Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Президент України


Теми


Виступ Петра Шейка щодо фальшування комуністами результатів голосування 

А закінчилося чим? Фальсифікацією голосування, яке кинуло ще одну глибоку тінь на наш і без того не дуже авторитетний в народі парламент.

... далі >>
 

Президент України повинен скасувати аморальне рішення Кабміну забрати кошти в дітей-інвалідів 

Кабінет Міністрів України зменшив на 350800 тис. гривень субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Дніпропетровської, Луганської та Харківської областей та м. Києву на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям.

... далі >>
 

Рішення Конституційного Суду України про розповсюдження (дублювання) іноземних фільмів 

Іноземні фільми не підлягають розповсюдженню та демонструванню в Україні, якщо вони не дубльовані або не озвучені чи не субтитровані державною мовою.

... далі >>
 

Інформація ТСН.ua - «Дубляж фільмів українською мовою скасовано» - це качка і непрофесійність 

До того ж, крім незаконного наказу міністра культури Вовкуна, є і частина 2 статті 14 Закону України «Про кінематографію»

... далі >>
 

В.Янукович призначив нового радника 

25.06.2010 Categories: Президент України

Підписано Указ про призначення Є.Кроля Радником Президента України

... далі >>
 

Янукович вважає що ліквідує проблеми у кадровій сфері 

24.06.2010 Categories: Президент України

Глава держави сподівається, що Стратегію буде затверджено вже найближчим часом і вона «буде виконуватися на всіх рівнях».

... далі >>
 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 645/2010 

Про нагородження медаллю «За врятоване життя»... далі >>
 

Високопоставлені чиновники повинні оприлюднювати свої доходи 

Президент України, Голова Верховної Ради України та його заступники, народні депутати України, Прем’єр-міністр України, члени Кабінету Міністрів України, Голова та члени Конституційного Суду України, Верховного Суду України, вищих спеціалізованих судів, Генеральний прокурор України та його заступники повинні оприлюднювати інформацію про доходи.

... далі >>
 

Президент України полетів на зустріч з Назарбаєвим 

Сторони планують обговорити широке коло питань двостороннього співробітництва – зокрема, в енергетичній, транспортній, аерокосмічній та машинобудівній галузях.

... далі >>
 

Янукович піквідував 32 органи і 110 посад 

06.04.2010 Categories: Президент України

Скорочення консультативно-дорадчих органів економить бюджетні кошти і ліквідує дублювання функцій Кабінету Міністрів.

... далі >>
 

Президент України видав Указ №489/2010 

Підписано Указ "Про ліквідацію Національної ради з питань охорони здоров'я населення"

... далі >>
 

Янукович призначив радником свого попередника 

Про призначення В.Пустовойтенка Радником Президента України

... далі >>
 

Огляд новин для ВР 

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ. ІНФОРМАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ09.03.2011, 1130 ГОЛОВНІ ПОДІЇ ДНЯ. ЗА ПОВІДОМЛЕННЯМИ ІНФОРМАЦІЙНИХ АГЕНТСТВ Верховна Рада Голова Верховної Ради Володимир Литвин відбув із дводенним офіційним візитом у Хорватію для... далі >>
 
Сторінка 28 з 28 << < 21 22 23 24 25 26 27 28

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua