Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Зовнішня політика


Теми


Президент Угорщини домовився з Януковичем 

Україна та Угорщина підтвердили готовність до інтенсивного діалогу

... далі >>
 

Янукович підписав в Литві 4 угоди 

У Ризі відбулася церемонія підписання двосторонніх українсько-латвійських документів

... далі >>
 

Д.Медвєдєв: «Розбиратися й саджати у в'язницю. Іншого виходу немає» 

Президент Російської Федерації Дмитро Медвєдєв розглянув питання про витрату бюджетних коштів та крадіжках при проведенні тендерів.

... далі >>
 

Румунські парламентарі помилково проголосували за закон про зменшення податків 

21.10.2010 Categories: Зовнішня політика

Румунські парламентарі помилково проголосували за закон про зменшення податківПричиною помилки стала недбалість політиків, які перед голосуванням не прочитали текст законопроекту.

... далі >>
 

Главы российского парламента обвинили СМИ в помощи Умарову 

27.08.2010 Categories: Зовнішня політика

Главы обеих палат российского парламента обвинили ряд российских СМИ в пособничестве лидеру северокавказских террористов Доку Умарову. Об этом сообщает Reuters.

... далі >>
 
Сторінка 6 з 6 << < 1 2 3 4 5 6

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua