Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Обговорюємо законопроект


Теми


Розпочато обговорення законопроекту «Про здійснення державних закупівель» 

Міністерство економіки України надало суспільству можливість ознайомитися із проектом нової редакції Закону України 'Про здійснення державних закупівель',зазначається на сайті www Міністерство економіки України надало суспільству можливість ознайомитися із проектом нової редакції Закону України 'Про здійснення державних закупівель'.

... далі >>
 

На Zakonoproekt.Org.UA розпочалося обговорення проекту НБУ №10656 щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків 

Увага до законопроекту щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків варта того, щоб розпочати його обговорення.  Пропонуємо долучитися до цього, як представників Національного банку України, так і тих, кого цей закон торкнеться у першу чергу, а це і тих, хто працює в сфері інтернет-бізнесу чи просто роздрібної торгівлі, так і банківських працівників.  Ми виставили на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA в системі "Обговорення законопроектів" текст законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків)" , і залучимо до цього, як тих народних депутатів, що зараз займаються цим законопроектом, та і тих фахівців, що мають свою професійну думку і оцінки цього проекту.  За результатами буде сформована порівняльна таблиця і запропоновано обговорення її спільно авторами законопроекту і всіма зацікавленими сторонами.В системі "Обговорення законопроектів" виставлено текст законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків)" до обговорення запрошуємо народних депутатів і тих фахівців, що мають свою професійну думку і оцінки цього проекту.

... далі >>
 

Експерти Ради вважають, що проект Закону щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків можна приймати у першому читанні 

Висновок на проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків).Узагальнюючий висновок: законопроект за результатами розгляду у першому читанні може бути прийнятий за основу з урахуванням висловлених зауважень і пропозицій. www.Zakonoproekt.Org.UAЗаконопроект щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків варто обговорити. Пропонуємо долучитися до цього представників Національного банку України і тих, кого цей закон торкнеться у першу чергу, власників інтернет-бізнесу чи просто роздрібної торгівлі, а також банківських працівників.

... далі >>
 

Парламенту пропонують внести зміни щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків 

Парламенту пропонують внести зміни щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунківПроект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків)

... далі >>
 

Депутат зі списку БЮТ вирішив заборонити оприлюднення декларацій суддів (оновлено) 

Проектом пропонується внести зміни до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» і вилучити обов’язок судді подавати щорічно не пізніше 1 травня до Державної судової адміністрації України для оприлюднення на офіційному веб-сайті судової влади, ведення якого забезпечує Державна судова адміністрація України, копію декларації про майновий стан і доходи (податкової декларації), поданої до органу державної податкової служби за своєю податковою адресою. Ігор Зварич був би цьому лише радийЯкщо суспільство і ЗМІ, у черговий раз промовчать, то обов’язок оприлюднювати на офіційному веб-сайті судової влади копій декларації про майновий стан і доходи кожного судді та членів його сім’ї, а також осіб, з якими він спільно проживає або пов’язаний спільним побутом, буде відмінено.

... далі >>
 

Проект Кримінального процесуального кодексу України почали обговорювати на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA 

Положення нового проекту Кримінального процесуального кодексу України було ухвалено під час засідання Робочої групи з питань реформування кримінального судочинства.

... далі >>
 

Розроблено проект змін до Закону «Про захист персональних даних» 

Розпочато обговорення Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про захист персональних даних»

... далі >>
 

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua