Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Спам


Теми


Як у Facebook захистися від спаму 

14.10.2013 Categories: Facebook Спам

Той, хто не хоче відволікатися на отримання так званих "листів щастя", може позбутися такого "щастя", якщо зверне увагу на розділ із шестернею, обравши там підрозділ: "Налаштування конфіденційності", зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua.Для того, аби не відволікатися на отримання так званих "листів щастя", слід може позбутися такого "щастя".

... далі >>
 

Як захиститись від спаму у Facebook 

22.09.2013 Categories: Facebook Спам Шахрайства

В останній час практично усі користувачі хоча б один раз отримували спам-повідомлення про те, що якійсь адвокат хоче вручити користувачу спадщину в 100 мільйонів доларів, яку його  заповідав якийсь померлий, скажімо з Нігерії, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA.Практично усі користувачі хоча б один раз отримували спам-повідомлення про те, що якійсь адвокат хоче вручити користувачу спадщину в 100 мільйонів доларів.

... далі >>
 

LinkedIn отримав судовий позов за використання списків контактів для спам розсилок 

У позові, поданому до окружного суду США в Сан-Хосе (штат Каліфорнія) чотирма користувачами LinkedIn, стверджується, що LinkedIn порушує федеральний закон про зв'язок та закони Каліфорнії щодо конфіденційності, інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua За словами адвоката позивачів Ларрі Русс (Larry Russ) цей позов проти використання в маркетинговій практиці даних без згоди користувача.

... далі >>
 

Як користуватися електронною поштою Facebook 

22.09.2013 Categories: Facebook Спам

Як з'ясувалося, дуже велика кількість людей не знає про існування електронної пошти Facebook і те, як нею користуватися, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua.Як з'ясувалося, дуже велика кількість людей не знає про існування електронної пошти Facebook і те, як нею користуватися.

... далі >>
 

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua