Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: У Верховній Раді


Теми


Голова Верховної Ради України примусив спростувати журналістську брехню 

Нещодавно web - сайт «Коментарі» опублікував неправдиву інформацію про нібито використання Головою Верховної Ради України Володимиром Рибаком 5 серпня 2013 року VIP - вагону в районі міста Луцьк, інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua, із посиланням на сайт Верховної Ради України На відміну від попередників, Володимир Рибаком не промовчав щодо журналістської брехні, про що вже зазначалося на сайті в інформації "Володимир Рибак має намір звернутися суду щодо публікації неправдивої інформації "На відміну від попередників, Володимир Рибаком не промовчав щодо журналістської брехні.

... далі >>
 

Постанова Окружного адмінсуду стосовно позову «Опори» до Апарату Верховної Ради України 

Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позов ВГО «Громадянська мережа «Опора» до Апарату Верховної Ради України.

... далі >>
 

Мінюст пропонує обговорити законопроект щодо обрання депутатів 

Мінюст вирішив порадитися із громадянами щодо способу обрання депутатів по деяких округах.Мінюст вирішив порадитися із громадянами щодо способу обрання депутатів по деяких округах.

... далі >>
 

Ігри "патріотів" 

Чим ближче до виборів, тим грати на "мовних питаннях" стає ще більш вигіднішим.Нинішня і колишня влада вже домовилася між собою, які відволікати громадян від запитань про відповідальність влади за свої дії.

... далі >>
 

Потрібно знайти ще 2 нардепів, які не голосували за "мовний" закон, і Литвин зобов'язаний зняти законопроект з розгляду 

Ніхто вже не заперечує, що голосування за "мовний" проект С.Ківалова було незаконним. І зараз потрібно дуже швидко перерахувати усіх тих, хто не голосував за проект, або просто не був в залі. Потрібно зробити так, як ми зробили у 1994 році, коли не дали підписати Постанову ВР, що скасовувала як такі, що суперечать Конституції і законам України, укази Президії Верховної Ради України від 26 серпня 1991 року про тимчасове припинення діяльності Компартії України, від 28 серпня 1991 року про доповнення Указу Президії про Тимчасове припинення. Діяльності Компартії України та від 30 серпня 1991 року про заборону діяльності Компартії України. Відміна цієї постанови була тому, що ми доказали відсутність в залі ряду народних депутатів. Відповідно до результатів поіменного голосування про проект Закону про засади державної мовної політики (№ 9073) - в цілому, яке пройшло 3 липня 2012 о 16:09 За:248 Проти:2 Утрималися:1 Не голосували:113 Всього:364 . Рішення прийнято. Щоб відмінити рішення від 03.07.2012 року необхідно знайти всього 23 народних депутатів, які не голосували за проект. Є дані про 21 народного депутата України, 13 з яких подали заяви що не голосували, а 8 були відсутні. Потрібні дані ще про 2 народних депутатів України, що були відсутні і не голосували.Щоб відмінити рішення від 03.07.2012 року необхідно знайти всього 23 народних депутатів, які не голосували за проект. Є дані про 21 народного депутата України, 13 з яких подали заяви, що не голосували, а 8 були відсутні.

... далі >>
 

Верховна Рада прийняла Постанову про відхилення мовного проекту С.Ківалова 

У той час коли всі воюють проти проекту Закону України про засади державної мовної політики Сергія Ківалова №9073 від 26.08.2011 р. Апарат Верховної Ради України під керівництвом його керівника Валентина Зайчука розмістив на своєму офіційному сайті інформацію про те, що щодо Верховна Рада України прийняла підготовлену народним депутатом України від БЮТ і Головою Комітету з питань культури і духовності В.Яворівським Постанову про відхилення мовного проекту С.Ківалова №9073/П від 23.05.201, текст якої вже розміщено на тій самій сторінці законопроекту поруч із записом: "Останній етап проходження: Постанову прийнято (05.06.2012)", зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA .Апарат Верховної Ради України готує на підпис Володимиру Литвину прийняту Постанову про відхилення мовного проекту С.Ківалова.

... далі >>
 

Ті, хто дійсно хоче відмінити незаконне прийняття закону про мови, повинні, як і ми у 1994 році, почати рахувати 

Щоб відмінити рішення від 03.07.2012 року необхідно знайти всього 23 народних депутатів. Прохання до усіх, у тому числі і журналістів. що були в будинку ВР, і мають дані (фото, відео-записи) про народних депутів України, що під час голосування були відсутні в залі. надавайте такі дані.Щоб відмінити рішення від 03.07.2012 року необхідно знайти всього 23 народних депутатів. Прохання до усіх, у тому числі і журналістів. що були в будинку ВР, і мають дані (фото, відео-записи) про народних депутів України, що під час голосування були відсутні в залі. надавайте такі дані.

... далі >>
 

У четвер голосуватимуть за зняття недоторканності посадових осіб 

Порядок денний засідання Верховної Ради України (десята сесія шостого скликання)5 липня 2012 рокуПорядок денний засідання Верховної Ради України (десята сесія шостого скликання) 5 липня 2012 року.

... далі >>
 

Як голосували за поверненння до включення до порядку денного проекту Закону про засади державної мовної політики (№ 9073) 

Поіменне голосування про розгляд проекту Закону про засади державної мовної політики (№ 9073). 03/липень /2012 16:09 За:241 Проти:0 Утрималися:1 Не голосували:118 Всього:360. Рішення прийнято.Поіменне голосування про розгляд проекту Закону про засади державної мовної політики (№ 9073). 03/липень /2012 16:09 За:241 Проти:0 Утрималися:1 Не голосували:118 Всього:360. Рішення прийнято.

... далі >>
 

Як голосували за розгляд проекту Закону про засади державної мовної політики (№ 9073) 

Поіменне голосування про розгляд проекту Закону про засади державної мовної політики (№ 9073) 03/липень /2012 16:08 За:219 Проти:1 Утрималися:1 Не голосували:142 Всього:363 Рішення не прийнятоПоіменне голосування.03/липень /2012 16:08.За:219 Проти:1 Утрималися:1 Не голосували:142 Всього:363 Рішення не прийнято

... далі >>
 

Євген Костенко: "Голосування за "мовний" проект С.Ківалова було незаконним. 

Поіменне голосування про проект Закону про засади державної мовної політики (№ 9073) було проведено з порушенням вимог Конституції України і Регламенту Верховної Ради України, тому воно було незаконним, і Голова Верховної Ради України не має права підписувати цей закон, бо інакше візьме на себе відповідальність за протизаконні дії.Поіменне голосування про проект Закону про засади державної мовної політики (№ 9073) було проведено з порушенням вимог Конституції України і Регламенту Верховної Ради України, тому воно було незаконним, і Голова Верховної Ради України не має права підписувати цей закон, бо інакше візьме на себе відповідальність за протизаконні дії.

... далі >>
 

Замість звинувачувати кубанців та Посла Росії М.Зурабова в образі України потрібно знати Державний Гімн 

Керівництво БЮТ і НУНС, а всього там було 59 народних депутатів України від БЮТ і 19 народних депутатів від НУНС проголосували за включення до порядку денного сесії Верховної Ради України так званих мовних законопроектів Вадима Колесніченка та Сергія Ківалова. А я сумніваюся, щоб Ю.Тимошенко, як би до неї хто не відносився, проголосувала б так, як це її колеги по БЮТ і НУНС голосували щодо законопроектів Колесніченка і КІвалова про мови.Істерика щодо Кубанського козачого хору і Посла РФ Михайла Зурабова - це відсутність аргументів в опонентів влади.

... далі >>
 

Депутат зі списку БЮТ вирішив заборонити оприлюднення декларацій суддів (оновлено) 

Проектом пропонується внести зміни до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» і вилучити обов’язок судді подавати щорічно не пізніше 1 травня до Державної судової адміністрації України для оприлюднення на офіційному веб-сайті судової влади, ведення якого забезпечує Державна судова адміністрація України, копію декларації про майновий стан і доходи (податкової декларації), поданої до органу державної податкової служби за своєю податковою адресою. Ігор Зварич був би цьому лише радийЯкщо суспільство і ЗМІ, у черговий раз промовчать, то обов’язок оприлюднювати на офіційному веб-сайті судової влади копій декларації про майновий стан і доходи кожного судді та членів його сім’ї, а також осіб, з якими він спільно проживає або пов’язаний спільним побутом, буде відмінено.

... далі >>
 

Депутатам пропонують внести зміни щодо розміру пенсій в разі втрати годувальника 

Депутатам пропонують внести зміни щодо розміру пенсій в разі втрати годувальникаПроект Закону про внесення змін до статті 36 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (щодо розміру пенсій в разі втрати годувальника)... далі >>
 

Депутатам пропонують внести зміни щодо кандидатури народного депутата Шевчанка А.В. 

Депутатам пропонують внести зміни щодо кандидатури народного депутата Шевчанка А.В.Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації" (щодо кандидатури народного депутата Шевчанка А.В.)... далі >>
 

Депутатам пропонують проект Постанови про відкликання Шевченка А.В. з посади Голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації 

Депутатам пропонують проект Постанови про відкликання Шевченка А.В. з посади Голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаціїПроект Постанови про відкликання Шевченка А.В. з посади Голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації... далі >>
 

Регіонали підтримали законопроект бютівців про заборону депутатам вимагати денонсацію харківських угод 

На засіданні Верховної Ради України у середу регіонали, комуністи, литвинівці та реформатори проголосували за законопроект нардепів від БЮТ та ПРП Білоруса О.Г. , Гриніва І.О. , Добряка Є.Д. та Логвиненка О.С. про заборону депутатам вимагати денонсацію харківських угод та угоди про кіпрські офшори, зазначається на сайті, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.org.UA. Така активна законопроектна позиція членів БЮТ вже давно була пояснена на засіданні комітету у закордонних справах, який контролюють члени БЮТ і НУНС, і які обґрунтували у свій час блокаду законопроекту про денонсацію кіпрських угоди тим, що про це їх попросили представники кіпрської сторони, що дуже добре їх приймала пі час їхнього візиту на Кіпр і оплатила їхнє перебування там. Така активна законопроектна позиція членів БЮТ була пояснена тим. що про це їх попросили кіпріоти, що перед цим оплатили перебування членів комітету на Кіпрі.

... далі >>
 

Президентський проект Кримінального процесуального кодексу ще не зареєстровано у Верховній Раді України 

Інформація про те, що у Верховній Раді України зареєстровано проект Кримінального процесуального кодексу, що вніс Президент України Віктор Янукович не відповідає дійсності. Про це свідчать результати реєстрації Бази даних «законопроекти», яка містить дані щодо законопроектiв, що зареєстровані Верховною Радою України, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.org.UA.Президентський проект Кримінального процесуального кодексу ще не зареєстровано у Верховній Раді України

... далі >>
 

Депутатам пропонують внести зміни щодо кандидатури народного депутата Самойлик К.С. 

Депутатам пропонують внести зміни щодо кандидатури народного депутата Самойлик К.С.Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації" (щодо кандидатури народного депутата Самойлик К.С.)... далі >>
 

Парламенту пропонують проект Постанови Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань вивчення обставин, які загрожують життю Лідера опозиції, екс-прем'єр-міністра України Ю 

Парламенту пропонують проект Постанови Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань вивчення обставин, які загрожують життю Лідера опозиції, екс-прем'єр-міністра України ЮПроект Постанови Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань вивчення обставин, які загрожують життю Лідера опозиції, екс-прем'єр-міністра України Юлії Володимирівни Тимошенко у Качанівській виправній колонії №54 Управління Державного Департаменту України з питань виконання покарань в Харківській області... далі >>
 

Верховна Рада почне засідання зі звільнення з посади бютівця Андрія Шевченка 

11.01.2012 Categories: У Верховній Раді

Верховна Рада почне засідання зі звільнення з посади бютівця Андрія ШевченкаПорядок денний засідання Верховної Ради України Верховної Ради України (дев’ята сесія шостого скликання) 12 січня 2012 року.

... далі >>
 

До парламенту внесено проект Постанови про присвоєння місту Путивль Сумської області почесного звання "Місто партизанської слави" 

До парламенту внесено проект Постанови про присвоєння місту Путивль Сумської області почесного звання Проект Постанови про присвоєння місту Путивль Сумської області почесного звання "Місто партизанської слави"... далі >>
 
Сторінка 3 з 30 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua