Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Кримінальне право


Теми


Онопенко зібрав до Верховного Суду кращих юристів 

До складу Науково-консультативної ради при Верховному Суді України увійшло 60 докторів і кандидатів юридичних наук.До складу Науково-консультативної ради при Верховному Суді України увійшло 60 докторів і кандидатів юридичних наук.До складу Науково-консультативної ради при Верховному Суді України увійшло 60 докторів і кандидатів юридичних наук.

... далі >>
 

При Верховному Суді створено Науково-консультативну раду 

Рада є постійно діючим консультативно-дорадчим органом при Суді, який утворюється Пленумом Суду. http://www.zakonoproekt.org.uaРада є постійно діючим консультативно-дорадчим органом при Суді, який утворюється Пленумом Суду.

... далі >>
 

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua