Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Закони інших держав


Теми


Китай активно використовує WeChat для цифрової системи правосуддя 

Верховний народний суд Китаю повідомив, що Китай заохочує оцифровувати розгляд судових справ із використанням кіберпростору і таких технологій, як блокчейн та хмарні обчислення.Верховний народний суд Китаю повідомив, що Китай заохочує оцифровувати розгляд судових справ  із використанням кіберпростору і таких технологій, як блокчейн та хмарні обчислення.

... далі >>
 

За 50 тисяч загиблих і поранених українців на Донбасі - не вислали жодного російського дипломата 

27.03.2018 Categories: Закони інших держав

На Донбасі вбито та поранено більше 50 тисяч українців, а Україна лише зараз висилає 13 російських дипломатів... через начебто отруєного у Великобританії одного шпигуна

На Донбасі вбито та поранено більше 50 тисяч українців, а Україна лише зараз висилає 13 російських дипломатів... через начебто отруєного у Великобританії одного шпигуна.

... далі >>
 

Тепер штурмові гвинтівки можна купити з 21 року 

Вірний союзник Національної стрілецької асоціації (NRA) губернатор штату Флорида республіканець Рік Скотт, що мав найвищий рейтинг за підтримку прав власників зброї, 09.09.2018 р. підписав закон про введення обмежень для продажу зброю: продаватимуть лише з 21 року, замість 18, слід буде чекати 3 дні при купівлі пістолету, поки пройде перевірка ( хоча в США такі бази даних, що перевірка може бути і за секунду), деякі працівники шкіл зможуть мати зброю в приміщеннях шкіл і заявив, що цей законопроект представляє компромісне співвідношення між двома сторонами дискусії про зброю.  Таке рішення було пов’язано стріляниною в середній школі Марджорі Стонман Дуглас в американському містечку Паркленд, штат Флорида, де 14.02.2018 р. сталася стрілянина, внаслідок якої 17 осіб загинуло, а ще 15 отримали поранення.Ціна питання - 17 осіб вбито, 15 поранено внаслідок стрілянини в середній школі Марджорі Стонман Дуглас в американському містечку Паркленд, штат Флорида США.

... далі >>
 

Ізраїльтяни тепер мають закон про банкрутство 

До цього часу в них працювали 3 директиви, дві з яких діяли ще з часів британського мандата в Палестині. Тепер же Кнесет Ізраїлю у другому і третьому читаннях затвердив закон про банкрутство, проект якого підготувало міністерство юстиції. В законопроекті 375 пунктів. Комісія обговорювала проект 20 місяців протягом 32 засідань.

В законопроекті 375 пунктів. Комісія обговорювала проект 20 місяців протягом 32 засідань.

 

... далі >>
 

У 2017 році в "Democracy Index 2017" Україна посіла 83 місце, впавши туди з 53 місця у 2007 р. 

Залишимо на розсуд читачів оцінити роботу різних демократичних інститутів в Україні.

... далі >>
 

Суддівський код 

Знайомтеся з суддею, який пише код - і вирішує найбільші справи стосовно технологій - «Oracle vs Google» та «Waymo vs Uber».

Знайомтеся з суддею, який пише код - і вирішує найбільші справи стосовно технологій - «Oracle vs Google» та «Waymo vs Uber».

... далі >>
 

Про «План зміни країни за 70 днів» Саакашвілі 

Декілька коментарів стосовно «План зміни країни за 70 днів» Саакашвілі. Сьогодні Михайло Саакашвілі оприлюднив «План зміни країни за 70 днів». Звісно що усі ці пункти відразу ж викликали або відверту нищівну критику або панегірики – «світоч нового світу».

Сьогодні Михайло Саакашвілі оприлюднив «План зміни країни за 70 днів».

 

... далі >>
 

Данія призначила посла по співпраці із технологічними компаніями 

Каспер Клінге, що очолює новостворене "технічне посольство" Данії - це перший посол, призначений не від однієї нації до іншої, що на даний час є звичайним явищем, а перший посол, призначений по співпраці із технологічними компанії, що в даний час вже багатшими і могутнішими, ніж багато національних держав. Данія відреагувала на цю тенденцію, призначивши в якості посла посвяченого у це, оскільки Клінг не тільки підтримує зв'язки з технологічними компаніями, він, як і багато хто з їх лідерів - засновник запуску таких проектів. Можливо, в найближчі десятиліття це буде так само і для міжнародних технологічних посольств.Каспер Клінге, що очолює новостворене "технічне посольство" Данії - це перший посол, призначений  по співпраці із технологічними компанії, що в даний час вже багатшими і могутнішими, ніж багато національних держав. 

... далі >>
 

Утилізаційна премія покликана врятувати німецькі дизелі за рахунок України 

10.08.2017 Categories: Закони інших держав

На звалищі старі автомобілі перетворюють на металобрухт, алеНа звалищі старі автомобілі перетворюють на металобрухт, але, дякуючи ВР і Порошенку, їх тепер можна вивезти на звалище - в Україну., дякуючи  ВР і Порошенку, їх тепер можна вивезти на звалище - в Україну.

 

... далі >>
 

Парламент Франції посилив боротьбу з кумівством у політиці 

Нижня палата парламенту Франції - Національні збори - в середу, 9 серпня, затвердила закон, спрямований проти кумівства і корупції в політиці. На підтримку законопроекту, що скасовує фонд, з якого депутати могли розподіляти субсидії в своїх виборчих округах, проголосували 412 парламентарія, ще 74 були проти. Існування цього фонду, бюджет якого в минулому році склав 146 млн євро, критикували за сприяння сімейності.Депутати Національних зборів затвердили закон, що скасовує фонд, з якого депутати могли розподіляти субсидії в своїх виборчих округах.

 

... далі >>
 

Фінляндія заборонила «зелених чоловічків» Турчинова 

15 липня набули чинності зміни до законодавства Фінляндії, за яким фінська влада отримала розширені повноваження в тих випадках, коли безпеці в країні загрожує група військових без розпізнавальних знаків. Президент Саулі Нііністьо підписав відповідні зміни до законів про територіальне спостереження та кримінальне законодавствоФіни змінили закон, щоб не допустити здачі своєї території, як це зробили О.Тучинов та А.Яценюк. 

 

... далі >>
 

Як у Німеччині захищають право на фотографії 

Які фото з подорожей не можна викладати в інтернет.

... далі >>
 

Тепер французькі дівчата захищені законом 

У Франції набув чинності закон, який забороняє використання для модних показів та рекламних зйомок занадто худорлявих моделей. Закон ухвалили ще в 2015 році,

... далі >>
 

Французи почали реально захищати права дельфінів 

Французький міністр із захисту навколишнього середовища Сеголен Руаяль видала постанову, яка забороняє тримати в неволі дельфінів і косаток. Нові норми також забороняють прямі контакти між дельфінами і публікою в розважальних дельфінаріях

З народження прирікати дельфінів на життя в неволі занадто жорстоко, визнали французькі чиновники.

... далі >>
 

В США готують закон про посилення покарання за наклеп  

Брехня демократичних опонентів республіканця Трампа вже привела до підготовки законопроекту стосовно посилення і без того наявного покарання за наклеп, про що глава апарату співробітників Білого дому Райнс Прібес заявив в ефірі телекомпанії ABC.

Співробітникам Трампа вже надоїло цілодобове розповсюдження  брехливих новин.

 

... далі >>
 

Прогул депутата у ВР – це такий самий прогул, як і у пересічного працівника 

Україна виграє, якщо ВР прийме зміни до Регламенту ВР стосовно штрафів за невідвідування депутатами пленарних засідань без поважних причин. Але вони повинні піти до Держбюджету, а не до бюджету парламенту, як це у РФ.Україна виграє, якщо ВР прийме зміни до Регламенту ВР стосовно штрафів за невідвідування депутатами пленарних засідань без поважних причин, які повинні піти до Держбюджету.

... далі >>
 

Музею Орсе подарували колекцію з 6 живописних робіт за € 380 млн 

Французькому музею Орсе подружня пара з США Спенсер і Марлен Хейз подарувала колекцію живопису вартістю у € 380 млн, яка складаться з 600 робіт Дега, Модільяні, Боннара, Вюйара і інших художників XIX-XX століть, інформує сайт www.Zakonoproekt.Org.UA із посиланням на сайт www.nytimes.com. 22 жовтня 2016 р. Музею Орсе вже передали частину колекції з 187 творів, оцінених в € 173 млн.

Однією з причин подарунку - особливості французького законодавства - твори, розміщені в громадських колекціях Франції, не можуть бути розділені і продані.

... далі >>
 

$ 111 млн виплатили 34 інформаторам за дані про порушення на ринку цінних паперів 

Премії інформаторам за інформацію про федеральні порушення законодавства про цінні папери та біржі, надану ними SEC (Комісія з цінних паперів і бірж (США) ( англ. The United States Securities and Exchange Commission , SEC ), агентству уряду США що є головним органом, що здійснює функції нагляду і регулювання американського ринку цінних паперів), перевищила позначку в $ 100 млн.

Друга за величиною нагорода становила більш ніж $ 22 млн. Усього було вжито примусових заходів до цінних паперів на суму більш ніж $ 500 мільйонів.

... далі >>
 

Міністри-корупціонери і глава Нацбанку закрили головну опозиційну газету 

В ЄС скандал із закриттям газети. Вже відомо, що "євроквартироотимісти" "стоп-цензури" побоялися виступити із протестами проти такого натиску на свободу слова в ЄС. Хоча в Україні аналогічне закриття не рідкість. Наприклад, та сама паперова версія газети "Дело", після того, як її журналісти подали до суду на найвпливовішого директора ВР Валентина Зайчука, які був реальним тіньовим керівником ВР, хоча і мало кому відомим за межами ВР, і виграли цей суд, була закрита, "випадково", Віктором Пінчуком, в якого тоді була дуже велика проблема із необхідністю прикрити справу Гонгадзе і обвинувачення в адресу Кучми.

Вже відомо, що "євроквартироотимісти" "стоп-цензури" побоялися виступити із протестами проти такого натиску на свободу слова. Хоча в Україні аналогічне закриття не рідкість.

... далі >>
 

Швейцарці дозволили більше слідкувати за собою 

В ході референдуму, при явці 42,2 відсотка 65,5% відсотків проголосувало за законопроект про розширення повноважень спецслужб країни. Про це повідомляє сайт www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на ВВС. Перед цим Федеральна рада і парламент рекомендували прийняти закон прийняти. 25 вересня 2015 року Національні збори прийняли закон 145 голосами проти 41 при 8,що утрималися, Рада держави - 35 голосами проти 5 при 3 тих, хто утримався.

Тепер Федеральна розвідслужба та інші урядові організації отримають більше можливостей з перехоплення телефонних розмов, контролю за інтернетом, прихованим відеоспостереженням.

... далі >>
 

Торговці людськими органами їдуть до України  

15.09.2016 Categories: Закони інших держав

Прикордонники затримали молдПрикордонники затримали молдаван за торгівлю людськими органами, але ще так і не вирішили, скільки з них за органи :) .аван за торгівлю людськими органами, але ще так і не вирішили, скільки з них за органи

... далі >>
 

Обама боїться, що Саудівська Аравія обвалить долар і всю фінансову систему США 

Саудівська Аравія пригрозила розпродати американські активи на 750 млрд доларів в разі прийняття такого закону.Якщо це відбудеться. то стане крахом долару і усієї фінансової системи США. Серія з чотирьох нападів сталася в США 11 вересня 2001 року. Якщо Обама застосує право вето, то родичі жертв загиблих можуть спробувати звернутися до Верховного Суду щоб таким чином зобов'язати уряд США виплатити ці компенсувати.

Саудівська Аравія пригрозила розпродати американські активи на 750 млрд доларів в разі прийняття закону про компенсації жертвам 11 вересня..

... далі >>
 

4 найбільші банки світу створять нову цифрову валюту 

Найбільші в світі банки - UBS, Deutsche Bank, Santander і BNY Mellon - об'єдналися для розробки нової цифрової валютиНайбільші в світі банки - UBS, Deutsche Bank, Santander і BNY Mellon - об'єдналися для розробки нової цифрової валюти.

... далі >>
 
Сторінка 1 з 6 1 2 3 4 5 6 > >>

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua