Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Думка про проекти


Теми


Про «План зміни країни за 70 днів» Саакашвілі 

Декілька коментарів стосовно «План зміни країни за 70 днів» Саакашвілі.  Сьогодні Михайло Саакашвілі оприлюднив «План зміни країни за 70 днів».  Звісно що усі ці пункти відразу ж викликали або відверту нищівну критику або панегірики – «світоч нового світу».

Сьогодні Михайло Саакашвілі оприлюднив «План зміни країни за 70 днів».

 

... далі >>
 

На сайті Zakonoproekt.Org.UA розпочато обговорення законопроекту №3306 "Про житлові товариства". 

Даний законопроект №3306  від 20.09.2013 р. "Про житлові товариства", що ми розмістили на сайт www.zakonoproekt.org.ua для обговорення за пропозицією читача,  стосується теми, через яку в сусідній країні вже йдуть цілі баталії - хто, скільки і чому повинен платити за житло в кому ми живемо. В Україні ці проблеми також почали виникати. І ми повинні бути до них готовими.Даний проект, що ми розмістили для обговорення за пропозицією читача, стосується теми, через яку в сусідній країні вже йдуть цілі баталії - хто, скільки і чому повинен платити за житло в кому ми живемо.

... далі >>
 

Богатирьова хоче для лікарів закон, як для адвокатів 

За словами міністра охорони здоров'я України Раїси Богатирьової необхідно прийняти закон про саморегулювання лікарської професії, аби правила своєї діяльності й контроль їх дотримання, встановлювала сама професійна спільнота. І це, за словами міністра, дасть лікарям можливість офіційно заробляти стільки, скільки вони зможуть, зазначається на сайті http://www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу МОЗ.За словами  Р. Богатирьової необхідно прийняти закон про саморегулювання лікарської професії, аби правила своєї діяльності й контроль їх дотримання, встановлювала сама професійна спільнота.

... далі >>
 

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua