Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Стів Джобс


Теми


Apple, Google та Facebook попрощалися з Стівом Джобсом 

Свої слова співчуття висловили засновники і керівники  Google Сергій Брін та Ларрі Пейдж та засновник і генеральний директор Марк Цукерберг,які ще зовсім нещодавно зустрічалися з Стівом Джобсом на вечері в Барака Обмами.

Свої слова співчуття висловили засновники і керівники Google Сергій Брін та Ларрі Пейдж та засновник і генеральний директор Марк Цукерберг,який ще зовсім нещодавно зустрічався з Стівом Джобсом.

... далі >>
 

Закінчилася ера Стіва Джобса. Він помер. Сумно. 

Стив Джобс, людина, що змінила світ, помер після довготривалої хвороби. В нього був рак підшлункової залози.  Інформацію щодо цього підтвердила компанія Apple, яка зазначила на своєму сайті, що: «Apple втратилася далекоглядного і творчого генія , а увесь світ — фантастичну людину. Ті з нас, кому пощастило працювати разом зі Стівом, втратили дорогого друга й розумного наставника. Стів залишає після себе компанію, що тільки він міг побудувати, і його дух завжди буде її фундаментом». , зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA із посиланням на сайт Apple."Apple втратилася далекоглядного і творчого генія , а увесь світ — фантастичну людину".

Також на сайті Apple зазначено: "Якщо ви хотіли б поділитися своїми думками, спогадами, і співчуття, будь ласка, напишіть нам на цю адресу...

... далі >>
 

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua