Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Е-декларації


Теми


Ситник на прикладі Лєщєнка показав, як уникати його перевірок на корупцію 

Ситник заявив, що Національне антикорупційне бюро України немає повноважень перевірки за фактом адміністративних правопорушень.

Ситник заявив, що Національне антикорупційне бюро України немає повноважень перевірки за фактом адміністративних правопорушень.

... далі >>
 

У цьому році держслужбовці здаватимуть більш детальні декларацію про доходи і витрати 

У 2013 році в Україні запроваджено нові правила, яких слід дотримуватись при декларуванні державними службовцями своїх доходів  та витрат за минулий рік. Новації насамперед стосуються вимог щодо відображення в декларації більш детальної інформації. Крім того, з 1 січня 2014 року набрали чинності нові правила щодо декларування витрат, що мають застосовуватися до декларацій за звітні періоди, починаючи з цього року, інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua з посиланням на прес-службу Міністерства юстиції України.У 2013 році в Україні запроваджено нові правила, яких слід дотримуватись при декларуванні державними службовцями своїх доходів та витрат за минулий рік.

... далі >>
 

Депутат зі списку БЮТ вирішив заборонити оприлюднення декларацій суддів (оновлено) 

Проектом пропонується внести зміни до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» і вилучити обов’язок судді подавати щорічно не пізніше 1 травня до Державної судової адміністрації України для оприлюднення на офіційному веб-сайті судової влади, ведення якого забезпечує Державна судова адміністрація України, копію декларації про майновий стан і доходи (податкової декларації), поданої до органу державної податкової служби за своєю податковою адресою. Ігор Зварич був би цьому лише радийЯкщо суспільство і ЗМІ, у черговий раз промовчать, то обов’язок оприлюднювати на офіційному веб-сайті судової влади копій декларації про майновий стан і доходи кожного судді та членів його сім’ї, а також осіб, з якими він спільно проживає або пов’язаний спільним побутом, буде відмінено.

... далі >>
 

Янукович зобов’язав суддів і Генпрокурора оприлюднити декларації в ЗМІ 

Президент України припинив дискусії високопосадовців, які 15 років відмовлялися оприлюднювати в офіційних друкованих виданнях декларації про свої доходи.

... далі >>
 

Високопоставлені чиновники повинні оприлюднювати свої доходи 

Президент України, Голова Верховної Ради України та його заступники, народні депутати України, Прем’єр-міністр України, члени Кабінету Міністрів України, Голова та члени Конституційного Суду України, Верховного Суду України, вищих спеціалізованих судів, Генеральний прокурор України та його заступники повинні оприлюднювати інформацію про доходи.

... далі >>
 

Голова ВАСУ О.Пасенюк відмовився оприлюднити декларації про доходи суддів ВАСУ 

Відмову оприлюднити декларації про доходи суддів ВСУ мотивуються відсутністю коштів на це.

Відмову оприлюднити декларації про доходи суддів ВСУ мотивуються відсутністю коштів на це.

... далі >>
 

На офіційному веб-сайті Конституційного Суду України розміщені декларації суддів про доходи 

Керівник Апарату Конституційного Суду України Володимир Дубровський дав доручення зняти з офіційного веб-сайту Конституційного суду  декларації суддів про доходи

Керівник Апарату Конституційного Суду України Володимир Дубровський повідомив про розміщення на офіційному веб-сайті Конституційного суду декларацій суддів про доходи.

... далі >>
 

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua