Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Куди йдуть податки


Теми


За 2015 рік до Державного бюджету України конфіскували в корупціонерів на $4166,55.  

НАБУ проїдає більше, ніж приносить Україні користі. Ознайомлення із бюджетом НАБУ показало, чому на керівник цієї нової організації утруднює доступ до свого бюджету і як це роблять типові аферисти і корупціонери з НБУ - видає бюджет не у форматі тексту, а у форматі фото, щоб пошукові системи не знайшли цих текстів. До того ж фото вкрай поганої якості. І все, напевно, щоб платники податків не бачили, що НАБУ з'їдає більше, ніж приносить Україні користі.НАБУ проїдає більше, ніж приносить Україні користі. Як і інші. За 2015 рік до Державного бюджету України конфіскували  на $9374,74.

... далі >>
 

Якщо місто не встановило податок на дорогі авто, то прийдеться повертати гроші 

Наступного разу податок на авто можна буде збирати лише з 2018 року.  ВАСУ визнав незаконним податок на розкішні авто  Українські водії, які мають в гаражах елітні іномарки, можуть не платити транспортний податок в 25 тис. грн. на рік.Наступного разу податок на авто можна буде збирати лише з 2018 року.

ВАСУ визнав незаконним податок на розкішні авто

Наступного разу податок на авто можна буде збирати лише з 2018 року.

... далі >>
 

Знов про свиней із Нацбанку 

За даними НКЦПФР, 98,5% акцій ПАТ «Свіжачок» належать створеному за кошти українців корпоративному недержавному пенсійному фонду НБУ.

... далі >>
 

Яценюк допоміг Коломойському вкрасти в українців до 156 млн. доларів 

Якби ці гроші надійшли до Державного бюджету України своєчасно, то в Яценюка, Турчинова, Кубіва та Гонтаревої не було б формальних підстав вводити нові податки та розвалювати банківську систему України.

 

... далі >>
 

Гонтарева вирішила ще більше допомогти мільярдерам і мільйонерам 

#Гонтарева вирішила відстрочити сплату боргів бідним сиротам – мільярдерам і мільйонерам до 2020 року, інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на веб-сайт Національного банку України.  Тепер Коломойський чи інші мільярдери і мільйонери, яким вдалося відкрити банки в Україні через якісь офшори і вивозити туди кошти, а також брати в Національному банку України рефінас, замість повернення державі боргів із своїх доходів, що вони вивезли за кордон, вони можуть просто звернутися до НБУ і їм продовжать «кредитні канікули», встановлені для банків постановою Правління Національного банку України від 19.02.2015 №120 «Про зміни термінів погашення банками кредитів і процентів за користування ними». Дата оприлюднення невипадкова, бо 10 червня 2015 року завершується термін дії «кредитних канікул».

#Гонтарева вирішила відстрочити сплату боргів бідним сиротам – мільярдерам і мільйонерам до 2020 року.

... далі >>
 

Податківці вирішили мотивувати брати чеки … в обмін на авто представницького класу. 

Португальські податківці вирішили збільшить обсяги інформації про продажі, що до цього часу були приховані від сплати податків, зазначається на сайт www Португальські податківці вирішили збільшить обсяги інформації про продажі, що до цього часу були приховані від сплати податків.

... далі >>
 

Американці оподатковують олімпійців, а британці – заробляють на них 

Сенатор від Флориди Марко Рубіо вніс законопроект про скасування оподаткування олімпійських призових грошей, інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на сайт  Конгресу США www.senate.gov. Він вважає, що  чинна податкова система у США застаріла і фактично карає атлетів за те, що вони бігають і плавають швидше і стрибають вище і далі суперників.Сенатор від Флориди Марко Рубіо вніс законопроект про скасування оподаткування олімпійських призових грошей.

... далі >>
 

Регіонали підтримали законопроект бютівців про заборону депутатам вимагати денонсацію харківських угод 

На засіданні Верховної Ради України у середу регіонали, комуністи, литвинівці та реформатори проголосували за законопроект нардепів від БЮТ та ПРП Білоруса О.Г. , Гриніва І.О. , Добряка Є.Д. та Логвиненка О.С. про заборону депутатам вимагати денонсацію харківських угод та угоди про кіпрські офшори, зазначається на сайті, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.org.UA.  Така активна законопроектна позиція членів БЮТ вже давно була пояснена на засіданні комітету у закордонних справах, який контролюють члени БЮТ і НУНС, і які обґрунтували у свій час блокаду законопроекту про денонсацію кіпрських угоди тим, що про це їх попросили представники кіпрської сторони, що дуже добре їх приймала пі час їхнього візиту на Кіпр і оплатила їхнє перебування там.  Така активна законопроектна позиція членів БЮТ була пояснена тим. що про це їх попросили кіпріоти, що перед цим оплатили перебування членів комітету на Кіпрі.

... далі >>
 

Регіонали знов зайнялися Податковим кодексом 

Депутатам пропонують внести зміни щодо приведення термінології у відповідність із вимогами Податкового кодексу України №9180 зареєстровано 19.09.2011, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України..www.zakonoproekt.org.uaПроект Закону про внесення змін до Закону України "Про відходи" (щодо приведення термінології у відповідність із вимогами Податкового кодексу України)

... далі >>
 

Чиновники знайшли, як витратити державні кошти 

800 тисяч рублів російські сенатори планують витратити на подарунки

... далі >>
 

Перелік офшорних зон планується кардинально розширити 

Щорічні втрати Держбюджету України ліше від Угоди з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування лише у 2007 році становили 722630 тис. грн. і припинення цього може зменшити податкове навантаження на простих підприємців, які дуже стурбовані прийняттям Податкового кодексу України.

... далі >>
 

С.Демченку не дали урвати сотні тисяч гривень з кишені платників податків 

Колишньому Голові Вищого господарського суду С.Демченку відмовили в отриманні сотен тисяч гривень

Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя одноголосно відмовився надати колишньому Голові Вищого господарського суду С.Демченка можливість отримати при звільненні --- декілька сотень тисяч гривень з кишені платників податків.

... далі >>
 

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua