Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Проект Податкового кодексу


Теми


Регіонали знов зайнялися Податковим кодексом 

Депутатам пропонують внести зміни щодо приведення термінології у відповідність із вимогами Податкового кодексу України №9180 зареєстровано 19.09.2011, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України..www.zakonoproekt.org.uaПроект Закону про внесення змін до Закону України "Про відходи" (щодо приведення термінології у відповідність із вимогами Податкового кодексу України)

... далі >>
 

Парламент розгляне припинення переслідування підприємців з антиподаткового Майдану 

У Верховній Раді України зареєстровано проект щодо припинення переслідування  підприємців, які виступали проти незаконного прийняття Податкового кодексу

... далі >>
 

Текст нового Податкового кодексу України. Скачать. Читати 

Зареєструвавшись Ви можете обговорювати проект і розміщати свої пропозиції та коментарі до них.

... далі >>
 

Зміни у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу доступні на сайті 

Текст Закону України із змінами, що були внесені з урахуванням вето Президента України.

... далі >>
 

Президент підписав Закон України про внесення змін до деяких законів у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу  

Із текстом Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу України” можна буде ознайомитися на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA вже 04.12.2010 р.

... далі >>
 

Рішення Конституційного Суду вимагає змін до Податкового кодексу 

Президент Українського аналітичного центру Євген Костенко вважає що Президент України та Кабінет Міністрів повинні невідкладно врахувати це рішення під час підготовки вето на Податковий кодекс.

... далі >>
 

В порядку денному Парламенту на четвер Податковий кодекс відсутній 

Єдине що нагадує про вето та  обіцянку В.Януковича, - так це його заява в аеропорту "Бориспіль" і норми Конституції України та Регламенту ВР.

... далі >>
 

Проект Податкового кодексу проголосують в Раді у четвер чи п`ятницю 

«Тому ми домовилися, що робоча група, яка створена Урядом за участю представників Президента, малого та середнього бізнесу, сьогодні-завтра напрацює зміни до Податкового кодексу, які я розгляну у четвер. І в разі якщо вони відповідатимуть тим вимогам, які стоять перед цим Кодексом, я їх підпишу і подам до парламенту.

... далі >>
 

Перелік офшорних зон планується кардинально розширити 

Щорічні втрати Держбюджету України ліше від Угоди з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування лише у 2007 році становили 722630 тис. грн. і припинення цього може зменшити податкове навантаження на простих підприємців, які дуже стурбовані прийняттям Податкового кодексу України.

... далі >>
 

Вищий адмінсуд розглядатиме позов щодо незаконності прийняття Податкового кодексу 

Підставами для позову про визнання протиправними (незаконними) дій та рішень Верховної Ради України стали системні порушення чинного законодавства під час розгляду законопроекту

... далі >>
 
Сторінка 1 з 2 1 2 > >>

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua