Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Офшори


Теми


Meinl Bank AG. Австрійський досвід: Як вкрасти 9 млн. доларів  

 

Австрійські схеми. Через Meinl Bank AG за допомогою ГСУ МВС і ГПУ безкарно вкрали ще 9 003 405,93 доларів США.

... далі >>
 

Meinl Bank AG:Як безкарно красти через Австрію із МВС 

З 09.12.2014 р. ГСУ МВС України, а тепер і ГСУ НПУ МВС України блокує розслідування крадіжки мільярдів через Meinl Bank AG

... далі >>
 

Як генпрокурори допомагають красти мільярди 

Керівники ФГВФО, СБУ, НБУ, МВС та судді 2 роки блокували розслідування крадіжки через Meinl Bank AG мільярдів гривень

... далі >>
 

Кемерон оприлюднить прізвища кінцевих власників нерухомості Великобританії 

У Великобританії буде створено перший публічний реєстр бенефіціарів власності.

... далі >>
 

Журналістку, що розкрила аферу крадіжки грошей через Meinl Bank AG, вирішили залякати 

Поява таких погроз зрозуміла, бо Марго Ормоцадзе - це той самий журналіст, який найбільш активно розслідує банківські афери в Україні, і яка першою почала розповідати про фінансові афери банків України, власники і посадовці яких через сумнозвісне відомий австрійський Meinl Bank AG вкрали гроші вкладників коштів на сотні мільярдів. Журналістка постійно привертала у «Forbes» увагу до цієї афери іноземних фінансових та правоохоронних органів. І внаслідок її дій вимушені були починати щось робити і керівники НБУ, МВС, ГПУ, ДСФМУ, СБУ, при фактичному сприянні яких змогли безкарно організувати і продовжувати і досі цю аферу через Meinl Bank AG. Марго Ормоцадзе першою почала розповідати про фінансові афери банків України і як через австрійський Meinl Bank AG вкрали гроші вкладників коштів на сотні мільярдів.

... далі >>
 

Кабінет Міністрів України був вимушений заборонити ввезення в України товарів з РФ 

Постанова лише підкреслює, що ті, хто сидять на Грушевського12\2 не будуть вводити санкції проти РФ через анексію території України, якщо їх не примусять до цього.

... далі >>
 

Прийнято закон, відсутність якого привела до нових податків 

Давно пора було прийняти Закон про внесення змін до  Закону України «Про акціонерні товариства»  стосовно кворуму загальних зборів акціонерного товариства та запобігання навмисного блокування міноритарними акціонерами проведення загальних зборів.  Прийняття, саме в час військової агресії проти України, яку розв’язала Російська Федерація, змін до Закону України «Про акціонерні товариства» (стосовно кворуму загальних зборів акціонерного товариства та запобігання навмисного блокування міноритарними акціонерами проведення загальних зборів)», викликано тим, що встановлена на сьогодні наявність кворуму загальних зборів акціонерних товариств - не менш як 60 відсотків голосуючих акцій, не дає змогу Державі Україна ефективно використовувати свою власність, а також отримувати від цього належні їй дивіденди.Неможливість керувати державним майном і отримувати дивіденди від АТ, де є частка держави, і привела до нових податків.

... далі >>
 

Кіпрський уряд відкрив доступ до свого громадянства усього за 2.500.000 євро 

28 березня 2014, Уряд Кіпру вніс поправки до законодавстві і тепер іноземці-інвестори не  з Європи, можуть стати громадянами Кіпру і отримати кіпрський паспорт шляхом натуралізації 28 березня 2014, Уряд Кіпру вніс поправки до законодавстві і тепер іноземці-інвестори не  з Європи, можуть стати громадянами Кіпру і отримати кіпрський паспорт шляхом натуралізації

... далі >>
 

Регіонали підтримали законопроект бютівців про заборону депутатам вимагати денонсацію харківських угод 

На засіданні Верховної Ради України у середу регіонали, комуністи, литвинівці та реформатори проголосували за законопроект нардепів від БЮТ та ПРП Білоруса О.Г. , Гриніва І.О. , Добряка Є.Д. та Логвиненка О.С. про заборону депутатам вимагати денонсацію харківських угод та угоди про кіпрські офшори, зазначається на сайті, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.org.UA.  Така активна законопроектна позиція членів БЮТ вже давно була пояснена на засіданні комітету у закордонних справах, який контролюють члени БЮТ і НУНС, і які обґрунтували у свій час блокаду законопроекту про денонсацію кіпрських угоди тим, що про це їх попросили представники кіпрської сторони, що дуже добре їх приймала пі час їхнього візиту на Кіпр і оплатила їхнє перебування там.  Така активна законопроектна позиція членів БЮТ була пояснена тим. що про це їх попросили кіпріоти, що перед цим оплатили перебування членів комітету на Кіпрі.

... далі >>
 

Бютівці-захисники кіпрських офшорів хочуть заборонити нардепам ставити питання про денонсацію 

В день опозиції ВР буде розглядатиме пропозицію бютівців Білоруса О.,Гриніва І.,Добряка Є.,Логвиненко О. т.і. №9281 про заборону нардепам вносити пропозиції щодо денонсації проектів щодо офшорів, а також проекти про ювілеї і захист банків від вкладників.В день опозиції ВР буде розглядатиме пропозицію бютівців Білоруса О.,Гриніва І.,Добряка Є.,Логвиненко О. т.і. №9281 про заборону нардепам вносити пропозиції щодо денонсації проектів щодо офшорів, а також проекти про ювілеї і захист банків від вкладників.

... далі >>
 

"Ліві" рахунки українців у Швейцарії також скоро можуть бути під загрозою 

Росіяни зайнялися «лівими» рахунками в Швейцарії…українці наступні.www.zakonoproekt.org.uaРосіяни зайнялися «лівими» рахунками в Швейцарії…українці наступні.

... далі >>
 

Кіпр знімає обмеження на придбання нерухомості для іноземців 

Таким чином, Кіпр отримає величезні економічні дивіденди, оскільки очікується, що зміни до закону призведуть до пожвавлення ринку та залученню іноземних інвестицій у цей сектор. А крім того європейці стануть своєрідним захисним бар’єром від жителів турецької частини острову, причому оплачувати цей захист Кіпру вони будуть самостійноЄвропейці стануть своєрідним захисним бар’єром від жителів турецької частини острову, причому оплачувати цей захист Кіпру вони будуть самостійно.

... далі >>
 

В Києві пройде конференція про офшорних власників українських ЗМІ 

Буде презентоване дослідження «Прозорість медіа-власності від офшорних компаній в Україні: проблеми та рішення».

... далі >>
 

Стало відомо, чому донецькі відмовляються вносити Кіпр до числа офшорів 

Відмова офіційно визнати Кіпр офшором пов’язана з очікуваним візитом в Україну Президента Республіки Кіпр Дімітріса Хрістофіаса/  Судячи з усього витікання до Кіпру мільярдів доларів і далі буде сприяти підвищенню пенсійного віку та податкового тиску на малий і середній бізнес. Президент Республіки Кіпр Д.Хрістофіас планує у другому кварталі 2011 року здійснити візит в Україну на запрошення Президента України В.Ф.Януковича, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua, із посиланням на інформацію прес-служби МЗС України.http://www.zakonoproekt.org.ua. фото прес-служби Президента УкраїниСудячи з усього витікання до Кіпру мільярдів доларів і далі буде сприяти підвищенню пенсійного віку та податкового тиску на малий і середній бізнес.

... далі >>
 

Олігархи показали Азарову, хто головний в Кабміні 

Прем'єр-Міністр України заявив, що Україна не буде в односторонньому порядку денонсувати угоду з офшорами, бо вони є і у Великобританії.

... далі >>
 

Азаров заявив що МЗС доручено підготувати денонсацію угоди з Кіпром щодо офшорів 

Микола Азаров заявив що МЗС доручено підготувати денонсацію угоди з Кіпром щодо офшорівЗа вивезені в офшори мільярди доларів українські олігархи утримують і свої "кішенькові" засоби масової інформації

... далі >>
 

Бютівці блокують денонсацію офшорів 

Офшорні мільярди могли б не підвищувати пенсійний вік і ціни на комунальні послуги

... далі >>
 

Перелік офшорних зон планується кардинально розширити 

Щорічні втрати Держбюджету України ліше від Угоди з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування лише у 2007 році становили 722630 тис. грн. і припинення цього може зменшити податкове навантаження на простих підприємців, які дуже стурбовані прийняттям Податкового кодексу України.

... далі >>
 

Мартинюк підіграв капіталістам 

Депутати Володимир Поляченко (афільований із ГК «Київміськбуд»), Нвер Мхтарян («Познякижилбуд») і Юрій Сербин («Екобуд») пропонували заборонити збільшувати процентну ставку по кредитах, заборони розірвання фізичними і юридичними особами будь-яких договорів про передачу забудовниками завершеного житла.Депутати Володимир Поляченко (афільований із ГК «Київміськбуд»), Нвер Мхтарян («Познякижилбуд») і Юрій Сербин («Екобуд») пропонували заборонити збільшувати процентну ставку по кредитах, заборони розірвання фізичними і юридичними особами будь-яких договорів про передачу забудовниками завершеного житла.

... далі >>
 
Сторінка 2 з 3 << < 1 2 3 > >>

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua