Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Інформація


Теми


Щодо віднесення діяльності ресурсів мережі інтернет, які здійснюють на професійній основі розповсюдження інформації, до діяльності інформаційних агентств 

Щодо віднесення діяльності ресурсів мережі інтернет, які здійснюють на професійній основі розповсюдження інформації, до діяльності інформаційних агентств та встановлення для них обов’язку отримати відповідне свідоцтво про державну реєстраціюПорівняльний аналіз законодавства окремих іноземних держав.Щодо надання можливості користуватися правами та гарантіями журналіста та відповідальності за порушення прав інших осіб.

... далі >>
 

Недешеві продукти програмного забезпечення Мінюсту заблокувалися 

Міністр юстиції України Олена Лукаш заявила, що відбулось несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерної мережі міністерства юстиції, інформує сайт  www.zakonoproekt.org.uaОлена Лукаш заявила, що відбулось несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерної мережі міністерства юстиції.

... далі >>
 

Як позбавитися у Facebook надоїдливих пропозицій про приєднання до додатків 

Немає у Facebook жодного користувача, якого б хоч колись не запросили поставити якийсь додаток. Мало хто думає що встановлення таких додатків дає можливість зовсім незнайомим особам викачувати із сторінки багато яких персональних даних, які при свідомому стані особа ніколи б не видавала незнайомим людям, при звичайному контакті, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua . То ж використовуючи цю інформацію Ви свідомо можете або дозволити встановлення такого додатку або заборону, в тому числі і відволікати Вас такими пропозиціями у подальшому, а поширивши її допоможете захиститися від небажаного відволікання і Ваших друзів та колег.Багато даних, і без Вашої згоди, можна отримувати і від Ваших друзів, що надають дозвіл на встановлення на своїх сторінках таких додатків.

... далі >>
 

Захист від прослуховування стає національним пріоритетом 

Німці б не були німцями, якби не використали справу Сноудена для розвитку свого бізнесу.  www.zakonoproekt.org.ua/Німці б не були німцями, якби не використали справу Сноудена для розвитку свого бізнесу.

... далі >>
 

Британський суд підтримав позов про вторгненням у приватне життя 

Британський суд підтримав позов Мослі, встановивши, що ці публікації є вторгненням у приватне життя. І Мослі  пішов далі, звернувшись до німецького та французького судів., зазначається на сайті http://www.zakonoproekt.org.uaКолишній глава Міжнародної автомобільної федерації вимагає від Google видалити його фото.

... далі >>
 

В'єтнам вирішив захиститися від «арабської методики зміни влади» 

У В'єтнамі понад 30 мільйонів користувачів Інтернету, і там набув чинності закон, який забороняє обговорювати політику в блогах та соціальних мережах, які підпорядковані іншим державам, зазначається на сайті  www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на www.bbc.co.uk.  В законі, відомому як «Указ 72», йдеться, що блоги та соціальні мережі не повинні використовуватися для обміну новинами, а лише особистою інформацією.У В'єтнамі набув чинності закон, який забороняє обговорювати політику в блогах та соціальних мережах, які підпорядковані іншим державам.

... далі >>
 

Яндекс хоче змінити закон про довільне блокування сайтів 

1 серпня 2013 в РФ силу вступив закон «про довільне блокування сайтів», покликаний захистити незаконне поширення фільмів в Інтернет , інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua з посиланням на блог Яндексу.1 серпня 2013 в РФ силу вступив закон «про довільне блокування сайтів», покликаний захистити незаконне поширення фільмів в Інтернет.

... далі >>
 

Розроблено законопроект про покарання за наклепи в соцмережах 

Звісно що щодо такого проекту будуть активно виступати ті, хто зацікавлений у безкарному розповсюдженню наклепів у соціальних мережах.  /www.zakonoproekt.org.ua/Звісно що щодо такого проекту будуть активно виступати ті, хто зацікавлений у безкарному розповсюдженню наклепів у соціальних мережах.

... далі >>
 

Що робити, якщо Ваш особистий аккаунт на Facebook відключений? 

26.08.2013 Categories: Facebook FB Інформація

Якщо Ваш особистий аккаунт на Facebook був відключений, то при спробі увійти Ви побачите відповідне повідомлення . Якщо Ви не побачили цього повідомлення, можливо, у Вас є якісь проблеми з входом на сайт.  www.zakonoproekt.org.ua/Якщо Ваш особистий аккаунт на Facebook був відключений, то при спробі увійти Ви побачите відповідне повідомлення.

... далі >>
 

Щодо законності перехоплення інформації "Зняті з каналу: ФСБ проти https  

17.07.2013 Categories: Інформація

В інтересах слідства Тушинський районний суд Москви задовольнив відповідне клопотання прокурора і видав санкцію Центру інформаційної безпеки (ЦІБ) ФСБ на «виїмку даних з ресурсу Фейсбук» щодо зазначених обвинувачених. Після деяких спроб домовитися з Facebook, Мова піде про чергові епізоди суду колишнього власника платіжної системи Chronopay Павла Врублевського, за т.зв. справу про DDoS-атаку проти «Аерофлоту».

... далі >>
 

Постанова Окружного адмінсуду стосовно позову «Опори» до Апарату Верховної Ради України 

Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позов ВГО «Громадянська мережа «Опора» до Апарату Верховної Ради України.

... далі >>
 

Нові російські закони дають право безкоштовно лікуватися в приватних клініках 

З 1 січня 2013 року набувають чинності два федеральні закони про обов'язкове медичне страхування в Російській Федерації №№ 326 і 323 , внаслідок чого кардинально змінюється система фінансування лікарень, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA .  Тепер фінансування медичних установ буде здійснюватися тільки із фонду обов'язкового медичне страхування. Обласні бюджети більше не будуть фінансувати лікарні.  Тобто лікарням будуть платити за кожного вилікуваного громадянина. А це призведе не лише до підвищення якості медичного обслуговування, але й підвищенню заробітної плати в лікарів. Звісно багато тих лікарів, що не вміють працювати залишаться без роботи. Але це буде стимулом для підвищення професійного рівня і освоєння нових методик лікування, в тому числі, і в приватних клініках, оскільки тепер можна буде оплачувати лікування громадян і там.  Такі позитивні російські новації привертають увагу і на Україні. Особливо зараз, коли усі обговорюють недавню смерть у Президентській клініці "Феофанія" актора Богдана Ступки та заяву його сина про те, що батько помер, а а поруч із не було навіть лікаря. Тим більше, що ці ідеї обговорювалися ще у 1998 році, коли на піку екологічних мітингів московські комісії виїжджали до Запоріжжя для розгляду вимог щодо рішень екологічних мітингів у цьому промисловому місті.Тепер в Російській Федерації будуть оплачувати лікування і в приватних клініках.

... далі >>
 

Азаров заплутався в Мережі, і послав усіх на … блоги, персонально 

А забезпечити відповідну організаційно-технічну підтримку доручено чоловіку колишньої заступниці Глави Секретаріату Президента України Віктора Ющенка Юрію Анатолійовичу Авксентьєву, заступнику Керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України керівнику Апарату Прем'єр-міністра України Олександру Миколайовичу Кушніренку, директору Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів Дмитру Володимировичу Андрєєву та Віталію Лук'яненку, керівнику прес-служби в Parliament of Ukraine та Прес-секретарю Прем'єр-міністра України в Кабинете Министров СССР (саме так написано а його профвйлі на facebook http://www.facebook.com/profile.php?id=1812085978 ).А забезпечити відповідний контроль доручили  керівнику прес-служби в Parliament of Ukraine та Прес-секретарю Прем'єр-міністра України в Кабинете Министров СССР.

... далі >>
 

Гендиректор «Укрнінформу» попросив Азарова призначити його позаштатнками Клюєва, Колеснікова та Тігіпка  

Гендиректор директором "Укрінформу" О.Децик попросив направити йому позаштатників – Міністрів Уряду Миколи Азарова.Гендиректор директором "Укрінформу" О.Децик попросив направити йому позаштатників – Міністрів Уряду Миколи Азарова.

... далі >>
 

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua