку Головного управління Національної поліції у м. Києві. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 195. Жук Євген Юрійович. Старший уповноважений відділу боротьби з організованою злочинністю Управління карного розшуку Головного управління Національної поліції у м. Києві. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління інформаційно-аналітичної розвідки.
 196. Жук Євген Юрійович. Старший уповноважений відділу боротьби з організованою злочинністю Управління карного розшуку Головного управління Національної поліції у м. Києві. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 197. Жук Євген Юрійович. Старший уповноважений відділу боротьби з організованою злочинністю Управління карного розшуку Головного управління Національної поліції у м. Києві. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління оперативного забезпечення та оперативно-технічних заходів.
 198. Жуков Володимир Петрович. Суб’єкт підприємницької діяльності. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 199. Жуков Олексій В’ячеславович. Начальник Другого відділу Управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури Київської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 200. Жуков Олексій Вячеславович. Начальник другого відділу управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури прокуратури Київської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 201. Забарчук Роман Володимирович. Приватний підприємець. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Мелітополі.
 202. Забарчук Роман Володимирович. Приватний підприємець. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 203. Забарчук Роман Володимирович. Приватний підприємець. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 204. Забарчук Роман Володимирович. Приватний підприємець. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 205. Забілик Ігор Сергійович. Старший інженер відділу внутрішньої безпеки Служби авіаційної безпеки ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль». Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ.
 206. Заверховський Олег Васильович. Поліцейський Головного управління Національної поліції в Київській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 207. Зайцев Олександр Віталійович. Начальник управління Головного управління Національної поліції в Донецькій області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативного забезпечення та оперативно-технічних заходів.
 208. Заітов Віталій Рушанович. Директор з безпеки ТОВ «Три Стар», Адвокат. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 209. Затучний Роман Геннадійович. Начальник відділу організації викриття злочинів у кредитно-фінансовій сфері оперативного управління Головного управління ДФС в м. Києві. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 210. Затучний Роман Геннадійович. Начальник відділу організації викриття злочинів у кредитно-фінансовій сфері оперативного управління Головного управління ДФС в м. Києві. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 211. Згодько Сергій Дмитрович. Начальник відділу озброєння та спеціальної техніки управління державного майна Департаменту державного майна та ресурсів МВС України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління спеціального призначення.
 212. Зеленчук Микола Миколайович. Начальник відділу формування політики та моніторингу управління моніторингу Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу МВС. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 213. Зеленчук Микола Миколайович. Начальник відділу формування політики та моніторингу управління моніторингу Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу МВС. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 214. Зеленчук Микола Миколайович. Начальник відділу формування політики та моніторингу управління моніторингу Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу МВС. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 215. Зеленчук Микола Миколайович. Начальник відділу формування політики та моніторингу управління моніторингу Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу МВС. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 216. Зеленчук Микола Миколайович. Начальник відділу формування політики та моніторингу управління моніторингу Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу МВС. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 217. Зеленчук Микола Миколайович. Начальник відділу формування політики та моніторингу управління моніторингу Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу МВС. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 218. Зеленчук Микола Миколайович. Начальник відділу формування політики та моніторингу управління моніторингу Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу МВС. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 219. Зеленчук Микола Миколайович. Начальник відділу формування політики та моніторингу управління моніторингу Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу МВС. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління правового забезпечення.
 220. Зюбаненко Сергій Вікторович. Помічник голови першого відділу Департаменту забезпечення діяльності Голови Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 221. Зюбаненко Сергій Вікторович. Помічник голови першого відділу Департаменту забезпечення діяльності Голови Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 222. Йовенко Іван Ігорович. Начальник відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції в Київській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 223. Йовенко Іван Ігорович. Начальник відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції в Київській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій.
 224. Іванищук Олеся Анатоліївна. Директор Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер Мін’юсту. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку, звітності – головний бухгалтер.
 225. Іванов Юрій Володимирович. Начальник відділу юридичного забезпечення управління ДМС у Київській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління режимно-секретної роботи та захисту інформації.
 226. Іванський Андрій Йосипович. Заступник директора – начальник юридичного управління Департаменту комунальної власності Одеської міськради. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 227. Іванський Андрій Йосипович. Заступник директора – начальник Юридичного управління Департаменту комунальної власності Одеської міськради. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 228. Іванський Андрій Йосипович. Заступник директора – начальник юридичного управління Департаменту комунальної власності Одеської міськради. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління правового забезпечення.
 229. Іванський Андрій Йосипович. Заступник директора – начальник юридичного управління Департаменту комунальної власності Одеської міськради. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 230. Іванцов Володимир Васильович. Прокурор відділу запобігання правопорушеннями в органах прокуратури управління внутрішньої безпеки Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України (з місцем дислокації у прокуратурі Донецької області). Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 231. Іванцов Володимир Васильович. Прокурор відділу запобігання правопорушеннями в органах прокуратури управління внутрішньої безпеки Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України (з місцем дислокації у прокуратурі Донецької області). Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління інформаційно-аналітичної розвідки.
 232. Іванчик Ігор Анатолійович. Заступник начальника Управління запобігання корупції та проведення люстрації МВС. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 233. Іванчик Ігор Анатолійович. Заступник начальника Управління запобігання корупції та проведення люстрації МВС. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 234. Ілляшенко Олексій Володимирович. Пенсіонер органів Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій.
 235. Ісакова Ірина Василівна. Заступник начальника Управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Департаменту патрульної поліції Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку, звітності – головний бухгалтер.
 236. Іскізаров Олександр Миколайович. Директор ТОВ «Ділес Груп». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 237. Кабанець Василь Іванович. Начальник 4 відділу 2 Управлінні Департаменту оперативної служби Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління оперативного забезпечення та оперативно-технічних заходів.
 238. Кавун Антон Юрійович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 239. Кавун Антон Юрійович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 240. Кавун Антон Юрійович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 241. Кавун Антон Юрійович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 242. Калашник Андрій Сергійович. Заступник начальника управління оперативних розробок – начальник відділу швидкого реагування Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління спеціального призначення.
 243. Калиновська Наталія Олександрівна. Начальник сектору комунікації Департаменту захисту економіки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ.
 244. Карпенко В’ячеслав Васильович. Пенсіонер органів внутрішніх справ. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 245. Карпенко В’ячеслав Васильович. Пенсіонер органів внутрішніх справ. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 246. Карпенко В’ячеслав Васильович. Пенсіонер органів внутрішніх справ. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 247. Карпушин Сергій Юрійович. Військовослужбовець СБУ. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 248. Карпушин Сергій Юрійович. Військовослужбовець СБУ. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 249. Карпушин Сергій Юрійович. Військовослужбовець СБУ. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 250. Керман Денис Юрійович. Заступник начальника управління представництва інтересів громадянина і держави в суді прокуратури Запорізької області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 251. Керман Денис Юрійович. Заступник начальника управління представництва інтересів громадянина і держави в суді прокуратури Запорізької області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Мелітополі.
 252. Кириленко Сергій Миколайович. Заступник начальника відділу Департаменту оперативної служби Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління оперативного забезпечення та оперативно-технічних заходів.
 253. Кирильчук Олег Ігорович. Суддя Ленінського районного суду м. Миколаєва. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління правового забезпечення.
 254. Кирій Сергій Леонідович. Доцент кафедри Державного управління Харківського РІ НАДУ при Президентові України. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу внутрішнього аудиту.
 255. Кінашевський Іван Олексійович. Директор ТОВ «Юридична компанія «Юрполіс». Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 256. Климчук Олександр Олександрович. Завідувач спеціальної кафедри Національної академії Служби безпеки. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 257. Климчук Олександр Олександрович. Завідувач спеціальної кафедри Національної академії Служби безпеки. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій.
 258. Климчук Олександр Олександрович. Завідувач спеціальної кафедри Національної академії Служби безпеки. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління правового забезпечення.
 259. Климчук Олександр Олександрович. Завідувач спеціальної кафедри Національної академії Служби безпеки. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення.
 260. Клімаш Оксана Анатоліївна. Заступник начальника управління – начальник відділу оперативного інформування управління інформаційно-аналітичної підтримки Головного управління Національної поліції у Київській області. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення.
 261. Кобилянський Андрій Георгійович. Прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та Держприкордонслужби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Вінницької області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 262. Коваленко Андрій Олександрович. Прокурор Херсонської місцевої прокуратури Херсонської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 263. Коваленко Олександр Володимирович. Заступник начальника відділу адміністрування мереж та технічного захисту інформації Управління інформаційних технологій Департаменту інформаційних технологій, документального та матеріально-технічного забезпечення Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій.
 264. Коваленко Олександр Петрович. У розпорядженні Головного управління ДФС в Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 265. Коваленко Олександр Петрович. У розпорядженні Головного управління ДФС в Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління кадрової роботи та державної служби.
 266. Коваль Олександр Миколайович. Головний оперуповноважений – інспектор Департаменту захисту економіки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення.
 267. Ковальська Тамара Анатоліївна. Начальник відділу фінансування та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку, звітності – головний бухгалтер.
 268. Козловська Наталія Анатоліївна. Начальник управління інформування населення та реформування правової освіти Міністерства юстиції України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління правового забезпечення.
 269. Колесников Володимир Іванович. Заступник голови Закарпатської облдержадміністрації. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 270. Коломієць Сергій Васильович. Пенсіонер. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління інформаційно-аналітичної розвідки.
 271. Коломієць Сергій Васильович. Пенсіонер. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 272. Коляда Максим Васильович. Заступник начальника відділення поліції в аеропорту «Бориспіль» Бориспільського відділу поліції ГУ НП в Київській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Краматорськ.
 273. Комар Олександр Георгійович. Начальник юридичного відділу ПП «OLKAR-Агрозоовет-сервіс». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 274. Комар Олександр Георгійович. Начальник юридичного відділу ПП «OLKAR-Агрозоовет-сервіс». Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 275. Комар Олександр Георгійович. Начальник юридичного відділу ПП «OLKAR-Агрозоовет-сервіс». Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління оперативного забезпечення та оперативно-технічних заходів.
 276. Кононов Віталій Васильович. Підприємницька діяльність, засновник ТОВ «Інкомплюс 2012». Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Краматорськ.
 277. Кононов Віталій Васильович. Підприємницька діяльність, засновник ТОВ «Інкомплюс 2012». Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 278. Кононов Віталій Васильович. Підприємницька діяльність, засновник ТОВ «Інкомплюс 2012». Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 279. Копачинська Галина Миколаївна. Заступник начальника управління внутрішнього аудиту Державної іпотечної установи. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу внутрішнього аудиту.
 280. Корецький Олег Павлович. Прокурор відділу Генеральної прокуратури України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 281. Корж Анатолій Степанович. Заступник прокурора м. Києва. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 282. Коритцев Гліб Ігорович. Заступник директора Департаменту самоврядного контролю за використанням та охороною земель Харківської міськради. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 283. Коріняк Ольга Миколаївна. Начальник управління аналітичного забезпечення діяльності Генерального проектора та перевірок стану організації прокурорської роботи Департаменту забезпечення діяльності керівництва ГПУ. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 284. Коріняк Ольга Миколаївна. Начальник управління аналітичного забезпечення діяльності Генерального проектора та перевірок стану організації прокурорської роботи Департаменту забезпечення діяльності керівництва ГПУ. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення.
 285. Коркушко Олег Володимирович. Старший слідчий в особливо важливих справах організаційного-методичного відділу слідчого управління ГУ НП у Житомирській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 286. Корнейчук Сергій Петрович. Заступник начальника відділу примусового виконання рішень управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 287. Корнейчук Сергій Петрович. Заступник начальника відділу примусового виконання рішень управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Мелітополі.
 288. Корнійчук Сергій Петрович. Заступник начальника відділу примусового виконання рішень Управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 289. Коробко Юрій Вікторович. Не зазначено. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 290. Король Сергій Петрович. Помічник Директора ДБР Патронатної служби ДБР. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу внутрішнього аудиту.
 291. Корочинцев Андрій Сергійович. Адвокат, фізична особа підприємець. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 292. Коршун Богдан Юрійович. Начальник служби у справах дітей Міловської райдержадміністрації Луганської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 293. Коршун Богдан Юрійович. Начальник служби у справах дітей Міловської районної державної адміністрації Луганської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 294. Костенко Сергій Костянтинович. Член кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 295. Костенко Сергій Костянтинович. Член кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 296. Костюк В’ячеслав Васильович. Служба в Національній поліції. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 297. Костюкова Алла Миколаївна. Заступник начальника відділу Національної академії СБУ. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління режимно-секретної роботи та захисту інформації.
 298. Котенко Наталя Анатоліївна. Начальник відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення Управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Херсонської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 299. Коценко Максим Валерійович. Керівник Криворізької місцевої прокуратури № 2 у Дніпропетровській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 300. Кравців Ярослав Васильович. Завідувач сектору аудиту Головного управління ДФС у Львівській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 301. Красножон Сергій Миколайович. Начальник другого відділу процесуального керівництва Управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Київської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 302. Красножон Сергій Миколайович. Начальник другого відділу процесуального керівництва Управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Київської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 303. Крекотун Євген Миколайович. Заступник директора Департаменту зовнішньоекономічних зв’язків Мінагрополітики. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій.
 304. Криволапов Володимир Михайлович. Начальник управління протидії злочинності у фінансовій сфері та галузях економіки Департаменту захисту економіки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 305. Криволапов Володимир Михайлович. Начальник управління протидії злочинності у фінансовій сфері та галузях економіки Департаменту захисту економіки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 306. Криволапов Володимир Михайлович. Начальник управління протидії злочинності у фінансовій сфері та галузях економіки Департаменту захисту економіки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 307. Кривонос Сергій Володимирович. Заступник начальника відділу СБУ. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 308. Крикливий Ростислав Миколайович. Начальник відділу нагляду за додержанням законів органами що проводять оперативно-розшукову діяльність дізнання та досудового розслідування Управління нагляду у кримінальному провадженні у сфері транспорту прокуратури Одеської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 309. Крупка Андрій Анатолійович. Заступник начальника відділу процесуального керівництва у кримінальних провадження управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органами прокуратури процесуального керівництва прокуратури Миколаївської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 310. Крупчак Назар Валерійович. Помічник-консультант народного депутата України Бабенка В. Б.. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 311. Крутій Леонід Петрович. Начальник управління протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції в Миколаївській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 312. Крутій Леонід Петрович. Начальник управління протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції в Миколаївській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління внутрішнього контролю.
 313. Крюков Олексій Олександрович. Начальник Управління з організації роботи та методичного забезпечення Головного слідчого управління Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення.
 314. Кудрик Костянтин Ярославович. Начальник відділу, заступник начальника Управління взаємодії з національною поліцією Міністерства внутрішніх справ України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління забезпечення діяльності.
 315. Кудрик Костянтин Ярославович. Начальник відділу, заступник начальника Управління взаємодії з національною поліцією Міністерства внутрішніх справ України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління правового забезпечення.
 316. Кудрик Костянтин Ярославович. Начальник відділу, заступник начальника Управління взаємодії з національною поліцією Міністерства внутрішніх справ України. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 317. Кудрик Костянтин Ярославович. Начальник відділу, заступник начальника Управління взаємодії з національною поліцією Міністерства внутрішніх справ України. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення.
 318. Кузнєцов Олександр Сергійович. Начальник відділення розслідування злочинів в сфері господарської та службової діяльності слідчого відділу Покровського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Донецькій області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Краматорськ.
 319. Кулікова Юлія Володимирівна. Заступник начальника відділу організації діяльності у сфері запобігання корупції Департаменту підтримання обвинувачення та представництва інтересів держави в судах Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення.
 320. Кургун Ярослав Романович. Начальник управління залучення та супроводу інвестиційних проектів. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 321. Кургун Ярослав Романович. Начальник управління залучення та супроводу інвестиційних проектів. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 322. Курченко Олена Віталіївна. Завідувач сектору фінансування, бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер міжрегіональної митниці ДФС. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку, звітності – головний бухгалтер.
 323. Кушнір Ірина Василівна. Головний бухгалтер ТОВ «АйБі груп». Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу внутрішнього аудиту.
 324. Кушнір Ірина Василівна. Головний бухгалтер ТОВ «АйБі груп». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку, звітності – головний бухгалтер.
 325. Лаганяк Святослав Юліанович. Пенсіонер. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 326. Лаганяк Святослав Юліанович. Пенсіонер. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 327. Лаганяк Святослав Юліанович. Пенсіонер. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 328. Лазорко Ігор Романович. Заступник начальника – начальник Сихівського відділу Галицької ОДПУ ГУ ДФС у Львівській області. Претендує на посаду у ДБР - Начальник відділу внутрішнього аудиту.
 329. Лачин Вадим Сергійович. Начальник відділу охорони та охоронних заходів Філії «Управління «Укргазтехзв”язкок» ПАТ «Укртрансгаз». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 330. Лебедюк Геннадій Федорович. Старший оперуповноважений сектору оперативно-аналітичної роботи УБЗПТЛ Головного управління Національної поліції в Київській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 331. Левківська Олена Миколаївна. Державний службовець категорії «Б» Міністерства юстиції України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 332. Лесик Андрій Йосипович. Секретар Залізничного районного суду м. Львів. Претендує на посаду у ДБР - Начальник відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ.
 333. Лисак Віктор Олександрович. Заступник начальника відділу кадрового забезпечення Львівського державного університету внутрішніх справ. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління кадрової роботи та державної служби.
 334. Лисий Олександр Володимирович. Директор департаменту юридичного забезпечення Нацкомфінпослуг. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 335. Лисий Олександр Володимирович. Директор департаменту юридичного забезпечення Нацкомфінпослуг. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 336. Литвин Дмитро Олександрович. Начальник сектору кримінальної поліції Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Київській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 337. Литвинов Андрій Олегович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 338. Лісойван Ярослав Миколайович. Начальник відділу протидії корупції в митній сфері управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Краматорськ.
 339. Лісойван Ярослав Миколайович. Заступник начальника Управління - начальник відділу протидії корупції в митній сфері УВБ ГУ ДФС у Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління кадрової роботи та державної служби.
 340. Ліферчук Руслан Володимирович. Заступник начальника підрозділу УСБУ в Одеській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 341. Лозумірська Вікторія Юріївна. Головний державний аудитор відділу перевірок закупівель у бюджетній сфері Департаменту моніторингу та перевірок закупівель Держаудитслужби. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління забезпечення діяльності.
 342. Ломовських Григорій Альбертович. Завідувач сектору підприємництва та споживчого ринку Адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління забезпечення діяльності.
 343. Лук'янченко Вадим Олегович. Прокурор Полтавської місцевої прокуратури Полтавської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 344. Луцик Денис Ярославович. Перший заступник начальника інспекції Служби безпеки. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку, звітності – головний бухгалтер.
 345. Ляшко Руслан Володимирович. Старший слідчий в ОВС першого слідчого відділу управління спеціальних розслідувань Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 346. Ляшко Руслан Володимирович. Старший слідчий в ОВС першого слідчого відділу управління спеціальних розслідувань Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 347. Майструк Андрій Миколайович. Інспектор-черговий Головного управління Національної поліції в м. Києві. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 348. Малех Віталій Петрович. Не зазначено. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 349. Малех Віталій Петрович. Не зазначено. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 350. Малех Віталій Петрович. Не зазначено. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 351. Мамчур Дмитро Йосипович. Заступник начальника організаційно-аналітичного Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУ Національної поліції у Дніпропетровській області. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення.
 352. Манелюк Ігор Миколайович. Адвокат. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 353. Маркіросян Артур Гагікович. Професор, завідуючий кафедри спеціальних юридичних дисциплін Рівненського інституту Київського університету НАН України. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 354. Марков В’ячеслав Валерійович. Декан факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 355. Марков В’ячеслав Валерійович. Декан факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 356. Мартіросян Артур Гагікович. Завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Рівненського інституту Київського університету права НАН України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 357. Мартіросян Артур Гагікович. Завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Рівненського інституту Київського університету права НАН України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління правового забезпечення.
 358. Мартьола Сергій Борисович. Директор ТОВ «Агро-Поділля і К». Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 359. Марченко Тарас Валерійович. Начальник режимно-секретного відділу Північного Київського територіального управління Національної гвардії. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління режимно-секретної роботи та захисту інформації.
 360. Марченко Юрій Євгенович. Начальник Управління міжнародних заходів, залучення міжнародної технічної допомоги та координації представників МВС за кордоном Департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МВС. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій.
 361. Марчук Руслан Миколайович. Заступник начальника Департаменту – начальник управління оперативних розробок Департаменту захисту економіки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 362. Матвєєв Артем Володимирович. Адвокат. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Краматорськ.
 363. Матвєйцев Леонід Васильович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 364. Матвєйцев Леонід Васильович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління інформаційно-аналітичної розвідки.
 365. Матвєйцев Леонід Васильович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління оперативного забезпечення та оперативно-технічних заходів.
 366. Мателега Володимир Володимирович. Начальник Олександрівського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУ НП в Запорізькій області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 367. Мателега Володимир Володимирович. Начальник Олександрівського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУ НП в Запорізькій області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 368. Матрифайло Андрій Васильович. Пенсіонер органів внутрішніх справ. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 369. Матрифайло Андрій Васильович. Пенсіонер органів внутрішніх справ. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління забезпечення діяльності.
 370. Мацишин Дмитро Анатолійович. Співробітник Служби зовнішньої розвідки. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління спеціального призначення.
 371. Машков Олександр Олександрович. Слідчий слідчого відділу Солом’янського управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 372. Маштабей Сергій Валентинович. Фізична особа-підприємець у галузі права. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 373. Медведєв Дмитро Сергійович. Детектив відділу конфлікту інтересів та ІТ-безпеки управління внутрішнього контролю Національного антикорупційного бюро. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 374. Медведєв Дмитро Сергійович. Детектив відділу конфлікту інтересів та ІТ-безпеки управління внутрішнього контролю Національного антикорупційного бюро. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 375. Медведєв Дмитро Сергійович. Детектив відділу конфлікту інтересів та ІТ-безпеки управління внутрішнього контролю Національного антикорупційного бюро. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 376. Медведєв Дмитро Сергійович. Детектив відділу конфлікту інтересів та ІТ-безпеки управління внутрішнього контролю Національного антикорупційного бюро. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Третього управління організації досудових розслідувань.
 377. Медведєв Дмитро Сергійович. Детектив відділу конфлікту інтересів та ІТ-безпеки управління внутрішнього контролю Національного антикорупційного бюро. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 378. Медведєв Дмитро Сергійович. Детектив відділу конфлікту інтересів та ІТ-безпеки управління внутрішнього контролю Національного антикорупційного бюро. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ.
 379. Мезенцева Ірина Євгенівна. Викладач відділу підготовки прокурорів з нагляду за додержанням законів органами, які проводять ОРД, дізнання та досудове слідство Національної академії прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління правового забезпечення.
 380. Мезенцева Ірина Євгенівна . Викладач відділу підготовки прокурорів з нагляду за додержанням законів органами, які проводять ОРД, дізнання та досудове слідство Національної академії прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення.
 381. Мельник Олександр Георгійович. Начальник відділу матеріально-технічного забезпечення управління Головного управління Національної поліції в м. Києві. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління забезпечення діяльності.
 382. Мельниченко Максим Ігорович. Заступник начальника Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 383. Мельніченко Максим Ігорович. Заступник начальника департаменту процесуального керівництва з кримінальних проваджень слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 384. Мельніченко Максим Ігорович. Заступник начальника департаменту процесуального керівництва з кримінальних проваджень слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 385. Мережко Сергій Іванович. Начальник управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 386. Мережко Сергій Іванович. Начальник управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Краматорськ.
 387. Мержук Володимир Петрович. Начальник сектору взаємодії з Верховною Радою, Кабінетом Міністрів, іншими ЦОВВ, органами місцевого самоврядування управління законопроектної роботи Правового департаменту Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 388. Мержук Володимир Петрович. Начальник сектору взаємодії з Верховною Радою, Кабінетом Міністрів, іншими ЦОВВ, органами місцевого самоврядування управління законопроектної роботи Правового департаменту Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління правового забезпечення.
 389. Мержук Володимир Петрович. Начальник сектору взаємодії з Верховною Радою, Кабінетом Міністрів, іншими ЦОВВ, органами місцевого самоврядування управління законопроектної роботи Правового департаменту Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 390. Микитюк Сергій Вікторович. Начальник відділення розслідування злочинів у сфері господарської діяльності слідчого відділу Дінпровського управління поліції Головного управління Національної поліцїі в м. Києві. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 391. Микитюк Сергій Вікторович. Начальник відділення розслідування злочинів у сфері господарської діяльності слідчого відділу Дінпровського управління поліції Головного управління Національної поліцїі в м. Києві. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 392. Микитюк Сергій Вікторович. Начальник відділення розслідування злочинів у сфері господарської діяльності слідчого відділу Дніпровського управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 393. Михалевич Андрій Володимирович. Військовослужбовець Служби безпеки. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 394. Михалевич Андрій Володимирович. Офіцер з особливих доручень третьої категорії Головного управління СБУ. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління інформаційно-аналітичної розвідки.
 395. Михалевич Андрій Володимирович. Офіцер з особливих доручень третьої категорії Головного управління СБУ. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 396. Михальченко Ірина Іванівна. Директор Департаменту управління персоналом та соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління кадрової роботи та державної служби.
 397. Михальчук Юрій Володимирович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 398. Мітла Олександр Миколайович. Прокурор відділу правового аналізу управління правового забезпечення Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 399. Мітла Олександр Миколайович. Прокурор відділу правового аналізу управління правового забезпечення Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 400. Мітла Олександр Миколайович. Прокурор відділу правового аналізу управління правового забезпечення Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 401. Мовчан Олександр Володимирович. Начальник Відділу внутрішнього аудиту Мінкультури. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу внутрішнього аудиту.
 402. Могильний Ярослав Іванович. Начальник відділу Служби безпеки. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 403. Могильний Ярослав Іванович. Начальник відділу Служби безпеки. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 404. Морар Володимир Іванович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління оперативних розробок.
 405. Морар Володимир Іванович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління оперативного забезпечення та оперативно-технічних заходів.
 406. Морар Володимир Іванович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 407. Морванюк Юрій Олександрович. Прокурор відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Одеської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 408. Мороз Олександр Олександрович. Фінансовий директор ДП «Українські спеціальні системи». Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу внутрішнього аудиту.
 409. Мороз Олександр Олександрович. Фінансовий директор ДП «Українські спеціальні системи». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління забезпечення діяльності.
 410. Музика Сергій Петрович. Начальник управління інформаційно-аналітичної підтримки Головного управління Національної поліції в Київській області. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення.
 411. Мушка Анатолій Миколайович. Водій відділу фізичної охорони ТОВ «Сек’юрайті». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління забезпечення діяльності.
 412. Мягкоход Юрій Володимирович. Директор ТОВ «Хімічна інвестиційна компанія». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління правового забезпечення.
 413. Назаров Олег Анатолійович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Головний спеціаліст відділу проведення перевірок із застосуванням поліграфа Управління внутрішнього контролю.
 414. Назаров Олег Анатолійович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління кадрової роботи та державної служби.
 415. Наливайко Олег Ігорович. Прокурор відділу організаційного та правового забезпечення прокуратури Харківської області. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення.
 416. Наливайко Олег Ігорович. Прокурор відділу організаційного та правового забезпечення прокуратури Харківської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління кадрової роботи та державної служби.
 417. Наливайко Олег Ігорович. Прокурор відділу організаційного та правового забезпечення прокуратури Харківської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 418. Настенко Артем Володимирович. Начальник відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління Головного управління Національної поліції в Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 419. Натолочна Наталія Петрівна. Старший слідчий в особливо важливих справах третього відділу Управління організації роботи та методичного забезпечення Головного слідчого управління. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління правового забезпечення.
 420. Нежурбіда Сергій Ігорович. Помічник ректора Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 421. Некрилов Георгій Геннадійович. Начальник відділу правової та адміністративної роботи Служби автомобільних доріг у Львівській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 422. Некрилов Георгій Геннадійович. Начальник відділу правової та адміністративної роботи служби автомобільних доріг у львівській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 423. Нетреба Ігор Віталійович. Головний консультант відділу контролю за діяльністю військових формувань інспекції з питань контролю за діяльністю військових формувань Головного департаменту з питань національної безпеки і оборони Адміністрації Президента України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 424. Нетреба Ігор Віталійович. Головний консультант відділу контролю за діяльністю військових формувань інспекції з питань контролю за діяльністю військових формувань Головного департаменту з питань національної безпеки і оборони Адміністрації Президента України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління забезпечення діяльності.
 425. Нечипоренко Любов Миколаївна. Завідуюча відділом Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ.
 426. Нечипоренко Олексій Валентинович. Начальник першого слідчого відділу управління з розслідування злочинів, вчинених працівниками органів, які ведуть боротьбу зі злочинністю Головного слідчого управління Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 427. Нечипоренко Олексій Валентинович. Начальник першого слідчого відділу управління з розслідування злочинів, вчинених працівниками органів, які ведуть боротьбу зі злочинністю Головного слідчого управління Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 428. Нємцев Віктор Андрійович. Адвокат. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 429. Ніжинський Сергій Сергійович. В. о. директора Департаменту з питань стратегічного планування та координації державної політики, завідуючий відділом моніторингу міжнародних зобов’язань Секретаріату Кабінету Міністрів. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій.
 430. Німак Ігор Васильович. Директор ТОВ «Діджітек Сервіс». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 431. Німак Ігор Васильович. Директор ТОВ «Діджітек Сервіс». Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 432. Новак Денис Миколайович. Адвокат. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 433. Новіков Едуард Юрійович. Перший заступник керівника Харківської місцевої прокуратури № 2 Харківської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 434. Новіков Олексій Юрійович. Керівник Дніпропетровської місцевої прокуратури № 4. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 435. Новіков Олексій Юрійович. Керівник Дніпропетровської місцевої прокуратури № 4. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 436. Новіков Олексій Юрійович. Керівник Дніпропетровської місцевої прокуратури № 4. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 437. Овдієнко Тетяна Володимирівна. Начальник відділу служби управління персоналом Апеляційного суду Хмельницької області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління кадрової роботи та державної служби.
 438. Оганнісян Артур Аршакович. Начальник відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Харківської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 439. Олійник Артем Олександрович. Заступник начальника Департаменту безпеки ПАТ «Укрзалізниця». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 440. Олійник Артем Олександрович. Заступник начальника Департаменту безпеки ПАТ «Укрзалізниця». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 441. Олійник Роман Володимирович. Перший заступник керівника Городоцької місцевої прокуратури Хмельницької області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 442. Олійник Роман Володимирович. Перший заступник керівника Городоцької місцевої прокуратури Хмельницької області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 443. Ольховий Віталій Валерійович. Начальник відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратури Вінницької області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 444. Ольховий Віталій Валерійович. Начальник відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратури Вінницької області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 445. Ольховий Віталій Валерійович. Начальник відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях управління розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Вінницької області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 446. Ольшанецький Ігор Володимирович. Перший заступник прокурора Рівненської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 447. Ольшанецький Ігор Володимирович. Перший заступник прокурора Рівненської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 448. Ольшевський Вячеслав Володимирович. Начальник управління оперативного забезпечення Головного управління внутрішньої безпеки ДФС. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 449. Онищенко Степан Петрович. Пенсіонер органів внутрішніх справ. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління кадрової роботи та державної служби.
 450. Онопрієнко Олександр Васильович. Начальник служби економічної безпеки ПАТ «Трест «Київелектромонтаж». Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 451. Орєхов Віктор Олександрович. Зарахований у діючий резерв СБУ та призначений позаштатним радником Голови державної служби статистики України (по посаді начальника відділу Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави в сфері інформаційної безпеки СБУ). Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 452. Орєхов Віктор Олександрович. Зарахований у діючий резерв СБУ та призначений позаштатним радником Голови державної служби статистики України (по посаді начальника відділу Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави в сфері інформаційної безпеки СБУ). Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 453. Орлов Володимир Володимирович. Не зазначено. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Краматорськ.
 454. Орлов Володимир Володимирович. Не зазначено. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 455. Острянський Віктор Іванович. Не зазначено. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Мелітополі.
 456. Отставник Дмитро Васильович. Служба в Національній поліції ГУ НП в Сумській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 457. Отставних Дмитро Васильович. Служба в Національній поліції ГУ НП в Сумській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 458. Павлович Андрій Всеволодович. Головний оперуповноважений управління по боротьбі з організованою злочинністю Департаменту карного розшуку Нацполіції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління інформаційно-аналітичної розвідки.
 459. Палагнюк Володимир Степанович. Охоронник відділу безпеки ТОВ «Ашан Україна гіпермаркет». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління інформаційно-аналітичної розвідки.
 460. Палатов Сергій Олегович. Заступник начальника відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів міжрегіонального оперативного управління Офісу великих платників податків ДФС. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 461. Палатов Сергій Олегович. Заступник начальника відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів міжрегіонального оперативного управління Офісу великих платників податків ДФС. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 462. Палатов Сергій Олегович. Заступник начальника відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів міжрегіонального оперативного управління Офісу великих платників податків ДФС. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 463. Палатов Сергій Олегович. Заступник начальника відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів міжрегіонального оперативного управління Офісу великих платників податків ДФС. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 464. Палатов Сергій Олегович. Заступник начальника відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів міжрегіонального оперативного управління Офісу великих платників податків ДФС. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 465. Палатов Сергій Олегович. Заступник начальника відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів міжрегіонального оперативного управління Офісу великих платників податків ДФС. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 466. Палатов Сергій Олегович. Заступник начальника відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів міжрегіонального оперативного управління Офісу великих платників податків ДФС. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 467. Палатов Сергій Олегович. Заступник начальника відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів міжрегіонального оперативного управління Офісу великих платників податків ДФС. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 468. Палатов Сергій Олегович. Заступник начальника відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів міжрегіонального оперативного управління Офісу великих платників податків ДФС. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 469. Палатов Сергій Олегович . Заступник начальника відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів міжрегіонального оперативного управління Офісу великих платників податків ДФС. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Третього управління організації досудових розслідувань.
 470. Паніотов Євген Костянтинович. Перший заступник начальника робочого апарату Укрбюро Інтерполу. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій.
 471. Панченко Максим Вадимович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 472. Панченко Максим Вадимович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Третього управління організації досудових розслідувань.
 473. Панченко Максим Вадимович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 474. Панченко Максим Вадимович. Доцент кафедри в Таврійському національному університеті ім.В. Вернадського. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 475. Пастушенко Володимир Петрович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 476. Пасюков Володимир Вікторович. Керуючий партнер АО «С.А.П та Партнери». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 477. Пасюков Володимир Вікторович. Керуючий партнер АО «С.А.П та Партнери». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 478. Пасюков Володимир Вікторович. Керуючий партнер АО «С.А.П та Партнери». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління правового забезпечення.
 479. Пасюков Володимир Вікторович. Керуючий партнер АО «С.А.П та Партнери». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 480. Пашковський Вячеслав Францович. Начальник управління оперативної служби головного управління Національної поліції в Житомирській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 481. Пашковський Вячеслав Францович. Начальник управління оперативної служби головного управління Національної поліції в Житомирській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління оперативних розробок.
 482. Пашковський Вячеслав Францович. Начальник управління оперативної служби головного управління Національної поліції в Житомирській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління оперативного забезпечення та оперативно-технічних заходів.
 483. Пащенко Оксана Володимирівна. Заступник директора Департаменту – начальник відділу взаємодії з органами і установами ДКВС Мін’юсту. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління правового забезпечення.
 484. Пересада Андрій Володимирович. Юрист ТОВ «Фірма «Мотор-Ділер». Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Мелітополі.
 485. Пересада Костянтин Васильович. Старший психолог відділу психологічного забезпечення УКЗ ГУ НП у Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Головний спеціаліст відділу проведення перевірок із застосуванням поліграфа Управління внутрішнього контролю.
 486. Петришин Володимир Олександрович. Начальник відділу інформаційної безпеки та безпеки персоналу служби верифікації, інформаційної безпеки та безпеки персоналу Департаменту безпеки Державної компанії «Укрспецекспорт». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 487. Петришин Володимир Олександрович. Начальник відділу інформаційної безпеки та безпеки персоналу служби верифікації, інформаційної безпеки та безпеки персоналу Департаменту безпеки Державної компанії «Укрспецекспорт». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Третього управління організації досудових розслідувань.
 488. Петришин Володимир Олександрович. Начальник відділу інформаційної безпеки та безпеки персоналу служби верифікації, інформаційної безпеки та безпеки персоналу Департаменту безпеки Державної компанії «Укрспецекспорт». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 489. Пирожок Олександр Борисович. Головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення Управління ДМС в Київській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління правового забезпечення.
 490. Пискун Ігор Васильович. Військова служба на посадах керівного складу в Управлінні державної охорони України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління спеціального призначення.
 491. Пієв Станіслав Сергійович. Заступник начальника відділу нагляду при розслідуванні злочинів проти життя управління нагляду у кримінальних провадженнях прокуратури Харківської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 492. Побєднов Олександр Олександрович. Заступник начальника відділу поліції – начальник слідчого відділу Центрального відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 493. Побідаш Юрій Леонідович. Начальник управління оперативного документування Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління оперативного забезпечення та оперативно-технічних заходів.
 494. Подоляк Микола Ярославович. Військовослужбовець Служби безпеки. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 495. Подоляк Микола Ярославович. Військовослужбовець Служби безпеки. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 496. Полтавський Володимир Володимирович. Помічник-консультант народного депутата України Гончаренка О. О.. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління забезпечення діяльності.
 497. Помазан Максим Сергійович. Начальник першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Дніпропетровської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 498. Помазан Максим Сергійович. Начальник першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Дніпропетровської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 499. Помазан Максим Сергійович. Начальник першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Дніпропетровської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 500. Помилуйко Володимир Миколайович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Краматорськ.
 501. Помилуйко Володимир Миколайович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Мелітополі.
 502. Пономаренко Тарас Григорович. Військовослужбовець Служби безпеки. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Третього управління організації досудових розслідувань.
 503. Пономаренко Тарас Григорович. Офіцер на посаді начальника відділу СБУ. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 504. Попадинець Ігор Ігорович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 505. Попельнюк Юрій Павлович. Заступник начальника відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління Головного управління Національної поліції в Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 506. Попеско Олександр Петрович. Заступник прокурора Вінницької області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 507. Попович Михайло Володимирович. Адвокат. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 508. Потребчук Андрій Анатолійович. Пенсіонер Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління кадрової роботи та державної служби.
 509. Потребчук Андрій Анатолійович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління забезпечення діяльністю.
 510. Потребчук Андрій Анатолійович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення.
 511. Проволовський Володимир Анатолійович. Командир батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Харків» Головного управління Національної поліції в Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління спеціального призначення.
 512. Прокопенко Анатолій Олександрович. Начальник відділу розслідування злочинів загально кримінальної спрямованості слідчого управління Головного управління Національної поліції в Луганській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Краматорськ.
 513. Прудніков Віктор Геннадійович. Прокурор відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Харківської області. Претендує на посаду у ДБР - Без заяви.
 514. Прудніков Віктор Геннадійович. Прокурор відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Харківської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 515. Прудніков Віктор Геннадійович. Прокурор відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Харківської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 516. Прудніков Віктор Геннадійович. Прокурор відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Харківської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 517. Пугач Сергій Юрійович. Заступник начальника відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління Головного управління Національної поліції в Полтавській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 518. Пшеницька Надія Миколаївна. Начальник відділу проходження служби у податковій міліції та взаємодії з кадрових питань управління по роботі з персоналом Головного управління ДФС у Львівській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління кадрової роботи та державної служби.
 519. Радько Ігор Андрійович. Фахівець 1 категорії сектору пожежного і технічного нагляду та охорони праці Головного управління Служби безпеки в м. Києві та Київській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління забезпечення діяльності.
 520. Рейман Володимир Антонович. Начальник відділу апарату управління державного підприємства «Адміністрація морських портів України». Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 521. Рейман Володимир Антонович. Начальник відділу апарату управління державного підприємства «Адміністрація морських портів України». Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 522. Река Євген Ігорович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 523. Река Євген Ігорович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення.
 524. Рибалка Андрій Петрович. Прокурор відділу організації представництва управління представництва інтересів громадянина або держави в суді прокуратури Київської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 525. Риндюк Інна Іванівна. Старший інспектор з особливих доручень відділу проведення службових розслідувань та контролю управління моніторингу та аналітичного забезпечення Департаменту патрульної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ.
 526. Рогожук Сергій Леонідович. Адвокат. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 527. Роль Василь Федорович. Начальник відділу матеріально-технічного забезпечення та соціально-побутових потреб прокуратури АР Крим. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління забезпечення діяльності.
 528. Романченко Дмитро Іванович. У розпорядженні Служби безпеки. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 529. Романченко Дмитро Іванович. У розпорядженні Служби безпеки. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 530. Рубель Андрій Миколайович. Перший заступник начальника Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 531. Рубель Андрій Миколайович. Перший заступник начальника Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 532. Рубель Андрій Миколайович. Перший заступник начальника Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 533. Руденко Андрій Володимирович. Заступник начальника управління – начальник відділу проходження служби у податковій міліції Головного управління ДФС у м. Києві. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління кадрової роботи та державної служби.
 534. Руденко Дмитро Сергійович. Начальник Хмільницького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 535. Руденко Ігор Олександрович. Начальник першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 536. Руденко Ігор Олександрович. Начальник першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 537. Рябошапко Василь Іванович. Радник голови правління ПАТ «Львівгаз». Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 538. Савчук Олександр Іванович. Заступник керівника апарату Апеляційного суду Луганської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 539. Сазонов Василь Вікторович. Начальник підрозділу Управління Служби безпеки України в Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 540. Самара Ігор Михайлович. Заступник директора Департаменту Служби безпеки ПрАТ «Київводоканал». Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 541. Самара Ігор Михайлович. Заступник директора Департаменту Служби безпеки ПрАТ «Київводоканал». Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління оперативних розробок.
 542. Сандул Станіслав Дмитрович. Перший заступник керівника Кіровоградської місцевої прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 543. Сапіга Олександр Васильович. Заступник начальника слідчого відділу Вінницького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 544. Сапіга Олександр Васильович. Заступник начальника слідчого відділу Вінницького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 545. Сапіга Олександр Васильович. Заступник начальника слідчого відділу Вінницького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 546. Саф’янюк Василь Олегович. Журналіст ТОВ «МК ТРК «ICTV». Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ.
 547. Сафроняк Руслан Васильович. Старший детектив відділу внутрішніх розслідувань Управління внутрішнього контролю Національного антикорупційного бюро. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління внутрішнього контролю.
 548. Свириденко Олександр Борисович. Помічник-консультант народного депутата України Фріз І. В.. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ.
 549. Свірєпов Віталій Вікторович. Заступник начальника управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 550. Свірєпов Віталій Вікторович. Заступник начальника управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 551. Семененко Михайло Петрович. Головний державний ревізор – інспектор 1 відділу 3 управління Головного управління внутрішньої безпеки ДФС. Претендує на посаду у ДБР - Головний спеціаліст відділу проведення перевірок із застосуванням поліграфа Управління внутрішнього контролю.
 552. Семикін Олексій Миколайович. Оперуповноважений відділу організації роботи, моніторингу та контролю Департаменту захисту економіки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 553. Сенюк Олег Володимирович. Військовий прокурор Західного регіону України. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Краматорськ.
 554. Сенюк Олег Володимирович. Військовий прокурор Західного регіону України. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 555. Сенюк Олег Володимирович. Військовий прокурор Західного району України. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 556. Серветник Валерій Григорович. Начальник юридичного відділу ПП «Будівельна компанія «Інвестор». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 557. Серветник Валерій Григорович. Начальник юридичного відділу ПП «Будівельна компанія «Інвестор». Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 558. Сердюк Сергій Павлович. Прокурор відділу нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності, досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення Управління нагляду за додержанням законів органами ДФС Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 559. Сердюк Сергій Павлович. Прокурор відділу нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності, досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення Управління нагляду за додержанням законів органами ДФС Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 560. Симан Станіслав Анатолійович. Начальник стройової частини відділення персоналу штабу військової частини А-1815. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління кадрової роботи та державної служби.
 561. Сідоров Сергій Миколайович. Керівник Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 562. Сідоров Сергій Миколайович. Керівник Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 563. Сідоров Сергій Миколайович. Керівник Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 564. Скорикова Вікторія Олександрівна. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ.
 565. Скотніков Дмитро Михайлович. Пенсіонер органів прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення.
 566. Сластін Микола Станісловович. військовослужбовець Збройних сил України. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Краматорськ.
 567. Смаглюк Ігор Володимирович. Заступник директора ТОВ «Вишневе містечко». Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління оперативних розробок.
 568. Смаглюк Ігор Володимирович. Заступник директора ТОВ «Вишневе містечко». Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 569. Сова Віталій Анатолійович. Заступник начальника відділення поліції – начальник слідчого відділення Фастівського відділення поліції Васильківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Мелітополі.
 570. Сова Віталій Анатолійович. Заступник начальника відділення поліції – начальник слідчого відділення Фастівського відділення поліції Васильківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 571. Сова Віталій Анатолійович. Заступник начальника відділення поліції – начальник слідчого відділення Фастівського відділення поліції Васильківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 572. Сова Віталій Анатолійович. Заступник начальника відділення поліції – начальник слідчого відділення Фастівського відділення поліції Васильківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 573. Соценко Олег Олегович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 574. Спіженко Олександр Борисович. Адвокат. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 575. Спільник Сергій Іванович. Заступник начальника Управління підтримання державного обвинувачення в суді та нагляду за додержанням законів при виконання судових рішень у кримінальних провадженнях – начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури Запорізької області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 576. Справедливий Дмитро Олександрович. Керівник Київської місцевої прокуратури № 5 м. Києва. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 577. Справедливий Дмитро Олександрович. Керівник Київської місцевої прокуратури № 5 м. Києва. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 578. Стартанович Дмитро Володимирович. Головний спеціаліст відділу забезпечення судового процесу та аналітично-статистичної роботи Миколаївського окружного адміністративного суду. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління забезпечення діяльністю.
 579. Стельмах Наталія Володимирівна. Головний спеціаліст відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Департаменту захисту економіки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку, звітності – головний бухгалтер.
 580. Стороженко Дмитро Олександрович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 581. Стороженко Дмитро Олександрович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 582. Стороженко Дмитро Олександрович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 583. Строїч Василь Васильович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 584. Строїч Василь Васильович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 585. Сьомін Андрій Вікторович. Старший інженер по розробці групи розробки і проектування засобів технічного захисту інформації відділу захисту інформації Департаменту по роботі з державним сектором та енергетикою ТОВ «ІТ-Інтегратор». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління режимно-секретної роботи та захисту інформації.
 586. Твердохліб Юрій Володимирович. Начальник другого відділу розслідування кримінальних проваджень СУ ФР ГУ ДФС в Одеській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 587. Теличко Вадим Дмитрович. Начальник відділу розслідування злочинів загально кримінальної спрямованості слідчого управління Головного управління Національної поліції у Сумській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Краматорськ.
 588. Теличко Вадим Дмитрович. Начальник відділу розслідування злочинів загально кримінальної спрямованості слідчого управління Головного управління Національної поліції у Сумській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Мелітополі.
 589. Теличко Вадим Дмитрович. Начальник відділу розслідування злочинів загально кримінальної спрямованості слідчого управління Головного управління Національної поліції у Сумській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 590. Теличко Вадим Дмитрович. Начальник відділу СУ ГУ НП в Сумській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 591. Тимошко Володимир Володимирович. Заступник начальника ГУ НП в Полтавській області – начальник слідчого управління. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 592. Тимошко Володимир Володимирович. Заступник начальника ГУ НП в Полтавській області – начальник слідчого управління. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 593. Титарчук Василь Васильович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління забезпечення діяльності.
 594. Тишлек Дмитро Петрович. Начальник управління захисту економіки в Дніпропетровській області Департаменту захисту економіки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 595. Тишлек Дмитро Петрович. Начальник Управління захисту економіки в Дніпропетровській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 596. Тишлек Дмитро Петрович. Начальник Управління захисту економіки в Дніпропетровській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 597. Ткаченко Андрій Михайлович. У розпорядженні Головного управління ДФС в Дніпропетровській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 598. Ткачук Сергій Петрович. Директор приватного підприємства «Юридична консалтингова компанія «Партнери». Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 599. Тогочинський Олексій Михайлович. Ректор Академії Державної пенітенціарної служби. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління кадрової роботи та державної служби.
 600. Тогочинський Олексій Михайлович. Ректор Академії Державної пенітенціарної служби. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління спеціального призначення.
 601. Токар Роман Миколайович. Заступник прокурора Дніпропетровської області – начальник слідчого управління. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 602. Токар Роман Миколайович. Заступник прокурора Дніпропетровської області – начальник слідчого управління. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 603. Токарь Роман Миколайович. Заступник прокурора Дніпропетровської області – начальник слідчого управління. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 604. Торопчин Станіслав Олегович. Заступник начальника першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 605. Трачук Олег Вячеславович. Начальник слідчого відділу Управління з розслідування злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 606. Трофименко Володимир Михайлович. Доцент кафедри кримінального процесу Національної юридичної академії ім. Я. Мудрого. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 607. Трофименко Володимир Михайлович. Доцент кафедри кримінального процесу Національної юридичної академії ім. Я. Мудрого. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 608. Трофименко Володимир Михайлович. Доцент кафедри кримінального процесу Національної юридичної академії ім. Я. Мудрого. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 609. Туру Олександр Олександрович. Начальник Ірпінського відділення Головного управління ДФС у Київській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 610. Туру Олександр Олександрович. Начальник Ірпінського відділення Головного управління ДФС у Київській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 611. Устименко Денис Іванович. Завідувач сектору викриття кримінальних правопорушень у митній сфері оперативного управління Головного управління ДФС у Запорізькій області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 612. Устименко Денис Іванович. Завідувач сектору викриття кримінальних правопорушень у митній сфері оперативного управління Головного управління ДФС у Запорізькій області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 613. Устименко Денис Іванович. Завідувач сектору викриття кримінальних правопорушень у митній сфері оперативного управління Головного управління ДФС у Запорізькій області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління оперативних розробок.
 614. Фалатюк Олександр Сергійович. Заступник начальника управління – начальник відділу моніторингу управління моніторингу та аналітичного забезпечення Департаменту патрульної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 615. Фалатюк Олександр Сергійович. Заступник начальника управління – начальник відділу моніторингу управління моніторингу та аналітичного забезпечення Департаменту патрульної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 616. Федоренко Олег Олексійович. Провідний інженер відділу безпеки бюджетної установи «Фонд ДАСУ». Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління інформаційно-аналітичної розвідки.
 617. Федоренко Олег Олексійович. Провідний інженер відділу безпеки бюджетної установи «Фонд ДАСУ». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 618. Федоренко Олег Олексійович. Провідний інженер відділу безпеки бюджетної установи «Фонд ДАСУ». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління режимно-секретної роботи та захисту інформації.
 619. Франтовський Євгеній Миколайович. Директор ГО «Агенція протидії корупції». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 620. Француз Віталій Йосипович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління кадрової роботи та державної служби.
 621. Фуртат Геннадій Олександрович. Начальник 2 слідчого відділу управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Одеської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 622. Хабібуллін Вадим Монев'ярович. Голова адвокатського об’єднання «Київська обласна колегія адвокатів». Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 623. Хабібуллін Вадим Монев'ярович. Голова адвокатського об’єднання «Київська обласна колегія адвокатів». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 624. Хаванський Ігор Анатолійович. Начальник управління бухгалтерського обліку та фінансової звітності – головний бухгалтер Мінкультури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку, звітності – головний бухгалтер.
 625. Халін Олег Валерійович. Керівник Дніпропетровської місцевої прокуратури № 1 Дніпропетровської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 626. Халін Олег Валерійович. Керівник Дніпропетровської місцевої прокуратури № 1 Дніпропетровської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 627. Халін Олег Валерійович. Керівник Дніпропетровської місцевої прокуратури № 1 Дніпропетровської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 628. Хальзєв Олександр Анатолійович. Начальник відділу Управління захисту економіки в Полтавській області Департаменту захисту економіки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 629. Хальзєв Сергій Іванович. Керуючий адвокатським об’єднанням «Сергія Хальзєва». Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Краматорськ.
 630. Хальзєв Сергій Іванович. Керуючий адвокатським об’єднанням «Сергія Хальзєва». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 631. Харкевич Олексій Олександрович. Заступник начальника Департаменту карного розшуку Національної поліції – начальник управління. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 632. Харкевич Олексій Олександрович. Заступник начальника Департаменту карного розшуку Національної поліції – начальник управління. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 633. Харкевич Олексій Олександрович. Заступник начальника Департаменту карного розшуку Національної поліції – начальник управління. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 634. Харкевич Олексій Олександрович. Заступник начальника Департаменту карного розшуку Національної поліції – начальник управління. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 635. Харкевич Олексій Олександрович. Заступник начальника Департаменту карного розшуку Національної поліції – начальник управління. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 636. Харкевич Олексій Олександрович. Заступник начальника Департаменту карного розшуку Національної поліції – начальник управління. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 637. Харкевич Олексій Олександрович. Заступник начальника Департаменту карного розшуку Національної поліції – начальник управління. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 638. Хмелевой Олександр Віталійович. Заступник начальника управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 639. Хольченков Микола Олександрович. Заступник начальника відділу протидії організованим формам злочинності у сфері економіки Управління захисту економіки в Харківській області Департаменту захисту економіки Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 640. Хом’як Євген Євгенович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління правового забезпечення.
 641. Хохлов Сергій Олександрович. Керівниу Другого відділу (Східний регіон) Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу внутрішнього аудиту.
 642. Хохрун Іван Іванович. Старший слідчий відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 643. Хренкова Марина Борисівна. Начальник відділу правового забезпечення Одеської митниці ДФС. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління правового забезпечення.
 644. Цимбалюк Дмитро Андрійович. Начальник управління по роботі з персоналом ГУ ДФС у Київській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління кадрової роботи та державної служби.
 645. Цимбалюк Олександр Вікторович. Перший заступник керівника Дергачівської місцевої прокуратури Харківської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 646. Чабан Наталія Михайлівна. Головний бухгалтер КУ «Інформаційно-аналітичний центр статистики Вінницької області». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку, звітності – головний бухгалтер.
 647. Чайковський Ігор Петрович. Військовослужбовець Служби безпеки. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 648. Чайковський Ігор Петрович. Керівник підрозділу Служби безпеки України в Черкаській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 649. Чайковський Ігор Петрович. Заступник начальника Управління – начальник відділу по боротьбі з корупцією юта організованою злочинністю Управління СБУ в Черкаській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 650. Чайковський Роман Володимирович. Перший заступник Директора філії ПАТ «НСТУ» «Центральна дирекція Українське радіо». Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ.
 651. Чаус Андрій Олександрович. Начальник слідчого відділу Покровського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Донецькій області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Краматорськ.
 652. Чегіль Богдан Іванович. Заступник начальника слідчого управління прокуратури Дніпропетровської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Мелітополі.
 653. Чегіль Богдан Іванович. Заступник начальника слідчого управління прокуратури Дніпропетровської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 654. Чегіль Богдан Іванович. Заступник начальника слідчого управління прокуратури Дніпропетровської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 655. Черненко Олександр Миколайович. В розпорядженні начальника управління СБУ в Одеській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 656. Чернишов Сергій Геннадійович. Старший слідчий слідчого відділу прокуратури Черкаської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 657. Чернишов Сергій Геннадійович. Старший слідчий слідчого відділу прокуратури Черкаської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 658. Чернишов Сергій Геннадійович. Старший слідчий слідчого відділу прокуратури Черкаської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 659. Чижиковський Вадим Сергійович. Директор ТОВ «Українська аналітико-правова компанія». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління правового забезпечення.
 660. Чирка Роман Олександрович. Начальник відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 661. Чирка Роман Олександрович. Начальник відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 662. Чирка Роман Олександрович. Начальник відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 663. Чирка Роман Олександрович. Начальник відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 664. Чирка Роман Олександрович. Начальник відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 665. Чирка Роман Олександрович. Начальник відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 666. Чирка Роман Олександрович. Начальник відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 667. Чирка Роман Олександрович. Начальник відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Третього управління організації досудових розслідувань.
 668. Чирка Роман Олександрович. Начальник відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 669. Чобіток Богдан Петрович. Військовослужбовець Служби безпеки. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 670. Чобіток Богдан Петрович. Військовослужбовець Служби безпеки. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 671. Чобіток Богдан Петрович. Військовослужбовець Служби безпеки України. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 672. Чобіток Богдан Петрович. Військовослужбовець Служби безпеки України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 673. Чобіток Богдан Петрович. Військовослужбовець Служби безпеки України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 674. Чуб Ігор Миколайович. Начальник відділу нагляду за додержанням законів при розслідуванні злочинів проти життя Управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Харківської області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 675. Чумаченко Сергій Вікторович. Перший заступник начальника Управління Служби безпеки в Чернівецькій області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 676. Чурілов Анатолій Олександрович. Начальник Відділу безпеки з координаційної роботи у м. Києві та Київській області та Дирекції «Автотранспошта» ПАТ «Укрпошта». Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління оперативного забезпечення та оперативно-технічних заходів.
 677. Шайхет Сергій Олегович. Заступник начальника ГУ НП в Одеській області – начальник слідчого управління. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 678. Шайхет Сергій Олегович. Заступник начальника ГУ НП в Одеській області – начальник слідчого управління. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 679. Шамара Олександр Володимирович. Заступник директора науково-дослідного інституту Національної академії прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 680. Шаповалов Дмитро Анатолійович. Менеджер, головний фахівець управління по контролю ризиків безпеки підприємств вуглевидобування ТОВ «Бізнес Сек”юриті Груп» (м. Київ). Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Краматорськ.
 681. Шаповалов Дмитро Анатолійович. Менеджер, головний фахівець управління по контролю ризиків безпеки підприємств вуглевидобування ТОВ «Бізнес Сек”юриті Груп» (м. Київ). Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 682. Шаповалов Дмитро Анатолійович. Менеджер, головний фахівець управління по контролю ризиків безпеки підприємств вуглевидобування ТОВ «Бізнес Сек”юриті Груп» (м. Київ). Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 683. Шаповалов Дмитро Анатолійович. Менеджер, головний фахівець управління по контролю ризиків безпеки підприємств вуглевидобування ТОВ «Бізнес Сек”юриті Груп» (м. Київ). Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління оперативного забезпечення та оперативно-технічних заходів.
 684. Шаповалов Олександр Олександрович. Доцент кафедри ОРД Національної академії внутрішніх справ. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 685. Шапоренко Михайло Миколайович. Заступник начальника Управління запобігання корупції, внутрішніх розслідувань та державного фінансового моніторингу Мінінфраструктури. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 686. Шапочкін Вадим Володимирович. Заступник директора КП «Одеська обласна енергозберігаюча компанія». Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 687. Шапочкін Вадим Володимирович. Заступник директора КП «Одеська обласна енергозберігаюча компанія». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 688. Шапочкін Вадим Володимирович. Заступник директора комунального підприємства «Одеська обласна енергозберігаюча компанія». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 689. Шарнін Андрій Васильович. Заступник начальника слідчого управління – начальник відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи Головного управління Національної поліції в Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 690. Шарнін Андрій Васильович. Заступник начальника слідчого управління – начальник відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи Головного управління Національної поліції в Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 691. Шарнін Андрій Васильович. Заступник начальника слідчого управління – начальник відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи Головного управління Національної поліції в Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 692. Шарнін Андрій Васильович. Заступник начальника слідчого управління – начальник відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи Головного управління Національної поліції в Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Мелітополі.
 693. Шарнін Андрій Васильович. Заступник начальника слідчого управління – начальник відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи Головного управління Національної поліції в Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 694. Шарнін Андрій Васильович. Заступник начальника слідчого управління – начальник відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи Головного управління Національної поліції в Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 695. Шарнін Андрій Васильович. Заступник начальника слідчого управління – начальник відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи Головного управління Національної поліції в Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 696. Шарнін Андрій Васильович. Заступник начальника слідчого управління – начальник відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи Головного управління Національної поліції в Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 697. Шарнін Андрій Васильович. Заступник начальника слідчого управління – начальник відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи Головного управління Національної поліції в Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Третього управління організації досудових розслідувань.
 698. Шарнін Андрій Васильович. Заступник начальника слідчого управління – начальник відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи Головного управління Національної поліції в Харківській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 699. Шевцов Євген Олександрович. Заступник начальника управління – начальник відділу Головного слідчого управління Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 700. Шевцов Євген Олександрович. Заступник начальника управління – начальник відділу Головного слідчого управління Національної поліції. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 701. Шевченко Олексій Анатолійович. Заступник керівника третього відділу (Центральний регіон) Департаменту моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції апарату НАЗК. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Києві.
 702. Шевченко Олексій Анатолійович. Заступник керівника третього відділу (Центрального регіону) Департаменту моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції апарату НАЗК. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Львові.
 703. Шевченко Олексій Анатолійович. Заступник керівника третього відділу (Центрального регіону) Департаменту моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції апарату НАЗК. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 704. Шевченко Світлана Володимирівна. Начальник територіального управління Державної судової адміністрації в Черкаській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку, звітності – головний бухгалтер.
 705. Шевчук Володимир Миколайович. Заступник начальника управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Львівській області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 706. Шевчук Ірина Володимирівна. Начальник управління – головний бухгалтер фінансового управління Державної аудиторської служби України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку, звітності – головний бухгалтер.
 707. Шимко Сергій Володимирович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління забезпечення діяльності.
 708. Шишкарьов Дмитро Ігорович. Прокурор Головної військової прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Головний спеціаліст відділу проведення перевірок із застосуванням поліграфа Управління внутрішнього контролю.
 709. Шкарупа Вадим Миколайович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ.
 710. Шкурпело Руслан Владиславович. Начальник 6-го відділу з розслідування кримінальних проваджень Управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 711. Шлапацька Оксана Романівна. Начальник відділу з питань контрольно-аналітичної та організаційної роботи Департаменту економіки та інвестицій Київської міськдержадміністрації. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення.
 712. Шмагельський Олексій Олексійович. Військовослужбовець Служби безпеки. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Хмельницькому.
 713. Шмагельський Олексій Олексійович. Військовослужбовець Служби безпеки України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління оперативних розробок.
 714. Шмагельський Олексій Олексійович. Військовослужбовець Служби безпеки України. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань.
 715. Шульженко Олександр Михайлович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення.
 716. Шутий Євген Анатолійович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління правового забезпечення.
 717. Юрченко Юрій Сергійович. Заступник прокурора Запорізької області. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Полтаві.
 718. Ющенко Віталіна Михайлівна. Начальник відділу забезпечення оперативно-організаційного супроводження проблемних кредитів Харківської обласної дирекції АТ «Райфайзенк банк «Аваль». Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління правового забезпечення.
 719. Яковенко Людмила Сергіївна. Заступник начальника відділу (канцелярії) діловодства, прийому та обліку звернень громадян Апеляційного суду Дніпропетровської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 720. Яковенко Людмила Сергіївна. Заступник начальника відділу (канцелярії) діловодства, прийому та обліку звернень громадян Апеляційного суду Дніпропетровської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління кадрової роботи та державної служби.
 721. Яковлев Олександр Миколайович. Начальник відділу інформаційної безпеки Управління внутрішньої безпеки ПАТ «Аграрний фонд». Претендує на посаду у ДБР - Керівник управління оперативного забезпечення та оперативно-технічних заходів.
 722. Янчук Віктор Олексійович. Головний спеціаліст РСВ Управління режиму та захисту інформації МЗС. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління режимно-секретної роботи та захисту інформації.
 723. Яремчук Леонід Васильович. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 724. Яремчук Регіна Анатоліївна. Начальник сектору забезпечення діяльністю управління захисту економіки Київській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України. Претендує на посаду у ДБР - Головний спеціаліст відділу проведення перевірок із застосуванням поліграфу Управління внутрішнього контролю.
 725. Ярмак Дмитро Борисович. Відряджений із залишенням на військовій службі до Адміністрації Президента України на посаду Уповноваженого Президента України з питань контролю за діяльністю Служби безпеки (от правил Поодубний). Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління внутрішнього контролю.
 726. Ярмак Олена Іванівна. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління кадрової роботи та державної служби.
 727. Яровий Сергій Олександрович. Прокурор відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчого відділу військової прокуратури сил АТО. Претендує на посаду у ДБР - Директор територіального управління у місті Миколаєві.
 728. Ярощук Василь Григорович. Заступник начальника управління – начальник відділу управління персоналом і організаційної роботи управління фінансів місцевих органів влади та роботи з персоналом Департаменту фінансів Рівненської облдержадміністрації. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Управління кадрової роботи та державної служби.
 729. Ясеницький Юрій Ігорович. Заступник прокурора Херсонської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Першого управління організації досудових розслідувань.
 730. Ясеницький Юрій Ігорович. Заступник прокурора Херсонської області. Претендує на посаду у ДБР - Керівник Другого управління організації досудових розслідувань.
 731. Яхно Олена Володимирівна. Тимчасово не працює. Претендує на посаду у ДБР - Начальник Відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ.
Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Також на тему: Спецслужби

24.01.2018 17:59 Як читати код ЄРДР

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми