Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Податковий кодекс


Теми


Якщо місто не встановило податок на дорогі авто, то прийдеться повертати гроші 

Наступного разу податок на авто можна буде збирати лише з 2018 року.  ВАСУ визнав незаконним податок на розкішні авто  Українські водії, які мають в гаражах елітні іномарки, можуть не платити транспортний податок в 25 тис. грн. на рік.Наступного разу податок на авто можна буде збирати лише з 2018 року.

ВАСУ визнав незаконним податок на розкішні авто

Наступного разу податок на авто можна буде збирати лише з 2018 року.

... далі >>
 

Прем'єр-міністр підтримав ідею про дворічні податкові канікули для малого бізнесу 

Слід перейти до дворічного скасування всіх податків та обов'язкових відрахувань для вперше зареєстрованих індивідуальних підприємців. Необхідно також передбачити усі ризики уникнення від сплати податків з боку недобросовісних осіб, що при належній системі контролю можна мінімізувати. www.zakonoproekt.org.ua/Під зверненням «За податкові канікули для підприємців було зібрано більше 100 тисяч підписів.

... далі >>
 

З 1 січня Янукович зменшив податки для фізичних осіб – підприємців 

З 1 січня 2012 року, крім підпункту 1 підпункту 291.5.1 пункту 291.5 статті 291 та пункту 293.2 статті 293 розділу XIV набирають чинності норми Глави 1 Податкового кодексу України, зазначається на веб-сайті www.zakonoproekt.Org.UA .  Таким чином значно полегшується ведення для тих, хто дійсно займається дрібним і середнім бізнесом.Таким чином значно полегшується ведення для тих, хто дійсно займається дрібним і середнім бізнесом.

... далі >>
 

Наступник Азарова додав йому жару 

Депутатам пропонують внести зміни щодо опису та ставок ввізного мита на деякі товари №8452-д зареєстровано 19.09.2011, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.Ініціатори законопроекту - народні депутати України: Хомутиннік В.Ю.,Пінчук А.П.,Горбаль В.М. та Царьов О.А.Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України "Про Митний тариф України" та інших законодавчих актів України (щодо опису та ставок ввізного мита на деякі товари)

... далі >>
 

Регіонали знов зайнялися Податковим кодексом 

Депутатам пропонують внести зміни щодо приведення термінології у відповідність із вимогами Податкового кодексу України №9180 зареєстровано 19.09.2011, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України..www.zakonoproekt.org.uaПроект Закону про внесення змін до Закону України "Про відходи" (щодо приведення термінології у відповідність із вимогами Податкового кодексу України)

... далі >>
 

Оприлюднено текст Закону щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України 

Почав діяти Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України».

... далі >>
 

6 серпня набрали чинності зміни до Податкового кодексу 

 

Зміни щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України були підписані Президентом України В.Януковичем 7 липня 2011 року, і вступили в силу після  опублікування у Голосі України від 05.08.2011 р.№144), крім окремих змін, внесених до Податкового кодексу України пунктом 1 розділу I цього Закону.</p>
... далі >>
 

Експерти рекомендують повернути представнику Президента у Парламенті його проект щодо "спрощенців" 

Пропонується встановити особливості здійснення державного нагляду щодо фізичних осіб – підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткуванняі, діяльність яких не віднесена до високого ступеня ризику. 

... далі >>
 

Рада розгляне проект щодо захисту прав української нації на підземні прісні води та збереження їх для майбутніх поколінь 

Об’єми використання підзених вод не для питного водопостачання, а для господарських і побутових потреб, призведе до спустошення підземних запасів води. 

... далі >>
 

Як і чому держчиновники пенсійний вік до 65 років підвищували 

Закон було прийнято в цілому 07.07.2011 року, і з урахуванням вимог Бюджетного кодексу та Регламенту Верховної Ради України, він, після підготовки до підписання Головою Верховної Ради України, повинен був бути невідкладно з підписом В.Литвина поданий на підпис Президенту України В.Януковичу.  Але проект не був поданий ні в липні, ні у серпні. Таємниця розкрилася вже 6 вересня 2011 року, коли було проголосоване питання «Про усунення неузгодженостей у прийнятому 08.07.2011 року Законі «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», інформацію щодо якого спеціально заховали, і навіть не зазначили про це в картці законопроекту у базі даних «Законопроект». Виявляється, що у проекті була проголосована норма про те, що державні чиновники не можуть працювати більше 62 років. А 27.08.2011 року, якраз зовсім випадково, виповнилося 62 роки керівнику Апарату Верховної Ради України Валентину Олександровичу Зайчук та його брату-близнюку – голові Пенсійного фонду України і головному захиснику коштів пенсіонерів Борису Олександровичу Зайчуку. І оскільки, саме державні чиновники хотіли введення збільшення пенсійного віку, щоб їх не звільняли з роботи у 55 та 60 років, то з’явилася схема про необхідність збільшення строку перебування на цих посадах аж до 65 років.Підняття планки пенсійного віку може бути перенесено на 2013 рік, якщо ця афера буде оскаржена у Конституційному суді.

... далі >>
 

Парламент розгляне припинення переслідування підприємців з антиподаткового Майдану 

У Верховній Раді України зареєстровано проект щодо припинення переслідування  підприємців, які виступали проти незаконного прийняття Податкового кодексу

... далі >>
 

Азаров заявив що МЗС доручено підготувати денонсацію угоди з Кіпром щодо офшорів 

Микола Азаров заявив що МЗС доручено підготувати денонсацію угоди з Кіпром щодо офшорівЗа вивезені в офшори мільярди доларів українські олігархи утримують і свої "кішенькові" засоби масової інформації

... далі >>
 

Поріг для спрощенців планують підвищити до 3,2 мільйонів доларів 

25.12.2010 Categories: Податковий кодекс

Від податку на прибуток будуть звільнені організації, що працюють у сфері освіти й охорони здоров'я, і ця норма торкнеться як некомерційних, так і комерційних структур.

... далі >>
 

Кабмін хоче, щоб українцям жити стало небезпечніше 

Кабмін хоче протягнути закон, після якого аварії в Дінпропетровську можуть показати іграшкам

... далі >>
 

До Парламенту внесено проект змін до Бюджетного кодексу 

Текст цього законопроекту розміщено на сайті www.zakonoproekt.org.ua для ознайомлення і обговорення

... далі >>
 

Знайдено авторів оподаткування хабарів 

Тепер суму хабаря для подальшого її оподаткування  буде визначати самий справедливий суд в світі.

... далі >>
 
Сторінка 1 з 2 1 2 > >>

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua