Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Конкуренція


Теми


Лише тупістю можна пояснити бажання Міноборони вимагати прийняти окремий закон про державні закупівлі у сфері оборони 

Якщо інформація про Президента України правдива, то  це буде свідчити лише про рівень АПУ. Вони там судову реформу нормально провести не можуть, а ще й зайві закони-метелики планують приймати.

... далі >>
 

Прийнято закон, відсутність якого привела до нових податків 

Давно пора було прийняти Закон про внесення змін до  Закону України «Про акціонерні товариства»  стосовно кворуму загальних зборів акціонерного товариства та запобігання навмисного блокування міноритарними акціонерами проведення загальних зборів.  Прийняття, саме в час військової агресії проти України, яку розв’язала Російська Федерація, змін до Закону України «Про акціонерні товариства» (стосовно кворуму загальних зборів акціонерного товариства та запобігання навмисного блокування міноритарними акціонерами проведення загальних зборів)», викликано тим, що встановлена на сьогодні наявність кворуму загальних зборів акціонерних товариств - не менш як 60 відсотків голосуючих акцій, не дає змогу Державі Україна ефективно використовувати свою власність, а також отримувати від цього належні їй дивіденди.Неможливість керувати державним майном і отримувати дивіденди від АТ, де є частка держави, і привела до нових податків.

... далі >>
 

Ігор Швайка: Підсумком роботи з бізнесом можуть стати законодавчі обмеження діяльності агрохолдингів 

Тиждень тому Ігор Швайка зайняв пост міністра аграрної політики і продовольства в новому Кабінеті Міністрів України Тиждень тому Ігор Швайка зайняв пост міністра аграрної політики і продовольства в новому Кабінеті Міністрів України... далі >>
 

Початку битви Google+ - Facebook треба почекати 

Нещодавно об’явлена Google поява власної соціальної мережі під назвою «Google+», як і очікувана битва головних конкурентів Google+ та Facebook, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA з посиланням на власне джерело в керівництві Google...Судячи з усього в Google зробили правильні висновки з помилок із запуску «Buzz» і «Google Wave», і поступово почали відігравати свої позиції.

... далі >>
 

Власникам невеликих виноградників у Закарпатті та Криму варто захистити своє право випускати власні марки вин 

Відсутня позиція власників невеличких виноградників, які могли б бути виробниками власних сортів вина.

... далі >>
 

Мартинюк підіграв капіталістам 

Депутати Володимир Поляченко (афільований із ГК «Київміськбуд»), Нвер Мхтарян («Познякижилбуд») і Юрій Сербин («Екобуд») пропонували заборонити збільшувати процентну ставку по кредитах, заборони розірвання фізичними і юридичними особами будь-яких договорів про передачу забудовниками завершеного житла.Депутати Володимир Поляченко (афільований із ГК «Київміськбуд»), Нвер Мхтарян («Познякижилбуд») і Юрій Сербин («Екобуд») пропонували заборонити збільшувати процентну ставку по кредитах, заборони розірвання фізичними і юридичними особами будь-яких договорів про передачу забудовниками завершеного житла.

... далі >>
 

Огляд новин для ВР 

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ. ІНФОРМАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ09.03.2011, 1130 ГОЛОВНІ ПОДІЇ ДНЯ. ЗА ПОВІДОМЛЕННЯМИ ІНФОРМАЦІЙНИХ АГЕНТСТВ Верховна Рада Голова Верховної Ради Володимир Литвин відбув із дводенним офіційним візитом у Хорватію для... далі >>
 

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua