Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Державний бюджет


Теми


Байден заявив що США і ЄС санкції до РФ знімуть і без звільнення Криму  

Санкцій США та ЄС до РФ стосовно анексії АРК і Севастополя не буде, вони будуть лише до виконання антиконституційних мінських угод, в яких про АРК і Севастополь згадки немає.  Надання "особливого статусу" Донбасу є одним з пунктів незаконних антиконституційних мінських угод, які були досягнуті керівниками Росії, Німеччини, Франції, України в форматі "нормандської четвірки", але слід зазначити, що ВР не ратифікувала цю міжнародну угоду. http://www.zakonoproekt.org.ua/Санкцій США та ЄС до РФ стосовно анексії АРК і Севастополя не буде, вони будуть лише до виконання антиконституційних мінських угод, в яких про АРК і Севастополь згадки немає.

 

Байден висміяв українську владу, порівнявши "особливий статус" Донбасу та Техасу.

... далі >>
 

Якщо потрібен безкоштовно автомобіль Форд Транзит, то це до ДВС 

Виявляється безоплатно роздають десятки автомобілів імпортного виробництва -"BMW 540i"., "Опель-Вектра"., "Рено"., BMW 520., BMW 520., Hyundai Tiburon 2.0i., SEAT., SKODA OCTAVIA., BMW 525., АУДІ А 6., Фольксваген Пассат., Форд Транзит, ВАЗ 21013."Форд Транзит". 

... далі >>
 

Якщо ЄС пропонує за щось макрофінансовий кредит, то краще від цього відмовитися 

Нинішня влада мільярдерів, що жебракує перед Заходом в отриманні кредитів на підтримку свого бажання дерибанити України,лише показує, що ці кошти вона "спустить", і повертати їх будуть прості українці.  Саме тому слід з великою увагою відноситися до будь яких "хотєлок" чиновників ЄС, США чи МВФ про те, що вони хочуть якогось нового закону. Як правило це закінчується розвалом економіки і зубожінням українців, зазначає сайт www.Zakonoproekt.Org.UA із посиланням на сторінку у Facebook Представництва ЄС в Україні.  З цього ряду і нещодавня заява від імені Голови ПредставВлада мільярдерів жебракує перед Заходом в отриманні кредитів щоб і далі дерибанити України, і ці кошти "спустить", а повертати їх будуть прості українці.

... далі >>
 

Знов про свиней із Нацбанку 

За даними НКЦПФР, 98,5% акцій ПАТ «Свіжачок» належать створеному за кошти українців корпоративному недержавному пенсійному фонду НБУ.

... далі >>
 

Яценюк допоміг Коломойському вкрасти в українців до 156 млн. доларів 

Якби ці гроші надійшли до Державного бюджету України своєчасно, то в Яценюка, Турчинова, Кубіва та Гонтаревої не було б формальних підстав вводити нові податки та розвалювати банківську систему України.

 

... далі >>
 

МЗС України повідомило, що буде дотувати діяльність туристичних фірм РФ 

Окрім громадян України літаком ПС ЗСУ з м. Катманду планують вирушити громадяни інших держав. З відповідним проханням про допомогу в евакуації з Непалу через Україну звернулися дипломатичні представництва та окремі громадяни Польщі, Латвії, Франції, Молдови, Швеції, Грузії та Росії, країни яких мають значно гіршу ніж Україна економічну ситуацію, і тому рекомендували вивезення значно більшої кількості своїх громадян за їхній власний кошт (біля 600 дларів) і кошт туристичних фірм.МЗС допоможе в евакуації громадян Польщі, Латвії, Франції, Молдови, Швеції, Грузії та Росії, країни яких мають значно гіршу ніж...

... далі >>
 

За цю екскурсію до Непалу ініціатори повинні заплатити із своїх кишень 

Бездумно попіаритися за державний кошт - це вже стало ознакою непрофесійності тих, хто нині керує в Україні Бездумно попіаритися за державний кошт - це вже стало ознакою непрофесійності тих, хто нині керує в Україні

... далі >>
 

Яценюк думав, думав, і так вирішив викинути на 7,4 млн грн. на екскурсію до Непалу 

Прем'єр-міністр України А.Яценюк підписав Розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. №409-р «Про виділення коштів для здійснення невідкладної евакуації громадян України з території Федеративної Демократичної Республіки Непал» про виділення 7 390 650 грн. на екскурсію до Непалу і фактично злив до унітазу державні коштиА.Яценюк підписав Розпорядження   про виділення 7 390 650 грн. на екскурсію до Непалу.

... далі >>
 

Казначейство вирішило бездумно дати 7,4 млн на екскурсію до Непалу 

Пояснення для чого витрачати 7 390 650 грн., кого там пробують рятувати за державний кошт, і чому це не роблять ті туристичні фірми, які отримали плату за вивезення цих громадян на розваги до Непалу, Казначейська служба не зазначила.  Можливо її бездумне виділення коштів викликано тим, що до цього часу діє Положення про Державну казначейську службу України, яке було затверджено Президентом України В.Януковичем Указом від 13.04.2011 №460/2011, і яке до цього часу не відмінено, хоча цього немає в повноваженнях Президента України.Державна казначейська служба України повідомила, що на виконання Указу Президента України від 27 квітня 2015 року N 244/2015 «Про невідкладну евакуацію громадян України з території Федеративної Демократичної Республіки Непал» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року N 409-р «Про виділення коштів для здійснення невідкладної евакуації громадян України з території Федеративної Демократичної Республіки Непал» вона 29.04.2015 відкрила асигнування для проведення видатків по здійсненню невідкладної евакуації громадян України з території Федеративної Демократичної Республіки Непал літаком Іл-76 Повітряних Сил Збройних Сил України на 7 390 650 грн.:

... далі >>
 

Шкіряк вирішив витратити державні гроші на екскурсію до Непалу 

28.04.2015 виконуючий обов’язки Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій З. Шкіряк не маючи навіть Розпорядження Кабінету Міністрів України підписав Наказ №236 «Про евакуацію громадян України з Федеративної Демократичної Республіки Непал». Слід звернути увагу, що погодила цей наказ ціла купа чиновників, що, навіть не задали собі запитання, а чи потрібні такі витрати взагалі, і які звісно повинні також нести відповідальність за такі неефективні витрати коштів Державного бюджету України.З. Шкіряк не маючи навіть Розпорядження Кабінету Міністрів України підписав Наказ №236 «Про евакуацію громадян України з Федеративної Демократичної Республіки Непал».

... далі >>
 

Порошенко вирішив зайнятися евакуацією з Непалу 

Порошенко 27 квітня 2015 року підписав указ №244/2015 "Про невідкладну евакуацію громадян України з території Федеративної Демократичної Республіки Непал",Порошенко  підписав указ №244/2015 про невідкладну евакуацію громадян України з території Федеративної Демократичної Республіки Непал.

... далі >>
 

Прийнято закон, відсутність якого привела до нових податків 

Давно пора було прийняти Закон про внесення змін до  Закону України «Про акціонерні товариства»  стосовно кворуму загальних зборів акціонерного товариства та запобігання навмисного блокування міноритарними акціонерами проведення загальних зборів.  Прийняття, саме в час військової агресії проти України, яку розв’язала Російська Федерація, змін до Закону України «Про акціонерні товариства» (стосовно кворуму загальних зборів акціонерного товариства та запобігання навмисного блокування міноритарними акціонерами проведення загальних зборів)», викликано тим, що встановлена на сьогодні наявність кворуму загальних зборів акціонерних товариств - не менш як 60 відсотків голосуючих акцій, не дає змогу Державі Україна ефективно використовувати свою власність, а також отримувати від цього належні їй дивіденди.Неможливість керувати державним майном і отримувати дивіденди від АТ, де є частка держави, і привела до нових податків.

... далі >>
 

Президент підписав закон про збільшення видатків на повторні вибори 

Президент України Віктор Янукович підписав закон України 624-VII від 08.10.2013 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» щодо збільшення видатків Центральній виборчій комісії, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.uaВидатки на повторні вибори не були передбачені Центральній виборчій комісії Законом України «Про Державний бюджет України на 2013 рік».

... далі >>
 

Парламенту пропонують внести зміни щодо розподілу субвенції, пов'язаної з дорожньою мережею населених пунктів 

11.10.2013 Categories: Державний бюджет

Парламенту пропонують внести зміни щодо розподілу субвенції, пов'язаної з дорожньою мережею населених пунктівПроект Закону про внесення змін до статті 103-1 Бюджетного кодексу України ((щодо розподілу субвенції, пов'язаної з дорожньою мережею населених пунктів)

... далі >>
 

Спа й дегустація вин для чиновників будуть закриті 

Наприкінці травня співробітники відомства зібралися на щорічний День персоналу - цього разу в одному із самих престижних готелів Швеції, стокгольмському Grand Hôtel. Рахунок за вечерю з вином на людину склав порядку 1500 крон ( близько 220 доларів) - як пише Dagens Nyheter, це у два рази більше, чим дозволяє витрачати на подібні заходи статут самого відомства. Усього головний корпоратив року обійшовся Управлінню в 800 тисяч крон (майже мільйон доларів), інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на Радіо Швеція.Рахунок за вечерю з вином на людину склав у два рази більше, чим дозволяє витрачати на подібні заходи статут самого відомства

... далі >>
 

Бютівці-захисники кіпрських офшорів хочуть заборонити нардепам ставити питання про денонсацію 

В день опозиції ВР буде розглядатиме пропозицію бютівців Білоруса О.,Гриніва І.,Добряка Є.,Логвиненко О. т.і. №9281 про заборону нардепам вносити пропозиції щодо денонсації проектів щодо офшорів, а також проекти про ювілеї і захист банків від вкладників.В день опозиції ВР буде розглядатиме пропозицію бютівців Білоруса О.,Гриніва І.,Добряка Є.,Логвиненко О. т.і. №9281 про заборону нардепам вносити пропозиції щодо денонсації проектів щодо офшорів, а також проекти про ювілеї і захист банків від вкладників.

... далі >>
 

О 16-00 в Раді аншлаг: слухатимуть проекти про вибори 

Оприлюднено порядок денний засідання Верховної Ради України (дев’ята сесія шостого скликання) на 3 листопада 2011 року, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.Оприлюднено порядок денний засідання Верховної Ради України (дев’ята сесія шостого скликання). 3 листопада 2011 року

... далі >>
 

В середу НУНС і БЮТ покажуть свої законопроекти 

Оприлюднено порядок денний засідання Верховної Ради України (дев’ята сесія шостого скликання). 2 листопада 2011 року , зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.Оприлюднено порядок денний засідання Верховної Ради України (дев’ята сесія шостого скликання). 2 листопада 2011 року

... далі >>
 

Внесено проект Постанови про скасування рішення Ради від 20.10.2011 про прийняття за основу Постанови Верховної Ради України "Про висновки і пропозиції до проекту Державного бюджету України на 2012 рік 

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 20.10.2011 про прийняття за основу Постанови Верховної Ради України "Про висновки і пропозиції до проекту Закону про Державний бюджет України на 2012 рік (реєстраційний номер проекту 9000-П)

... далі >>
 
Сторінка 1 з 4 1 2 3 4 > >>

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua