Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Влада в Інтернет


Теми


У Ситника заявили, що користуватися Інтернет в НАБУ ще не вміють 

У Ситника заявили, що користуватися Інтернет в НАБУ ще не вміють

ІТ-підрозділ НАБУ пояснив, що не вміє користуватися електронною поштою, тому листи їм слід приносити вручну,або через Укрпошту.

... далі >>
 

В Національній поліції є і ті, хто закони читає 

Ми вже неодноразово розповідали про те. що в органах державної влади не люблять виконувати закони, і часто тому, що є не лише нехлюями, але й тупими. Одним із таких прикладів є масове ігнорування органами державної влади України, в першу чергу, посадових осіб Державної судової адміністрації України, Кабінету Міністрів України, МВС , Національної поліції України та більшості суб'єктів владних повноважень, вимог  п.10, ч.1, ст.146 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» в редакції від 07.07.2010 р. та статті 38 Кодексу адміністративного судочинства України  створення і ведення Реєстру електронних адрес органів державної влади, їх посадових та службових осіб, які тягнуть за собою створення перешкод в діяльності судів та збільшує витрати на забезпечення правосуддя в Україні.

З.Холоднюк, В. Гройсман, А.Аваков, Х.Деканоїдзе і Ю.Луценко так і не навчаться виконувати закони України.

 

... далі >>
 

Київська поліція показала, що якщо треба, то може 

Сайт www.Zakonoproekt.Org.UA 08.08.2016 р. розповів про те, що внаслідок бездіяльності посадових осіб Державної судової адміністрації України, Кабінету Міністрів України а більшості суб'єктів владних повноважень не виконуються вимоги Постанови Кабміну від 5 січня 2011 р. №5 «Про затвердження Положення про Єдину базу даних електронних адрес, номерів факсів (телефаксів) суб'єктів владних повноважень» та не забезпечили розміщення там своїх актуальних даних.  Доходить до смішного, що в базі відсутній навіть запис про Національну поліцію України, а адресою МВС України зазначена адреса безкоштовного хостингу, що свідчить про відсутність в МВС і НПУ не лише осіб, що повинні відповідати за наповнення цієї бази, але й низький рівень вміння користуватися електронними ресурсами керівників КМУ, ДСАУ, МВС, НПУ, ГПУ.Бездіяльність Державної судової адміністрації України та Кабінету Міністрів України вражає.

 

... далі >>
 

Путін запрошує іноземних ІТ-спеціалістів та журналістів, щоб писати для інших країн 

У законодавство внесені зміни, що стосуються правового становища іноземних громадян 

	Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав Федеральний закон «Про внесення змін до статті 132 Федерального закону «Про правове становище іноземних громадян у Російській Федерації» і статті 1 Федерального закону «Про внесення змін до Федерального закону «Про правове становище іноземних громадян у Російській Федерації», що був прийнятий Державною Думою 11 червня 2014 та схвалений Радою Федерації 18 червня 2014 року У законодавство внесені зміни, що стосуються правового становища іноземних громадян.

... далі >>
 

Генасамблея ООН прийняла резолюцію про запобігання збройних конфліктів 

Шістдесят восьма сесія Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй 24 березня прийняла Резолюцію A/68/L 39 'Територіальна цілісність України' пункту 33 ( b ) порядку денного) 'Запобігання збройних конфліктів : зміцнення ролі посередництва у мирному врегулюванні спорів, запобігання та вирішенні конфліктів' , зазначається на сайті www Шістдесят восьма сесія Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй 24 березня прийняла Резолюцію A/68/L 39 'Територіальна цілісність України' пункту 33 ( b ) порядку денного) 'Запобігання збройних конфліктів : зміцнення ролі посередництва у мирному врегулюванні спорів, запобігання та вирішенні конфліктів' , зазначається на сайті www

... далі >>
 

МВС України за сприянням структур Російської Федерації оголосило відбір на посади начальників ряду ГУМВС і УМВС 

Цікавим є те, що документи та анкета кандидата повинні надсилатися поштою або передаватися до Департаменту кадрового забезпечення МВС України і зазначена електронна адреса на російському поштовику mail.ru, Цікавим є те, що документи та анкета кандидата повинні надсилатися поштою або передаватися до Департаменту кадрового забезпечення МВС України і зазначена електронна адреса на російському поштовику mail.ru,

... далі >>
 

У Держдумі РФ пропонують позасудове блокування сайтів, що закликають до несанкціонованих акцій  

Комітет Держдуми РФ з питань ЗМІ схвалив законопроект депутата від ЛДПР Андрія Лугового про позасудової блокуванні інтернет-ресурсів із закликами до проведення несанкціонованих мітингів Комітет Держдуми РФ з питань ЗМІ схвалив законопроект депутата від  ЛДПР Андрія Лугового про позасудової блокуванні інтернет-ресурсів із закликами до проведення несанкціонованих мітингів

... далі >>
 

Недешеві продукти програмного забезпечення Мінюсту заблокувалися 

Міністр юстиції України Олена Лукаш заявила, що відбулось несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерної мережі міністерства юстиції, інформує сайт  www.zakonoproekt.org.uaОлена Лукаш заявила, що відбулось несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерної мережі міністерства юстиції.

... далі >>
 

Як керувати правами адміністратора сторінок у Facebook 

30.09.2013 Categories: Facebook Влада в Інтернет

Як керувати правами адміністратора сторінок у Facebook, і як відмовитися від цих прав. www.zakonoproekt.org.ua

Усі керівники сторінки можуть мати різні повноваження в залежності від того, над чим їм потрібно працювати

... далі >>
 

Ватикан назвав Ісуса Христа першим мікроблогером 

Ісус Христос першим у світі почав використовувати короткі повідомлення, що містять менше 45 символів, наприклад, «любіть один одного», зазначив священнослужитель. Ця фраза в три рази коротше, ніж максимально допустима сервісом мікроблогів Twitter, який обмежує довжину повідомлень 140 символами, інформує сайт zakonoproekt.org.ua. Фото: shutterstock.comІсус Христос першим у світі почав використовувати короткі повідомлення, що містять менше 45 символів.

... далі >>
 

Такео, Японія: «Місто Facebook» 

Такахіро Кога управляє програмою Facebook «Покупки Такео», яка допомагає місцевим торговцям продавати свої товари по всій Японії. www.zakonoproekt.org.uaТакахіро Кога управляє програмою Facebook «Покупки Такео», яка допомагає місцевим торговцям продавати свої товари по всій Японії.

... далі >>
 

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт увійшов у Твіттер  

Все часті високопоставлені дипломати інших країн активно використовують соціальні мережі. Ось і новий Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Geoffrey Pyatt @GeoffPyatt увійшов у ТвіттерВсе часті високопоставлені дипломати інших країн активно використовують соціальні мережі.

... далі >>
 

Розроблено законопроект про покарання за наклепи в соцмережах 

Звісно що щодо такого проекту будуть активно виступати ті, хто зацікавлений у безкарному розповсюдженню наклепів у соціальних мережах.  /www.zakonoproekt.org.ua/Звісно що щодо такого проекту будуть активно виступати ті, хто зацікавлений у безкарному розповсюдженню наклепів у соціальних мережах.

... далі >>
 

Голова Верховної Ради України примусив спростувати журналістську брехню 

Нещодавно web - сайт «Коментарі» опублікував неправдиву інформацію про нібито використання Головою Верховної Ради України Володимиром Рибаком 5 серпня 2013 року VIP - вагону в районі міста Луцьк, інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua, із посиланням на сайт Верховної Ради України  На відміну від попередників, Володимир Рибаком не промовчав щодо журналістської брехні, про що вже зазначалося на сайті в інформації "Володимир Рибак має намір звернутися суду щодо публікації неправдивої інформації "На відміну від попередників, Володимир Рибаком не промовчав щодо журналістської брехні.

... далі >>
 

Постанова Окружного адмінсуду стосовно позову «Опори» до Апарату Верховної Ради України 

Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позов ВГО «Громадянська мережа «Опора» до Апарату Верховної Ради України.

... далі >>
 

Потрібно знайти ще 2 нардепів, які не голосували за "мовний" закон, і Литвин зобов'язаний зняти законопроект з розгляду 

Ніхто вже не заперечує, що голосування за "мовний" проект С.Ківалова було незаконним. І зараз потрібно дуже швидко перерахувати усіх тих, хто не голосував за проект, або просто не був в залі. Потрібно зробити так, як ми зробили у 1994 році, коли не дали підписати Постанову ВР, що скасовувала як такі, що суперечать Конституції і законам України, укази Президії Верховної Ради України від 26 серпня 1991 року про тимчасове припинення діяльності Компартії України, від 28 серпня 1991 року про доповнення Указу Президії про Тимчасове припинення. Діяльності Компартії України та від 30 серпня 1991 року про заборону діяльності Компартії України. Відміна цієї постанови була тому, що ми доказали відсутність в залі ряду народних депутатів.  Відповідно до результатів поіменного голосування про проект Закону про засади державної мовної політики (№ 9073) - в цілому, яке пройшло 3 липня 2012 о 16:09 За:248 Проти:2 Утрималися:1 Не голосували:113 Всього:364 . Рішення прийнято.  Щоб відмінити рішення від 03.07.2012 року необхідно знайти всього 23 народних депутатів, які не голосували за проект. Є дані про 21 народного депутата України, 13 з яких подали заяви що не голосували, а 8 були відсутні.  Потрібні дані ще про 2 народних депутатів України, що були відсутні і не голосували.Щоб відмінити рішення від 03.07.2012 року необхідно знайти всього 23 народних депутатів, які не голосували за проект. Є дані про 21 народного депутата України, 13 з яких подали заяви, що не голосували, а 8 були відсутні.

... далі >>
 

Що дають публічні сторінки у Facebook для користувачів 

18.07.2012 Categories: Facebook Влада в Інтернет

Як не дивно, але і досі задають запитання,щодо того, що при переході з приватної сторінки на публічну, що часто роблять політики і інші публічні люди, з яким хочуть спілкуватися люди в більшій кількості ніж 5000. на сторінці відсутня кнопка: "Додати друга", і неможливо підписатися на новини, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua.Все більше політиків, журналістів і просто публічних людей переводять свої приватні сторінки у Facebook в режим публічних.

... далі >>
 

Замість звинувачувати кубанців та Посла Росії М.Зурабова в образі України потрібно знати Державний Гімн 

Керівництво БЮТ і НУНС, а всього там було 59 народних депутатів України від БЮТ і 19 народних депутатів від НУНС проголосували за включення до порядку денного сесії Верховної Ради України так званих мовних законопроектів Вадима Колесніченка та Сергія Ківалова. А я сумніваюся, щоб Ю.Тимошенко, як би до неї хто не відносився, проголосувала б так, як це її колеги по БЮТ і НУНС голосували щодо законопроектів Колесніченка і КІвалова про мови.Істерика щодо Кубанського козачого хору і Посла РФ Михайла Зурабова - це відсутність аргументів в опонентів влади.

... далі >>
 

Російська церква слідкує за своїм авторитетом, на відміну від української влади 

За даними Московського патріархату Патріарх Московський і всєя Русі Кирило (в миру - Владимир Михайлович Гундяєв) відправив у відставку протоієрея Володимира Вигилянського, що раніше займав посаду керівника своєї прес-служби та призначив її новим керівником діакона Олександра Волкова, який раніше був заступником керівника прес-служби глави РПЦ зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA із посиланням на сайт Московського патріархату.Патріарх Кирило звільнив главу своєї прес-служби після серії скандалів

... далі >>
 

В начальника УДО генерала Кулікова з'явилася колега - Софі Хатт 

Елисейский палац розповсюдив комюніке, що за рішенням Президента Французької Республіки, Групою безпеки Президента республіки (GSPR) буде командувати комісар Софі Атт, якій буде допомагати підполковник Арно Шеврей. Софі Атт (Sophie Hatt) стала першою жінкою, що очолила цей престижний відділ Служби урядової охорони.Софі Атт, якій буде допомагати підполковник Арно Шеврей. Софі Атт стала першою жінкою, що очолила Групe безпеки Президента республіки (GSPR)

... далі >>
 

Навіщо Януковичу вороги, якщо є Адміністрація Президента 

Запитання про те: "Навіщо Януковичу вороги, якщо є свої" є риторичним.  Дійсно, так точно і з язвою підставляти Президента України В.Ф. Януковича, як це постійно роблять Кабмін, власна фракція у Верховній Раді України, Генпрокурор, МВС і ДПСУ, навіть Тимошенко не зможе придумати.Так точно і з язвою підставляти Президента України В.Ф. Януковича, як це постійно роблять Кабмін, власна фракція у Верховній Раді України, Генпрокурор, МВС і ДПСУ, навіть Тимошенко не зможе придумати.

... далі >>
 

Азаров був здивований, що він вже рік диктує тексти в Facebook 

30.05.2012 Categories: Facebook Влада в Інтернет

Як знайти дату, коли Ви вперше почали працювати в Facebook, щоб не йти на саму першу новину на Вашій сторінці? Така проблема виникла нещодавно в користувача @Николай Азаров.Як знайти дату, коли Ви вперше почали працювати в Facebook, щоб не йти на саму першу новину на Вашій сторінці? Така проблема виникла нещодавно в користувача @Николай Азаров.

... далі >>
 

Обама послав всі установи на мобільники 

27.05.2012 Categories: Влада в Інтернет

Президент США Барак Обама зобов’язав усі державні установи аби вони забезпечували більше своїх послуг через мобільні додатки, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua Президент США Барак Обама зобов’язав усі державні установи аби вони забезпечували більше своїх послуг через мобільні додатки.

... далі >>
 
Сторінка 1 з 3 1 2 3 > >>

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua