Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Події


Теми


Литвин вирішив, що законів в Україні і так забагато 

А можливо, на відміну від своїх попередників це  зрозуміє Президент України, або і Прем’єр-Міністр України, для яких, якщо подумати, важлива не кількість законів прийнятих за ініціативою депутатів, яка призведе до бездумного і нічим не забезпеченого збільшення витрат Державного бюджету України, а їхня якість.А можливо, на відміну від своїх попередників це зрозуміє Президент України, або і Прем’єр-Міністр України, для яких, якщо подумати, важлива не кількість законів прийнятих за ініціативою депутатів, яка призведе до бездумного і нічим не забезпеченого збільшення витрат Державного бюджету України, а їхня якість.

... далі >>
 

Євген Костенко:"19 серпня 1991 року я ранок почав в тролейбусі з розповіді про фашистьку КПРС 

Євген Костенко: Вранці 19 серпня 1991 року, 20 років назад, почувши по телебаченню "Лебедине озеро", а пізніше і купку ГКЧПістів на чолі з Янаєвим, я вийшов, і о 7-00 сівши на пр.Металургів до тролейбуса, щоб їхати на роботу на "АвтоЗАЗа", і декілька разів звернувся до пасажирів:"Уважаемые запорожцы. Сегодня фашисткая коммунистическая партия Советского Союза провела переворот. Арестован Президент СССР Михаил Сергеевич Горбачов.Вранці 19 серпня 1991 року, 20 років назад, почувши по телебаченню "Лебедине озеро", а пізніше і купку ГКЧПістів на чолі з Янаєвим, я вийшов, і о 7-00 сівши на пр.Металургів до тролейбуса, щоб їхати на роботу на "АвтоЗАЗа", і декілька разів звернувся до пасажирів:"Уважаемые запорожцы. Сегодня фашисткая коммунистическая партия Советского Союза провела переворот. Арестован Президент СССР Михаил Сергеевич Горбачов.

... далі >>
 

Оприлюднено текст Закону щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України 

Почав діяти Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України».

... далі >>
 

Пряма трансляція весілля принца. 

29.04.2011 Categories: Вікно у світ Події

Як Британія продає світу державні події.

... далі >>
 

Сенатор Річард Лугар пообіцяв допомагати Україні 

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко провів зустріч з сенатором Річардом Лугаром

... далі >>
 

Апеляційний суд вважає, що Верховний Суд правильно вигнали з його будинку 

Київський апеляційний суд відмовив Верховному Суду України в задоволенні його законної вимоги, Будинок по Пилипа Орлика , 4, як і 4-А вже не належить ВСУКиївський апеляційний суд відмовив Верховному Суду України в задоволенні його законної вимоги.

... далі >>
 

Хорошковського, Могільова і Пшонку вже чекають у Раді 

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про готовність Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України та Міністерства надзвичайних ситуацій України до протидії загрозам екстремізму та тероризму в Україні" (березень 2011 року)

... далі >>
 

Янукович нагадав про залежність японців від України 

Віктор Янукович: Ми говоримо з міжнародною спільнотою мовою економічних інтересів, конкретних дій, а також мовою передбачуваної, системної зовнішньої політики

... далі >>
 

Індійці звільнили арештованих українських моряків з судна «Dynamic Striker» 

18.01.2011 Categories: Звільнення МЗС Події Суд

Українці ще мають отримати дозвіл на залишення її території Індії.

... далі >>
 

В Австрії ще не знайшли зниклого українського туриста 

Пошуки продовжуються зусиллями австрійських рятівників

... далі >>
 

Всі українці в Тунісі живі, і до дому іде лише 20 чоловік 

Всього на консульському обліку в Тунісі знаходяться 408громадян України. 

... далі >>
 

Пірати надали свіжі новини щодо захоплених на «Blida» українців 

18.01.2011 Categories: МЗС Події Суд

На даний час пірати ніяких фінансових вимог до «Secur Holdings Inc.» не висували

... далі >>
 

МВС планує захистити свою ділову репутацію в суді 

16.01.2011 Categories: Події

Тепер інтернет-виданнях повинні недопускати оприлюднення неправдивої інформації та перекручування фактів.

... далі >>
 

Голова фракції НУ-НС, члени якої закликали підприємців на Майдан, відмовився подати запитання міністру МВС 

Одна справа закликати почати боротьбу з режимом, а інша - запитати міністра МВС щодо арештованих, у звязку із цим осіб.

... далі >>
 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" щодо вдосконалення системи кадрового забезпечення органів внутрішніх справ 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" щодо вдосконалення системи кадрового забезпечення органів внутрішніх справ

... далі >>
 

Янукович поздоровив дипломатів 

Вітання Президента України Віктора Януковича працівникам дипломатичної служби України

... далі >>
 

Президент Угорщини домовився з Януковичем 

Україна та Угорщина підтвердили готовність до інтенсивного діалогу

... далі >>
 
Сторінка 1 з 2 1 2 > >>

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua