Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Facebook


Теми


Як читати сайти, що заборонені цією владою 

В останній час дуже багато запитань: "Як читати сайти, що заборонені цією владою". Дійсно, нинішня влада спеціально блокує сайти своїх опонентів. щоб громадяни України не знали про злочини цієї влади і оцінки цієї злочинної дії.Цензуру нинішньої влади, яка блокує доступи до сайтів, що показують правду по її дерибан, легко обійти через спеціалізовані сервери.

... далі >>
 

Як змінити мову у Facebook? 

18.10.2013 Categories: Facebook Вікно у світ Нація

Дуже багато запитань, як у Facebook змінити мову акаунту на українську, оскільки власники публічних сторінок орієнтуються на те, яка мова виставлена в акаунтах користувачів їхніх сторінок, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua Власники публічних сторінок орієнтуються на те, яка мова виставлена в акаунтах користувачів їхніх сторінок.

... далі >>
 

Як у Facebook захистися від спаму 

14.10.2013 Categories: Facebook Спам

Той, хто не хоче відволікатися на отримання так званих "листів щастя", може позбутися такого "щастя", якщо зверне увагу на розділ із шестернею, обравши там підрозділ: "Налаштування конфіденційності", зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua.Для того, аби не відволікатися на отримання так званих "листів щастя", слід може позбутися такого "щастя".

... далі >>
 

Як керувати правами адміністратора сторінок у Facebook 

30.09.2013 Categories: Facebook Влада в Інтернет

Як керувати правами адміністратора сторінок у Facebook, і як відмовитися від цих прав. www.zakonoproekt.org.ua

Усі керівники сторінки можуть мати різні повноваження в залежності від того, над чим їм потрібно працювати

... далі >>
 

Як керувати доступами до груп у Facebook 

29.09.2013 Categories: Facebook

В розділі «Редагувати налаштування групи».можна виставити чи змінити режим: www.zakonoproekt.org.uaВ розділі «Редагувати налаштування групи».можна виставити чи змінити режим:

... далі >>
 

Як позбавитися у Facebook надоїдливих пропозицій про приєднання до додатків 

Немає у Facebook жодного користувача, якого б хоч колись не запросили поставити якийсь додаток. Мало хто думає що встановлення таких додатків дає можливість зовсім незнайомим особам викачувати із сторінки багато яких персональних даних, які при свідомому стані особа ніколи б не видавала незнайомим людям, при звичайному контакті, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua . То ж використовуючи цю інформацію Ви свідомо можете або дозволити встановлення такого додатку або заборону, в тому числі і відволікати Вас такими пропозиціями у подальшому, а поширивши її допоможете захиститися від небажаного відволікання і Ваших друзів та колег.Багато даних, і без Вашої згоди, можна отримувати і від Ваших друзів, що надають дозвіл на встановлення на своїх сторінках таких додатків.

... далі >>
 

Ватикан назвав Ісуса Христа першим мікроблогером 

Ісус Христос першим у світі почав використовувати короткі повідомлення, що містять менше 45 символів, наприклад, «любіть один одного», зазначив священнослужитель. Ця фраза в три рази коротше, ніж максимально допустима сервісом мікроблогів Twitter, який обмежує довжину повідомлень 140 символами, інформує сайт zakonoproekt.org.ua. Фото: shutterstock.comІсус Христос першим у світі почав використовувати короткі повідомлення, що містять менше 45 символів.

... далі >>
 

Як змінити електронне ім'я користувача Сторінки Facebook 

26.09.2013 Categories: Facebook

Ім'я Сторінки можна змінити тільки один раз. Якщо вибране Вами ім'я користувача ніким не зайнято, і Ви ще не вносили зміни до ім'я користувача Вашої Сторінки, то Ви зможете змінити його, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua . Щоб змінити ім'я користувача Сторінки, перейдіть в розділ налаштування імені користувача з комп'ютера і виконайте такі дії.Щоб змінити ім'я користувача Сторінки, перейдіть в розділ налаштування імені користувача з комп'ютера і виконайте такі дії:

... далі >>
 

Як захиститись від спаму у Facebook 

22.09.2013 Categories: Facebook Спам Шахрайства

В останній час практично усі користувачі хоча б один раз отримували спам-повідомлення про те, що якійсь адвокат хоче вручити користувачу спадщину в 100 мільйонів доларів, яку його заповідав якийсь померлий, скажімо з Нігерії, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA.Практично усі користувачі хоча б один раз отримували спам-повідомлення про те, що якійсь адвокат хоче вручити користувачу спадщину в 100 мільйонів доларів.

... далі >>
 

Як користуватися електронною поштою Facebook 

22.09.2013 Categories: Facebook Спам

Як з'ясувалося, дуже велика кількість людей не знає про існування електронної пошти Facebook і те, як нею користуватися, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua.Як з'ясувалося, дуже велика кількість людей не знає про існування електронної пошти Facebook і те, як нею користуватися.

... далі >>
 

Як захистити право на конфіденційність у Facebook 

Facebook дуже прискіпливо відноситься до забезпечення користувачами їхнього права на конфіденційність, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua. І для цього адміністративній панелі приватної сторінки кожного користувача є спеціальний розділ "Налаштування приватності та інструменти" https://www.facebook.com/settings/?tab=privacy&privacy_source=settings_menu , у якій він можете виставити наступні вимоги до того, хто і як може мати доступ до Вашої персональної інформації та бачити Ваші матеріалиFacebook дуже прискіпливо відноситься до забезпечення користувачами їхнього права на конфіденційність

... далі >>
 

Суд зобов'язав депутата від «Батьківщина» спростувати неправдиву інформацію у Facebook  

29 липня 2013 року Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області в складі головуючої-судді Ковалюк І.П., при секретарі: Гречун Т.Б., за участі: представника позивача Кікцьо О.М та відповідача Романюка Ю.Д., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу (справа № 344/7772/13-ц, провадження № 2/344/3820/13) за позовом Івано-Франківської обласної організації Партії регіонів, Івано-Франківської обласної молодіжної громадської організації "Молоді регіони" до депутата Івано-Франківської обласної ради, голови фракції "Батьківщина" в Івано-Франківській обласній раді Романюка Юрія Дмитровича, треті особи на стороні відповідача без самостійних вимог щодо предмету спору веб-сайти СТИК та News.if.ua, компанія Facebook в особі представництва компанії в Україні про захист ділової репутації, спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкодиРішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги.

... далі >>
 

В'єтнам вирішив захиститися від «арабської методики зміни влади» 

У В'єтнамі понад 30 мільйонів користувачів Інтернету, і там набув чинності закон, який забороняє обговорювати політику в блогах та соціальних мережах, які підпорядковані іншим державам, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на www.bbc.co.uk. В законі, відомому як «Указ 72», йдеться, що блоги та соціальні мережі не повинні використовуватися для обміну новинами, а лише особистою інформацією.У В'єтнамі набув чинності закон, який забороняє обговорювати політику в блогах та соціальних мережах, які підпорядковані іншим державам.

... далі >>
 

Такео, Японія: «Місто Facebook» 

Такахіро Кога управляє програмою Facebook «Покупки Такео», яка допомагає місцевим торговцям продавати свої товари по всій Японії. www.zakonoproekt.org.uaТакахіро Кога управляє програмою Facebook «Покупки Такео», яка допомагає місцевим торговцям продавати свої товари по всій Японії.

... далі >>
 

Розроблено законопроект про покарання за наклепи в соцмережах 

Звісно що щодо такого проекту будуть активно виступати ті, хто зацікавлений у безкарному розповсюдженню наклепів у соціальних мережах. /www.zakonoproekt.org.ua/Звісно що щодо такого проекту будуть активно виступати ті, хто зацікавлений у безкарному розповсюдженню наклепів у соціальних мережах.

... далі >>
 

Що робити, якщо Ваш особистий аккаунт на Facebook відключений? 

26.08.2013 Categories: Facebook FB Інформація

Якщо Ваш особистий аккаунт на Facebook був відключений, то при спробі увійти Ви побачите відповідне повідомлення . Якщо Ви не побачили цього повідомлення, можливо, у Вас є якісь проблеми з входом на сайт. www.zakonoproekt.org.ua/Якщо Ваш особистий аккаунт на Facebook був відключений, то при спробі увійти Ви побачите відповідне повідомлення.

... далі >>
 

Використовуючи зв'язки між друзями, в Facebook створили власну карту світу 

18.08.2012 Categories: Facebook

Пол Батлер працює менеджером у команді розробки інфраструктури й обробки даних в Facebook, що надає йому доступ до величезних масивів даних Пол Батлер працює менеджером у команді розробки інфраструктури й обробки даних в Facebook, що надає йому доступ до величезних масивів даних

... далі >>
 

Що дають публічні сторінки у Facebook для користувачів 

18.07.2012 Categories: Facebook Влада в Інтернет

Як не дивно, але і досі задають запитання,щодо того, що при переході з приватної сторінки на публічну, що часто роблять політики і інші публічні люди, з яким хочуть спілкуватися люди в більшій кількості ніж 5000. на сторінці відсутня кнопка: "Додати друга", і неможливо підписатися на новини, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua.Все більше політиків, журналістів і просто публічних людей переводять свої приватні сторінки у Facebook в режим публічних.

... далі >>
 

Азаров був здивований, що він вже рік диктує тексти в Facebook 

30.05.2012 Categories: Facebook Влада в Інтернет

Як знайти дату, коли Ви вперше почали працювати в Facebook, щоб не йти на саму першу новину на Вашій сторінці? Така проблема виникла нещодавно в користувача @Николай Азаров.Як знайти дату, коли Ви вперше почали працювати в Facebook, щоб не йти на саму першу новину на Вашій сторінці? Така проблема виникла нещодавно в користувача @Николай Азаров.

... далі >>
 

Оприлюднено доповідь про розгляд скарг щодо захисту даних Facebook Ірландії 

Ірландське Управління комісара по захисту персональних даних (The Office of the Data Protection Commissioner, Ireland) оприлюднило 21 грудня 2011 року результати своєї ревізії компанії Facebook Ірландії ( Fb-I), яке проводилося протягом останніх трьох місяців у тому числі на майданчику в штаб-квартирі Facebook в ірландському місті Дублін, зазначається на веб-сайті www.Zakonoproekt.Org.UA. Під час аудиту також розглядалася низка конкретних питань, піднятих у скаргах на адресу Office by the “Europe-versusFacebook” group від Norwegian Consumer Council, а також цілого ряду фізичних осіб. Звіт комплексної оцінки відповідності Facebook Ірландія з ірландським законодавством про захист даних і розширенням законодавства ЄС у цій області тепер доступний для ознайомлення у 2-х частин: основній частині доповіді, включаючи рекомендації й додатки (dataprotection.ie/viewdoc.asp?DocID=1182&m=f) . За результатами аудиту Facebook Ірландія отримала багато обов'язкових до виконання зауважень та рекомендацій, які необхідно виконати/врахувати для надання послуг в країнах ЄС.За результатами аудиту Facebook Ірландія отримала багато обов'язкових до виконання зауважень та рекомендацій, які необхідно виконати/врахувати для надання послуг в країнах ЄС.

... далі >>
 

У Facebook і Twitter з`явилося ще й МВС України 

По три своїх акаунти українською, російською і англійською мовами, на яких, в режимі реального часу, розміщуються всі новини про діяльність міністерства створило у соціальній мережі Facebook і в сервісі мікроблогів Twitter Міністерство внутрішніх справ України ( http://www.facebook.com/mvs.gov.ua , http://www.facebook.com/pages/Министерство-внутренних-дел-Украины/209474775800357?sk=wallта http://www.facebook.com/pages/Ministry-of-Internal-Affairs-of-Ukraine/155391354568653?sk=wall ) ( https://twitter.com/MVS_UA , https://twitter.com/MVS_UA_ru та https://twitter.com/MVS_UA_en ) , зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA Тепер новий міністр МВС України може розмовляти напряму з усіма.

... далі >>
 

Як новий Міністр МВС В.Захарченко Facebook і Twitter підірвав 

Після переходу Міністра внутрішніх справ України Анатолія Володимировчиа Могильова на посаду Прем’єр-Міністра Автономної Республіки Крим, про дивну нелюбов якого та його апарату до Інтернет та соціальних мереж, вже не раз писалося, у тому числі, і у www.Zakonoproekt.Org.UA “М.Азаров скоро почне вчити А.Могильова користуватися Facebook» , Міністерство внутрішніх справ України за Указом Президента України В.Януковича очолив колишній Глава Державної податкової служби України Віталій Юрійовича Захарченко, воно та його територіальні підрозділи почали, просто фантастичне, як до рівня діяльності інших центральних органів виконавчої влади, збільшення рівня свого спілкування із користувачами Інтернет і соціальних мереж. І як тут не згадати відому фразу, що: «Кадри вирішують все».Після того, як Міністра внутрішніх справ України А.Могильова Президента України В.Янукович замінив на цій посаді В.Захарченко, МВС розпочало фантастичне збільшення рівня свого спілкування із користувачами Інтернет і соціальних мереж.

... далі >>
 

Азаров заплутався в Мережі, і послав усіх на … блоги, персонально 

А забезпечити відповідну організаційно-технічну підтримку доручено чоловіку колишньої заступниці Глави Секретаріату Президента України Віктора Ющенка Юрію Анатолійовичу Авксентьєву, заступнику Керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України керівнику Апарату Прем'єр-міністра України Олександру Миколайовичу Кушніренку, директору Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів Дмитру Володимировичу Андрєєву та Віталію Лук'яненку, керівнику прес-служби в Parliament of Ukraine та Прес-секретарю Прем'єр-міністра України в Кабинете Министров СССР (саме так написано а його профвйлі на facebook http://www.facebook.com/profile.php?id=1812085978 ).А забезпечити відповідний контроль доручили  керівнику прес-служби в Parliament of Ukraine та Прес-секретарю Прем'єр-міністра України в Кабинете Министров СССР.

... далі >>
 

Гендиректор «Укрнінформу» попросив Азарова призначити його позаштатнками Клюєва, Колеснікова та Тігіпка  

Гендиректор директором "Укрінформу" О.Децик попросив направити йому позаштатників – Міністрів Уряду Миколи Азарова.Гендиректор директором "Укрінформу" О.Децик попросив направити йому позаштатників – Міністрів Уряду Миколи Азарова.

... далі >>
 

Тігіпко подарував Facebook до Дня народження Колеснікова 

Після Тігіпка без сторінок своїх міністерств у Facebook не залишився тепер жоден Віце-прем'єр-міністр України.Без сторінок своїх міністерств у Facebook не залишився тепер жоден Віце-прем'єр-міністр України.

... далі >>
 
Сторінка 1 з 3 1 2 3 > >>

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua