Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Вікно у світ


Теми


Як у Німеччині захищають право на фотографії 

Які фото з подорожей не можна викладати в інтернет.

... далі >>
 

Музею Орсе подарували колекцію з 6 живописних робіт за € 380 млн 

Французькому музею Орсе подружня пара з США Спенсер і Марлен Хейз подарувала колекцію живопису вартістю у € 380 млн, яка складаться з 600 робіт Дега, Модільяні, Боннара, Вюйара і інших художників XIX-XX століть, інформує сайт www.Zakonoproekt.Org.UA із посиланням на сайт www.nytimes.com.  22 жовтня 2016 р. Музею Орсе вже передали частину колекції з 187 творів, оцінених в € 173 млн.

Однією з причин подарунку - особливості французького законодавства - твори, розміщені в громадських колекціях Франції, не можуть бути розділені і продані.

... далі >>
 

Міністри-корупціонери і глава Нацбанку закрили головну опозиційну газету 

В ЄС скандал із закриттям газети. Вже відомо, що "євроквартироотимісти" "стоп-цензури" побоялися виступити із протестами проти такого натиску на свободу слова в ЄС. Хоча в Україні аналогічне закриття не рідкість.  Наприклад, та сама паперова версія газети "Дело", після того, як її журналісти подали до суду на найвпливовішого директора ВР Валентина Зайчука, які був реальним тіньовим керівником ВР, хоча і мало кому відомим за межами ВР, і виграли цей суд, була закрита, "випадково", Віктором Пінчуком, в якого тоді була дуже велика проблема із необхідністю прикрити справу Гонгадзе і обвинувачення в адресу Кучми.

Вже відомо, що "євроквартироотимісти" "стоп-цензури" побоялися виступити із протестами проти такого натиску на свободу слова. Хоча в Україні аналогічне закриття не рідкість.

... далі >>
 

Як читати сайти, що заборонені цією владою 

В останній час дуже багато запитань: "Як читати сайти, що заборонені цією владою". Дійсно, нинішня влада спеціально блокує сайти своїх опонентів. щоб громадяни України не знали про злочини цієї влади і оцінки цієї злочинної дії.Цензуру нинішньої влади, яка блокує доступи до сайтів, що показують правду по її дерибан, легко обійти через спеціалізовані сервери.

... далі >>
 

Фінляндія посідає четверте місце в рейтингу правових держав 

Фінське кримінальне правосуддя визнано кращим у світі за версією World Justice Project Фінське кримінальне правосуддя визнано кращим у світі за версією World Justice Project

... далі >>
 

Дослідник: Народні депутати слабо контролюють уряд 

Парламент Фінляндії (Eduskunta) діє в тіні уряду і не користується своїми повноваженнями, заявляють політологи і автори книги про роботу парламенту, Матті Віберг і Тапані Рауні, зазначається на сайті www Парламент Фінляндії (Eduskunta) діє в тіні уряду і не користується своїми повноваженнями, заявляють політологи і автори книги про роботу парламенту, Матті Віберг і Тапані Рауні, зазначається на сайті

... далі >>
 

У Москві проїзд по чужій соціальної картці прирівняють до шахрайства 

Влада Москви має намір створити «чорний список» злісних безбілетників, а також розглядати як шахрайство проїзд по чужій соціальної карті Влада Москви має намір створити «чорний список» злісних безбілетників, а також розглядати як шахрайство проїзд по чужій соціальної карті

... далі >>
 

Як змінити мову у Facebook? 

18.10.2013 Categories: Facebook Вікно у світ Нація

Дуже багато запитань, як у Facebook змінити мову акаунту на українську, оскільки власники публічних сторінок орієнтуються на те, яка мова виставлена в акаунтах користувачів їхніх сторінок, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua Власники публічних сторінок орієнтуються на те, яка мова виставлена в акаунтах користувачів їхніх сторінок.

... далі >>
 

Боржники тепер зможуть самостійно продавати арештоване майно 

Наприклад, якщо майно оцінено в 1 000 000, але боржник пропонує продати його за 1 200 000, то це йому дозволять, а різницю в 200 000 забирає собі.  www.zakonoproekt.org.ua/Наприклад, якщо майно оцінено в 1 000 000, але боржник пропонує продати його за 1 200 000, то це йому дозволять, а різницю в 200 000 забирає собі.

... далі >>
 

Як позбавитися у Facebook надоїдливих пропозицій про приєднання до додатків 

Немає у Facebook жодного користувача, якого б хоч колись не запросили поставити якийсь додаток. Мало хто думає що встановлення таких додатків дає можливість зовсім незнайомим особам викачувати із сторінки багато яких персональних даних, які при свідомому стані особа ніколи б не видавала незнайомим людям, при звичайному контакті, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua . То ж використовуючи цю інформацію Ви свідомо можете або дозволити встановлення такого додатку або заборону, в тому числі і відволікати Вас такими пропозиціями у подальшому, а поширивши її допоможете захиститися від небажаного відволікання і Ваших друзів та колег.Багато даних, і без Вашої згоди, можна отримувати і від Ваших друзів, що надають дозвіл на встановлення на своїх сторінках таких додатків.

... далі >>
 

Ватикан назвав Ісуса Христа першим мікроблогером 

Ісус Христос першим у світі почав використовувати короткі повідомлення, що містять менше 45 символів, наприклад, «любіть один одного», зазначив священнослужитель. Ця фраза в три рази коротше, ніж максимально допустима сервісом мікроблогів Twitter, який обмежує довжину повідомлень 140 символами, інформує сайт zakonoproekt.org.ua. Фото: shutterstock.comІсус Христос першим у світі почав використовувати короткі повідомлення, що містять менше 45 символів.

... далі >>
 

Світові зірки кіно виступають за Копейськ 

Без порушень авторського права у челябінській газеті «Копейський робочий» з 2009 року почали розміщувати фото 20 голлівудських зірок - Джонні Деппа, Брюса Вілліса, Анжеліни Джолі, Леонардо Ді Капріо, Річарда Гіра, Харіссона Форда, Стівена Спілберга, Метта Дэймона, Джастіна Тімберлейка та інших, які безкоштовно знялися в рекламі цієї газети, інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua з посиланням на сайт kr-gazeta.ru газети «Копейский рабочий».Голлівудські зірки першої величини не лише охоче фотографуються, але й дають інтерв'ю для провінційного видання.

... далі >>
 

Тепер до лікарні можна буде попасти і без «прописки» 

Багатьом відома ситуація, коли без реєстрації за місцем проживання або за місцем перебування людина не може попасти до лікарні, влаштувати дитину до школи чи дошкільного закладу. Не кажучи вже про мільйони людей, які не можуть проголосувати там де вони постійно проживають.  Але це дуже мало хто розуміє з влади. І ось лід тронувся.  www.zakonoproekt.org.ua/Багатьом відома ситуація, коли без реєстрації за місцем проживання не може влаштувати дитину до школи. І ось лід тронувся

... далі >>
 

В'єтнам вирішив захиститися від «арабської методики зміни влади» 

У В'єтнамі понад 30 мільйонів користувачів Інтернету, і там набув чинності закон, який забороняє обговорювати політику в блогах та соціальних мережах, які підпорядковані іншим державам, зазначається на сайті  www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на www.bbc.co.uk.  В законі, відомому як «Указ 72», йдеться, що блоги та соціальні мережі не повинні використовуватися для обміну новинами, а лише особистою інформацією.У В'єтнамі набув чинності закон, який забороняє обговорювати політику в блогах та соціальних мережах, які підпорядковані іншим державам.

... далі >>
 

Такео, Японія: «Місто Facebook» 

Такахіро Кога управляє програмою Facebook «Покупки Такео», яка допомагає місцевим торговцям продавати свої товари по всій Японії. www.zakonoproekt.org.uaТакахіро Кога управляє програмою Facebook «Покупки Такео», яка допомагає місцевим торговцям продавати свої товари по всій Японії.

... далі >>
 

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт увійшов у Твіттер  

Все часті високопоставлені дипломати інших країн активно використовують соціальні мережі. Ось і новий Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Geoffrey Pyatt @GeoffPyatt увійшов у ТвіттерВсе часті високопоставлені дипломати інших країн активно використовують соціальні мережі.

... далі >>
 

Яндекс хоче змінити закон про довільне блокування сайтів 

1 серпня 2013 в РФ силу вступив закон «про довільне блокування сайтів», покликаний захистити незаконне поширення фільмів в Інтернет , інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua з посиланням на блог Яндексу.1 серпня 2013 в РФ силу вступив закон «про довільне блокування сайтів», покликаний захистити незаконне поширення фільмів в Інтернет.

... далі >>
 

Китай буде карати своїх туристів, які дискредитують країну за кордоном 

1 жовтня 2013 року в Китаї набуде чинності Закон щодо китайських туристів, які неналежним чином ведуть себе за кордоном, інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на сайт www.telegraph.co.ukДосить згадати, як китайський підліток у Луксорі надряпав своє ім'я на стіні, чий вік - понад 3,5 тисяч років

... далі >>
 

Розроблено законопроект про покарання за наклепи в соцмережах 

Звісно що щодо такого проекту будуть активно виступати ті, хто зацікавлений у безкарному розповсюдженню наклепів у соціальних мережах.  /www.zakonoproekt.org.ua/Звісно що щодо такого проекту будуть активно виступати ті, хто зацікавлений у безкарному розповсюдженню наклепів у соціальних мережах.

... далі >>
 

Ощадбанк звільнив співробітника, що пожартував в Twitter Ощадбанку щодо пенсіонерів 

10.08.2012 Categories: Twitter Вікно у світ

Оперативна реакція керівництва Ощадбанку на суспільне відношення до діяльності в соціальних мережах, який мав місце на Російській Федерації, показує всім, хто займається соціальними мережами, як важливо не тільки не робити помилки, але й правильно і якомога швидше їх виправляти.Оперативна реакція керівництва Ощадбанку показує всім, хто займається соціальними мережами, як важливо не тільки не робити помилки, але й правильно і якомога швидше їх виправляти.

... далі >>
 

В США з лютого вже не буде «тат» і «матерів» 

Такий крок у Держдепі пояснюють тим, що гендерна ідентифікація батьків вже застаріла, оскільки у США з кожним роком росте число одностатевих родин, у яких виховуються маленькі діти, і там не хочуть, аби в документах дітей, що виховуються в одностатевих родинах, зазначалися відразу два тата або дві мами оскільки у США з кожним роком росте число одностатевих родин, у яких виховуються маленькі діти, і там не хочуть, аби в документах дітей, що виховуються в одностатевих родинах, зазначалися відразу два тата або дві мами.

... далі >>
 

Росіяни вже навчилися обходити закон про заборону продажу пива в ларьках 

Новий закон про заборону продажу пива в ларьках росіяни вже навчилися обходити, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA із посилання на Facebook.  Тепер пиво не продають, а дарують. Оригінальний спосіб росіян показує, що під час прийняття закону людську спробу обійти закон слід враховувати.

... далі >>
 

Росіяни з презирством пишуть, що їхнє посольство не в Україні 

От тільки дивно, що ніхто не звертає на назву цього дипломатичного представництва Російської Федерації в Україні на те, що вони чомусь називають себе "Посольством Российськой Федерации НА Украине", а не "Посольством Российськой Федерации В Украине. І україномовної версії сайту немає, хоча сайт Посольства України в Російській Федерації має російськомовну версію.Тож так пишуть і роблять з бажанням образити Україну і українців, і тут вже МЗС України повинно зреагувати.

... далі >>
 
Сторінка 1 з 5 1 2 3 4 5 > >>

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua