Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Останні новини


Теми


В.Янукович отримав на підпис Податковий кодекс України 

Володимир Литвин направив Президенту України Податковий кодекс і Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу України".

... далі >>
 

Вищий адмінсуд розглядатиме позов щодо незаконності прийняття Податкового кодексу 

Підставами для позову про визнання протиправними (незаконними) дій та рішень Верховної Ради України стали системні порушення чинного законодавства під час розгляду законопроекту

... далі >>
 

Про злочини комуністів в Україні 

Комісія повинна була вивчила і розслідувала питання, пов'язані з діяльністю комуністів на всій території України за період з осені 1917 року по 30 серпня 1991 року.

... далі >>
 

Як донецькі комуністи фальшували голосування у 1994 року 

Проголосована Постанова не була підписана, оскільки було встановлено, що ряд голосів «за», які вирішили позитивне голосування були фальшиві. Вони, оскільки належали депутатам, яких на момент голосування не було ні в Києві ні в Україні.

... далі >>
 

Як депутати проголосували за зміни до Конституції щодо чергових виборів 

Поіменне голосування про проект Постанови про попереднє схвалення законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо проведення чергових виборів народних депутатів України, Президента України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів (№7265/П1) - в цілому

... далі >>
 

Визначені вимоги до тих, хто буде працювати на спрощеній системі у 2011 році (проект) 

Сукупність критеріїв, яким повинні відповідати фізичні особи - підприємці, що хочуть працювати на спрощеній системі оподаткування.

... далі >>
 

До податкового комітету ВР надійшло 4400 пропозицій 

Проектом визначений перелік загальнодержавних та мсцевих податків і зборів.

... далі >>
 

Верховна Рада України надала згоду на призначення В.Пшонки на посаду Генпрокурора України 

Верховна Рада України надала згоду на призначення В.Пшонки на посаду Генпрокурора УкраїниПризначення В.Пшонки сприяло утворенню балансу між різними фінансово-промисловими групами і наближеними до них політичними силами.

... далі >>
 

Президент України вніс до Верховної Ради подання про призначення на посаду Генпрокурора України 

Подання внесено після звільнення О.Медведька з посади Генерального прокурора України у зв’язку із завершенням терміну повноважень.

... далі >>
 

З офіційного веб-сайту Конституційного Суду України зняті декларації суддів про доходи  

Керівник Апарату Конституційного Суду України Володимир Дубровський дав доручення зняти з офіційного веб-сайту Конституційного суду декларації суддів про доходи.

... далі >>
 

Внесено законопроект про «штрафбати» 

В українській політиці нещодавно зявився термін «штрафники». Це народні депутати, які проштрафилися, були за це виключені із своїх фракцій

... далі >>
 
Сторінка 1 з 2 1 2 > >>

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua