Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: Освіта


Теми


Наукова рада Німеччини запропонував альтернативу рейтингів університетів. 

Наукова рада Німеччини запропонував альтернативу рейтингів університетів. У підсумку буде складена докладна і всеосяжна карта вищої освіти ФРН. У підсумку буде складена докладна і всеосяжна карта вищої освіти ФРН.

... далі >>
 

У 2013 році кожен закон ВР коштував платникам податків, в середньому, не менше 5 554 108, 50 грн. 

Міносвіти, за ініціативою Януковича вирішили піти на поводу у ВР та підготували закон Про післядипломну освіту Міносвіти, за ініціативою Януковича вирішили піти на поводу у ВР та підготували закон «Про післядипломну освіту»

... далі >>
 

Перед виборами комуністи знов узялися видавати премії 

З 7 внесених нею протягом цього скликання проектів щодо премій, шість вже підписано, а гроші виплачені.Депутатам пропонують проект Постанови про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів №9178 зареєстровано 19.09.2011, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.Головним комітетом визначено Комітет з питань науки і освіти. Проект внесла cекретар комітету, депутат від КПУ К.С.Самойлик.З 7 внесених нею протягом цього скликання проектів щодо премій, шість вже підписано, а гроші виплаченіПроект Постанови про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів

... далі >>
 

Комуністи пропонують поговорити про сільських вчителів 

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему "Освіта в сільській місцевості: кризові тенденції та шляхи їх подолання" (21 березня 2011 року).www.zakonoproekt.org.uaПроект Постанови про проведення парламентських слухань на тему "Освіта в сільській місцевості: кризові тенденції та шляхи їх подолання" (21 березня 2011 року)

... далі >>
 

Президент хоче виконати зобов’язання перед Радою Європи достроково 

До 1 жовтня М.Азаров повинен подати Президентові України пропозиції щодо можливості дострокового виконання завдань, передбачених цим Планом.

... далі >>
 

Глава держави призначив довічні стипендії освітянам 

Про призначення довічних державних стипендій видатним діячам освіти

... далі >>
 

Парламент розгляне законопроект про захист персональних даних 

Верховна Рада України включила до порядку денного законопроект щодо порушення законодавства про захист персональних даних

... далі >>
 

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua