Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Національний банк України


Теми


Як генпрокурори допомагають красти мільярди 

Керівники ФГВФО, СБУ, НБУ, МВС та судді 2 роки блокували розслідування крадіжки через Meinl Bank AG мільярдів гривень

... далі >>
 

Банки, які НБУ і ФГВФО роздерибанили (список злодюжек) 

Архітектори банкопаду 76 банків, зі шкодою українцям в 500 млрд. грн, і ростом доходів цих архітекторів. В сучасній Україні нинішній банкопад –74 банків визнано неплатоспроможними (6) і ліквідується (68) , чим нанесено шкоду на суму що перевищує 500 млрд грн., - вже став класикою розкрадання коштів при сприянні органів влади, в першу чергу правоохоронних, та судів, які діють звісно «зовсім безкоштовно, тобто даром». На першому етапі посадовці Національного банку України сприяють виведенню коштів з банку і не вживають до банку санкцій. Коли вже майже усі кошти виведені, до банку вводять куратора, який дозволяє «зачистити» банк, шляхом зняття і заміни застав, обміну боргами і кредитами, виведенням з банку коштів впливових людей, не реагування, чи не своєчасне реагування на банкрутство позичальників та інші способи уникнення сплати боргів …В сучасній Україні нинішній банкопад –74 банків визнано неплатоспроможними (6) і ліквідується (68) , чим нанесено шкоду на суму що перевищує 500 млрд грн. 

 

... далі >>
 

Як професійно і безкарно красти гроші 

74 банків визнано неплатоспроможними (6) і ліквідується (68) - нанесено шкоду більше 500 млрд грн.

 

... далі >>
 

В діях керівників "Банк Михайлівський" є ознаки оргзлочинності 

"Банк Михайлівський" переуступив вимоги боргу за кредитами фізичних осіб обсягом майже 700 млн. грн.

... далі >>
 

Журналістку, що розкрила аферу крадіжки грошей через Meinl Bank AG, вирішили залякати 

Поява таких погроз зрозуміла, бо Марго Ормоцадзе - це той самий журналіст, який найбільш активно розслідує банківські афери в Україні, і яка першою почала розповідати про фінансові афери банків України, власники і посадовці яких через сумнозвісне відомий австрійський Meinl Bank AG вкрали гроші вкладників коштів на сотні мільярдів. Журналістка постійно привертала у «Forbes» увагу до цієї афери іноземних фінансових та правоохоронних органів. І внаслідок її дій вимушені були починати щось робити і керівники НБУ, МВС, ГПУ, ДСФМУ, СБУ, при фактичному сприянні яких змогли безкарно організувати і продовжувати і досі цю аферу через Meinl Bank AG. Марго Ормоцадзе першою почала розповідати про фінансові афери банків України і як через австрійський Meinl Bank AG вкрали гроші вкладників коштів на сотні мільярдів.

... далі >>
 

НБУ вперше вирішив написати правоохоронцям про аферу 

НБУ надіслав на адресу правоохоронців листа стосовно діяльності ПАТ КБ "Хрещатик".

... далі >>
 

Закрили банк (партнера) групи Льовочкина-Фірташа (Бойко) 

Тепер НБУ зобов'язаний закрити МІсто банк, акціонером якого є Фурсін, як закрили ВБР, в якого, до речі не було проблем із ліквідністю. 

... далі >>
 

Банки почали штрафувати за кредити у франках 

Прес-секретар Управління з захисту прав споживачів наголосив: "У разі виникнення проблем з банком не соромтеся і скористайтеся допомогою Управління".

... далі >>
 

Знов про свиней із Нацбанку 

За даними НКЦПФР, 98,5% акцій ПАТ «Свіжачок» належать створеному за кошти українців корпоративному недержавному пенсійному фонду НБУ.

... далі >>
 

Суд встановив право вкладника отримувати від банку 3% за кожен день затримки грошей 

Суд прийняв революційне рішення, від якого усі банкіри в шоці.Вкладники мають право отримувати від банку 3% за кожен день затримки грошей, і є споживачами, які за чинним Законом звільняються від сплати судового збору за позовами, що пов'язані з порушенням їх прав.

... далі >>
 

До чого призведе найбільша фінансова афера десятиріччя? 

Історія з Meinl Bank AG та виводом коштів з українських банків стає найбільшою аферою останніх років у фінансовій галузі в Україні. І відповідати за неї повинні керівики НБУ, ФГВФО, МВС і НПУ, СБУ і ДФСМУ, що свідомо не закривали ці лазівки.

... далі >>
 

Яценюк допоміг Коломойському вкрасти в українців до 156 млн. доларів 

Якби ці гроші надійшли до Державного бюджету України своєчасно, то в Яценюка, Турчинова, Кубіва та Гонтаревої не було б формальних підстав вводити нові податки та розвалювати банківську систему України.

 

... далі >>
 

У Ліхтенштейн накладено арешт на кошти вкладників Національного Кредиту 

За даними з Князівського суду Ліхтенштейну він розпочав процедуру накладення арешту на активи у розмірі 25 млн, доларів США, що були виведені до банку «Frick & Co AG» (Князівства Ліхтенштейн) з ПАТ «Банк Національний Кредит».Ми відкриваємо цикл матеріалів про те, хто конкретно, не ініціює кримінальних проваджень проти власників та посадових осіб банків, а покладає усі збитки на вкладників і усіх громадян України.

... далі >>
 

Чому Київ стає кримінальною столицею України 

Атестацію в київський міліції пройшли практично усі.    І дивно, що на сьогодні, при такому стані блокування боротьби із криміналітетом у Києві, коли на кожному кроці заявляють що почали боротися за чистоту нової поліції, із звітів про проходження кандидатів до поліції, чітко видно, що практично усі працівники ГУМВС Києва та райвідділів від рядового до начальника ГУМВС успішно склали атестацію, і завтра у Києві знов будуть робити чи не робити те, через що Київ скоро буде вважатися кримінальною столицею України.Ми вирішили відкрити нову рубрику: «Чому?». Київ, як дзеркало України. Чому з України багато виїжджає молоді?

... далі >>
 

Як керівництво Нацбанку грабує український народ… 

Компанія ICU та банк «Авангард» В.Гонтаревої - головні учасники схем із виводом грошей за допомогою ОВДП,контролюють біля 24% торгів ОВДП. Бонус від оборудок посередників щомісяця може складати до 5% від обсягу задіяних ОВДП. Обсяг торгів ОВДП у 2014 році – майже 500 млрд. грн.

... далі >>
 

Гонтарева вирішила ще більше допомогти мільярдерам і мільйонерам 

#Гонтарева вирішила відстрочити сплату боргів бідним сиротам – мільярдерам і мільйонерам до 2020 року, інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на веб-сайт Національного банку України.  Тепер Коломойський чи інші мільярдери і мільйонери, яким вдалося відкрити банки в Україні через якісь офшори і вивозити туди кошти, а також брати в Національному банку України рефінас, замість повернення державі боргів із своїх доходів, що вони вивезли за кордон, вони можуть просто звернутися до НБУ і їм продовжать «кредитні канікули», встановлені для банків постановою Правління Національного банку України від 19.02.2015 №120 «Про зміни термінів погашення банками кредитів і процентів за користування ними». Дата оприлюднення невипадкова, бо 10 червня 2015 року завершується термін дії «кредитних канікул».

#Гонтарева вирішила відстрочити сплату боргів бідним сиротам – мільярдерам і мільйонерам до 2020 року.

... далі >>
 

Жоден банк України не має права і підстав обмежувати виплати клієнтам 

Можна порадувати усіх тих, хто писав на веб-сайт www Можна порадувати усіх тих, хто писав на веб-сайт www.zakonoproekt.org.ua щодо того, що деякі банки, як ті, власників яких підтримує нинішня влада, так і ті, яких не підтримує нинішня влада, що відмовляють виплачувати клієнтам, в тому числі і вкладникам, кошти, що були розміщені у цих банках, в тому числі і проценти з депозитних вкладів у таких банках, із посиланням на те, що в мільярдерів і мільйонерів, які володіють цими банками немає грошей, і вони очікують рефінансування від Національного банку України.... далі >>

 

У ВР для торгівлі з’явилися 6 «ласих» посад 

Верховна Рада і Президент повинні невідкладно звільнити 7 та призначити на посади 8 членів Ради НБУ з 14, які передбачені Законом.Верховна Рада і Президент повинні невідкладно звільнити 7 та призначити на посади 8 членів Ради НБУ з 14, які передбачені Законом.

... далі >>
 

Правильне рішення Арбузова потребує перекладача з канцеляриту 

Те, що Голова Національного банку України Сергій Арбузов розпочав добиватися виконання Декрету Кабінету Міністрів України «Про систему валютного регулювання і валютного контролю», можуть не підтримувати по суті лише ті, хто не знає вимог цього Декрету, або ті, що отримують зарплату не в національній валюті – гривні, а у доларах чи євро, і які цілком зрозуміло зацікавлені в падінні курсу гривні. Але це меншість населення.Самі введені обмеження в продажу валюти вже привели до того, що Нацбанк, за словами Голови Національного банку України Сергія Арбузова, не тільки не зменшив накопичення золотовалютного резерву , але й збільшив їх на 500 млн. доларів.

... далі >>
 

Арбузов ввів телефонні лінії довіри щодо продажу-купівля валюти 

Голова Національного банку України України Сергій Арбузов в черговий раз роз’яснив порядок проведення готівкових валютно-обмінних операцій та запровадив телефонну лінію довіри, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA із посиланням на інформацію Національного банку України щодо брифінгу на тему «Порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України»Національний банк України в черговий раз роз’яснив порядок проведення готівкових валютно-обмінних операцій та запровадив телефонну лінію довіри

... далі >>
 
Сторінка 2 з 2 << < 1 2

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua