Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Виконавча влада


Теми


В.Янукович отримав на підпис Податковий кодекс України 

Володимир Литвин направив Президенту України Податковий кодекс і Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу України".

... далі >>
 

Перелік офшорних зон планується кардинально розширити 

Щорічні втрати Держбюджету України ліше від Угоди з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування лише у 2007 році становили 722630 тис. грн. і припинення цього може зменшити податкове навантаження на простих підприємців, які дуже стурбовані прийняттям Податкового кодексу України.

... далі >>
 

Президент України повинен скасувати аморальне рішення Кабміну забрати кошти в дітей-інвалідів 

Кабінет Міністрів України зменшив на 350800 тис. гривень субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Дніпропетровської, Луганської та Харківської областей та м. Києву на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям.

... далі >>
 

Азаров знов виселяє Верховний Суд України 

Тепер Вищому спецсуду з розгляду цивільних і кримінальних справ крім будинків по вул. Пилипа Орлика, 4 і 4а, у м. Києві, передають всі господарські споруди та майном (у тому числі автомобілі).

... далі >>
 

Верховна Рада України надала згоду на призначення В.Пшонки на посаду Генпрокурора України 

Верховна Рада України надала згоду на призначення В.Пшонки на посаду Генпрокурора УкраїниПризначення В.Пшонки сприяло утворенню балансу між різними фінансово-промисловими групами і наближеними до них політичними силами.

... далі >>
 

Президент України вніс до Верховної Ради подання про призначення на посаду Генпрокурора України 

Подання внесено після звільнення О.Медведька з посади Генерального прокурора України у зв’язку із завершенням терміну повноважень.

... далі >>
 
Сторінка 19 з 19 << < 12 13 14 15 16 17 18 19

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua