Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Влада в Інтернет


Теми


Дякуючи Takeout™ дуже легко зробити резервну копію даних Google +  

Щоб зробити резервну копію даних Google + достатньо скористатися Takeout™ ,який став новим продуктом Google, який нагадує аналогічну процедуру збереження новину Facebook на Вашому комп’ютері, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA з посиланням на Google Щоб зробити на Вашому комп’ютері резервну копію даних Google + достатньо скористатися Takeout™, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA

... далі >>
 

Кабмін відкрив українську сторінку в Twitter 

Дивно що піктограма Twitter відсутня на сайті Кабінету Міністрів України.

... далі >>
 

У Санкт-Петербурзі бабусі будуть говорити із владою по Скайпу 

З 2010 року у Фрунзенському районі працює програма «Бабуся он-лайн» та скайп-приймальня керівників адміністрації.

... далі >>
 

Степан Сулакшин виступив на тему:"Обретение смыслов".Информация. 

Доповідь відомого російського фізика про інформацію, а також її роль в суспільстві.

... далі >>
 

Янукович звільнив міністра, що не мав сторінку міністерства у Facebook 

Крім усього іншого, міністр В.Тихонов був відомий ще й тим, що був одним з двох Віце-прем’єр-міністрів України, відомства яких не хотіли відкривати свої офіційні сторінки в Facebook, зазначається на сайті Zakonoproekt.Org.UA .

... далі >>
 

Міністерство Клюєва тепер у Facebook, і англійською мовою 

Іінформацію Міністерство економічного розвитку та торгівлі України можна читати у Facebook і англійською мовою на сторінці: "Ministry of Economic Development and Trade of Ukraine". 

... далі >>
 

Офіційний веб-портал Київської міської влади з'явився в Facebook 

Це перша сторінка міської державної адміністрації та органу місцевого самоврядування, що з'явилася в Facebook. 

... далі >>
 

На сайті Азарова з'явилися піктограми Facebook і RSS 

А це у свою чергу, сприятиме полегшенню доступу громадян і ЗМІ до інформації органів державної влади і органів місцевого самоврядування.

... далі >>
 

Клюєв також вивів своє міністерство у Facebook 

Без своїх сторінок у Facebook залишилися Віце-прем'єр-міністри України - Міністр соціальної політики України С.Тігіпко та Віце-прем'єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В.Тихонов.  

... далі >>
 

Міністерство інфраструктури України відкрило у Facebook свою офіційну сторінку  

Також в Реєстрі офіційних веб-сайтів органів державної влади і місцевого самоврядування у Facebook вказано, що відкрили свої сторінки у Фейсбук МЗС України (К.Грищенко) та Державна митна служба ( І.Калетник), "Урядовий портал. Офіційний портал органів виконавчої влади України" (М.Азаров).

... далі >>
 

Прес-секретар Лавриновича заявила, що Мінюст не буде відкривати свою сторінку в Facebook 

Єдине на що можна сподіватися, так це на те, що позиція прес-секретаря Мінюсту може не відповідати позиції самого Міністра юстиції України Олександра Лавриновича, який очолює це одне з найважливіших міністерств країни.

... далі >>
 

У Кабміні визнали найгіршими прес-служби Мінкульту, Мінфіну і Мінюсту 

Наразі вирішується питання щодо вдосконалення роботи і зміцнення цих підрозділів.

... далі >>
 

Кабмін почав говорити у Facebook російською мовою 

Кабінет Міністрів України відкрив у Facebook версію Урядового порталу "Официальное представительство органов исполнительной власти Украины" російською мовою, зазначається на сайті Zakonoproekt.Org.UA . Кабмін вже відкрив у Facebook... далі >>
 

Кабмін почав говорити у Facebook англійською мовою 

Кабінет Міністрів України відкрив у Facebook  версію урядового порталу "Government portal.Official website of Executive power bodies of Ukraine"  англійською мовою. 

... далі >>
 

Те, що Янукович і Азаров вирішили зробити владу більш відкритою, потрібно лише вітати 

Те, що Янукович і Азаров вирішили зробити владу більш відкритою, потрібно лише вітати  Редагувати запис. Прес-служби органів державної влади й місцевого самоврядування зобов‘язані вміти віддати суспільству те, що воно хоче знати про владу.Прес-служби орачів державної влади й місцевого самоврядування зобов‘язані вміти віддати суспільству те, що воно хоче знати про владу.

... далі >>
 
Сторінка 3 з 3 << < 1 2 3

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua