Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Проти фальсифікації голосувань


Теми


Ігри "патріотів" 

Чим ближче до виборів, тим грати на "мовних питаннях" стає ще більш вигіднішим.Нинішня і колишня влада вже домовилася між собою, які відволікати громадян від запитань про відповідальність влади за свої дії.

... далі >>
 

Литвин нагадав що Ар`єв вже так само голосував щодо Конституції 

Історія із голосуванням за зміни до Конституції України за допомогою картки Ар`єва.

 

... далі >>
 

Проект Постанови про повернення на доопрацювання проекту Закону України про внесення змін до статті 328 Цивільного процесуального кодексу України щодо забезпечення права на касаційне оскарження 

Проект Постанови про повернення на доопрацювання проекту Закону України про внесення змін до статті 328 Цивільного процесуального кодексу України щодо забезпечення права на касаційне оскарження

... далі >>
 

Президент підписав Закон України про внесення змін до деяких законів у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу  

Із текстом Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу України” можна буде ознайомитися на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA вже 04.12.2010 р.

... далі >>
 

Рішення Конституційного Суду вимагає змін до Податкового кодексу 

Президент Українського аналітичного центру Євген Костенко вважає що Президент України та Кабінет Міністрів повинні невідкладно врахувати це рішення під час підготовки вето на Податковий кодекс.

... далі >>
 

В порядку денному Парламенту на четвер Податковий кодекс відсутній 

Єдине що нагадує про вето та  обіцянку В.Януковича, - так це його заява в аеропорту "Бориспіль" і норми Конституції України та Регламенту ВР.

... далі >>
 

Проект Податкового кодексу проголосують в Раді у четвер чи п`ятницю 

«Тому ми домовилися, що робоча група, яка створена Урядом за участю представників Президента, малого та середнього бізнесу, сьогодні-завтра напрацює зміни до Податкового кодексу, які я розгляну у четвер. І в разі якщо вони відповідатимуть тим вимогам, які стоять перед цим Кодексом, я їх підпишу і подам до парламенту.

... далі >>
 

В.Янукович отримав на підпис Податковий кодекс України 

Володимир Литвин направив Президенту України Податковий кодекс і Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу України".

... далі >>
 

Вищий адмінсуд розглядатиме позов щодо незаконності прийняття Податкового кодексу 

Підставами для позову про визнання протиправними (незаконними) дій та рішень Верховної Ради України стали системні порушення чинного законодавства під час розгляду законопроекту

... далі >>
 
Сторінка 1 з 2 1 2 > >>

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua