Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Яких законів не вистачає Україні


Теми


Чому лише нардеп так легко виграв у слідчого 

Хоча, як на мене, то було б краще, якби в КПК процедури внесення заяв і оскарження бездіяльності службових осіб органу досудового розслідування та процесуальних керівників і їхньої відповідальності за бездіяльність і порушення були прописані точніше. Бо вони бояться проводити розслідування без внесення відомостей до ЄРДР - є стаття. А за не внесення - статті немає. Можна порушувати. Хоча можна йти через ст.382, коли порушення судового рішення, але адвокати майже не використовують цю статтю. Для початку допомогло і узагальнення апеляції чи ВС, щоб можна було б просто видавати тут стандартну ухвалу, а не робити великим текст та ще й за 2 засідання. Є підтвердження територіальної юрисдикції - СБУ і суд в одному районі. Є заява Купрія і доказ надходження до СБУ, відсутність доказу від СБУ про вручення Купрію витягу з ЄРДР за ст.ст. 60 та 214 КПК. Суд на 5 хвилин, і дійсно протгом 72 годин з часу звернення. а не через півроку. . Тоді б зекономили час суддів. А невідворотність покаранння примусила слідчих і прокурорів не примушувати Куапріія і сотні тисяч інших іти до суду із скаргами на порушення в розд. ІІІ КПК.  По Україні за статистикою ДСАУ - це сотні тисяч скарг. Бо та менш ніж половинчаста правка до ст.60 КПКУ, що була внесена до КПК Володимиром Гройсманом за ініціативою бізнес-омбудсмена Альгірдаса Шемети, не вирішує проблему по суті. І лише показала безсистемний підхід депутатів ВР до змін до КПК.Позитивно, що народний депутат України Віталій Купрій виграв в СБУ, але він міг би зробити так, щоб Закон для усіх вигравав. 

 

... далі >>
 

У 2017 році в "Democracy Index 2017" Україна посіла 83 місце, впавши туди з 53 місця у 2007 р. 

Залишимо на розсуд читачів оцінити роботу різних демократичних інститутів в Україні.

... далі >>
 

Про «План зміни країни за 70 днів» Саакашвілі 

Декілька коментарів стосовно «План зміни країни за 70 днів» Саакашвілі. Сьогодні Михайло Саакашвілі оприлюднив «План зміни країни за 70 днів». Звісно що усі ці пункти відразу ж викликали або відверту нищівну критику або панегірики – «світоч нового світу».

Сьогодні Михайло Саакашвілі оприлюднив «План зміни країни за 70 днів».

 

... далі >>
 

Парламент Франції посилив боротьбу з кумівством у політиці 

Нижня палата парламенту Франції - Національні збори - в середу, 9 серпня, затвердила закон, спрямований проти кумівства і корупції в політиці. На підтримку законопроекту, що скасовує фонд, з якого депутати могли розподіляти субсидії в своїх виборчих округах, проголосували 412 парламентарія, ще 74 були проти. Існування цього фонду, бюджет якого в минулому році склав 146 млн євро, критикували за сприяння сімейності.Депутати Національних зборів затвердили закон, що скасовує фонд, з якого депутати могли розподіляти субсидії в своїх виборчих округах.

 

... далі >>
 

Фінляндія заборонила «зелених чоловічків» Турчинова 

15 липня набули чинності зміни до законодавства Фінляндії, за яким фінська влада отримала розширені повноваження в тих випадках, коли безпеці в країні загрожує група військових без розпізнавальних знаків. Президент Саулі Нііністьо підписав відповідні зміни до законів про територіальне спостереження та кримінальне законодавствоФіни змінили закон, щоб не допустити здачі своєї території, як це зробили О.Тучинов та А.Яценюк. 

 

... далі >>
 

В США готують закон про посилення покарання за наклеп  

Брехня демократичних опонентів республіканця Трампа вже привела до підготовки законопроекту стосовно посилення і без того наявного покарання за наклеп, про що глава апарату співробітників Білого дому Райнс Прібес заявив в ефірі телекомпанії ABC.

Співробітникам Трампа вже надоїло цілодобове розповсюдження  брехливих новин.

 

... далі >>
 

Прогул депутата у ВР – це такий самий прогул, як і у пересічного працівника 

Україна виграє, якщо ВР прийме зміни до Регламенту ВР стосовно штрафів за невідвідування депутатами пленарних засідань без поважних причин. Але вони повинні піти до Держбюджету, а не до бюджету парламенту, як це у РФ.Україна виграє, якщо ВР прийме зміни до Регламенту ВР стосовно штрафів за невідвідування депутатами пленарних засідань без поважних причин, які повинні піти до Держбюджету.

... далі >>
 

Музею Орсе подарували колекцію з 6 живописних робіт за € 380 млн 

Французькому музею Орсе подружня пара з США Спенсер і Марлен Хейз подарувала колекцію живопису вартістю у € 380 млн, яка складаться з 600 робіт Дега, Модільяні, Боннара, Вюйара і інших художників XIX-XX століть, інформує сайт www.Zakonoproekt.Org.UA із посиланням на сайт www.nytimes.com. 22 жовтня 2016 р. Музею Орсе вже передали частину колекції з 187 творів, оцінених в € 173 млн.

Однією з причин подарунку - особливості французького законодавства - твори, розміщені в громадських колекціях Франції, не можуть бути розділені і продані.

... далі >>
 

У Туреччині прийняли закон про позбавлення депутатів недоторканності 

Парламент Туреччини схвалив законопроект про можливість позбавлення депутатів недоторканності. Його підтримала більшість законодавців (376 осіб з 550).

Закон вступить в силу після того, як його підпише президент країни Реджеп Тайіп Ердоган.

... далі >>
 

Яак зробити, щоб було чисто як в Німеччині 

Резиденція швабських правителів з дому Вюртемберг. Як німців привчили до чистоти Геніальний хід геніального правителя! Навіть "дикий" народ можна привчити прибирати за собою сміття, якщо підійти до питання з розумом!      І цікавий історичний факт, обов'язковий до прочитання для всіх чиновників, які займаються питаннями благоустрою міст.

Цікавий історичний факт, обов'язковий до прочитання для всіх чиновників, які займаються питаннями благоустрою міст.

... далі >>
 

З 1 квітня у Франції поліетиленові пакети заборонені 

В Україні також у 2012 році розробили законопроект, яким передбачається заборонити виробництво, імпорт і поширення пакетів. Але тоді закон не ухвалили.

... далі >>
 

Кабінет Міністрів України був вимушений заборонити ввезення в України товарів з РФ 

Постанова лише підкреслює, що ті, хто сидять на Грушевського12\2 не будуть вводити санкції проти РФ через анексію території України, якщо їх не примусять до цього.

... далі >>
 

Порядок денний для ВР, КМУ і Президента України 

Якщо вже вводити податки із посиланням на досвід СЄ і США, то необхідно і брати вимоги стосовно організації і прозорості влади там.

... далі >>
 

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua