Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Пам'ять


Теми


Ті, хто дійсно хоче відмінити незаконне прийняття закону про мови, повинні, як і ми у 1994 році, почати рахувати 

Щоб відмінити рішення від 03.07.2012 року необхідно знайти всього 23 народних депутатів. Прохання до усіх, у тому числі і журналістів. що були в будинку ВР, і мають дані (фото, відео-записи) про народних депутів України, що під час голосування були відсутні в залі. надавайте такі дані.Щоб відмінити рішення від 03.07.2012 року необхідно знайти всього 23 народних депутатів. Прохання до усіх, у тому числі і журналістів. що були в будинку ВР, і мають дані (фото, відео-записи) про народних депутів України, що під час голосування були відсутні в залі. надавайте такі дані.

... далі >>
 

Поіменне голосування про проект Закону про засади державної мовної політики (№ 9073) - в цілому 

Поіменне голосування про проект Закону про засади державної мовної політики (№ 9073) - в цілому. 03/липень /2012 16:09. За:248 Проти:2 Утрималися:1 Не голосували:113 Всього:364. Рішення прийнято.Поіменне голосування про проект Закону про засади державної мовної політики (№ 9073) - в цілому. 03/липень /2012 16:09. За:248 Проти:2 Утрималися:1 Не голосували:113 Всього:364. Рішення прийнято.

... далі >>
 

Як голосували за поверненння до включення до порядку денного проекту Закону про засади державної мовної політики (№ 9073) 

Поіменне голосування про розгляд проекту Закону про засади державної мовної політики (№ 9073). 03/липень /2012 16:09 За:241 Проти:0 Утрималися:1 Не голосували:118 Всього:360. Рішення прийнято.Поіменне голосування про розгляд проекту Закону про засади державної мовної політики (№ 9073). 03/липень /2012 16:09 За:241 Проти:0 Утрималися:1 Не голосували:118 Всього:360. Рішення прийнято.

... далі >>
 

Як голосували за розгляд проекту Закону про засади державної мовної політики (№ 9073) 

Поіменне голосування про розгляд проекту Закону про засади державної мовної політики (№ 9073)  03/липень /2012 16:08  За:219 Проти:1 Утрималися:1 Не голосували:142 Всього:363  Рішення не прийнятоПоіменне голосування.03/липень /2012 16:08.За:219 Проти:1 Утрималися:1 Не голосували:142 Всього:363 Рішення не прийнято

... далі >>
 

Євген Костенко: "Голосування за "мовний" проект С.Ківалова було незаконним. 

Поіменне голосування про проект Закону про засади державної мовної політики (№ 9073) було проведено з порушенням вимог Конституції України і Регламенту Верховної Ради України, тому воно було незаконним, і Голова Верховної Ради України не має права підписувати цей закон, бо інакше візьме на себе відповідальність за протизаконні дії.Поіменне голосування про проект Закону про засади державної мовної політики (№ 9073) було проведено з порушенням вимог Конституції України і Регламенту Верховної Ради України, тому воно було незаконним, і Голова Верховної Ради України не має права підписувати цей закон, бо інакше візьме на себе відповідальність за протизаконні дії.

... далі >>
 

Євген Костенко:"19 серпня 1991 року я ранок почав в тролейбусі з розповіді про фашистьку КПРС 

Євген Костенко: Вранці 19 серпня 1991 року, 20 років назад, почувши по телебаченню "Лебедине озеро", а пізніше і купку ГКЧПістів на чолі з Янаєвим, я вийшов, і о 7-00 сівши на пр.Металургів до тролейбуса, щоб їхати на роботу на "АвтоЗАЗа", і декілька разів звернувся до пасажирів:"Уважаемые запорожцы. Сегодня фашисткая коммунистическая партия Советского Союза провела переворот. Арестован Президент СССР Михаил Сергеевич Горбачов.Вранці 19 серпня 1991 року, 20 років назад, почувши по телебаченню "Лебедине озеро", а пізніше і купку ГКЧПістів на чолі з Янаєвим, я вийшов, і о 7-00 сівши на пр.Металургів до тролейбуса, щоб їхати на роботу на "АвтоЗАЗа", і декілька разів звернувся до пасажирів:"Уважаемые запорожцы. Сегодня фашисткая коммунистическая партия Советского Союза провела переворот. Арестован Президент СССР Михаил Сергеевич Горбачов.

... далі >>
 

У Вашингтоні буде споруджено меморіал жертвам Голодомору 

14.02.2011 Categories: МЗС Пам'ять

Міністр закордонних справ України розпочав візит до Вашингтона з покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку

... далі >>
 

Степану Бандері - 102 роки. Шануємося 

01.01.2011 Categories: Пам'ять

Youtube розмістив першу частину інтерв'ю Степана Бандери, яке він дав у 1959 році у Мюнхені (Західна Німеччина).

... далі >>
 

Про злочини комуністів в Україні 

Комісія повинна була вивчила і розслідувала питання, пов'язані з діяльністю комуністів на всій території України за період з осені 1917 року по 30 серпня 1991 року.

... далі >>
 

Як донецькі комуністи фальшували голосування у 1994 року 

Проголосована Постанова не була підписана, оскільки було встановлено, що ряд голосів «за», які вирішили позитивне голосування були фальшиві. Вони, оскільки належали депутатам, яких на момент голосування не було ні в Києві ні в Україні.

... далі >>
 

Сергій Кіяшко від СПУ на захист фальсифікацій при голосуванні 

Мы выполнили резолюцию, которую предлагала Социалистическая партия еще в 1991 году прежнему Верховному Совету, - об отмене антиконституционного запрета.

... далі >>
 

Виступ Ігора Юхновського щодо фальсифікацій комуністів при голосуванні 

Дії комуністичної фракції в парламенті є деструктивними. Неспроможні ні керувати урядом, ні організувати роботу Верховної Ради комуністи прискореним темпом штовхають державу до біди.

... далі >>
 

Виступ Ігора Осташа від групи "Реформи" щодо фальшувань комуністів при голосуванні 

В парламенті давно сформована прокомуністична більшість, яка і несе повну відповідальність за жахливий економічний стан у країні.

... далі >>
 

Виступ Петра Душейка від групи "Аграрники України" на захист фальсифікації 

Вони хочуть заборонити діяльність однієї з могутніших громадських організацій, причому порушуючи діючу Конституцію.

... далі >>
 

Виступ Петра Шейка щодо фальшування комуністами результатів голосування 

А закінчилося чим? Фальсифікацією голосування, яке кинуло ще одну глибоку тінь на наш і без того не дуже авторитетний в народі парламент.

... далі >>
 

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua