Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Записи с темой: FB


Теми


Як швидко знайти свої публікації у Facebook? 

11.09.2017 Categories: FB

Як швидко знайти свої публікації у Facebook? Якщо Ви не пам'ятаєте коли була Ваша публікація, але згадуєте хоч окремі слова, то великих проблем із пошуком публікації немає. 

... далі >>
 

Як створити альбом у Facebook? 

07.09.2017 Categories: FB

Якщо Ви будете організовувати свої публікації в альбоми, то не лише Ви зможете потім знайти необхідні підбірки матеріалів, але й Вашим читачам буде це зробити значно легше. Спробуйте, а потім поділіться із іншими, як це допомогло Вам :)Якщо Ви будете організовувати свої публікації в альбоми, то не лише Ви зможете потім знайти необхідні підбірки матеріалів, але й Вашим читачам буде це зробити значно легше. Спробуйте, а потім поділіться із іншими, як це допомогло Вам:)

... далі >>
 

В'єтнам вирішив захиститися від «арабської методики зміни влади» 

У В'єтнамі понад 30 мільйонів користувачів Інтернету, і там набув чинності закон, який забороняє обговорювати політику в блогах та соціальних мережах, які підпорядковані іншим державам, зазначається на сайті  www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на www.bbc.co.uk.  В законі, відомому як «Указ 72», йдеться, що блоги та соціальні мережі не повинні використовуватися для обміну новинами, а лише особистою інформацією.У В'єтнамі набув чинності закон, який забороняє обговорювати політику в блогах та соціальних мережах, які підпорядковані іншим державам.

... далі >>
 

Розроблено законопроект про покарання за наклепи в соцмережах 

Звісно що щодо такого проекту будуть активно виступати ті, хто зацікавлений у безкарному розповсюдженню наклепів у соціальних мережах.  /www.zakonoproekt.org.ua/Звісно що щодо такого проекту будуть активно виступати ті, хто зацікавлений у безкарному розповсюдженню наклепів у соціальних мережах.

... далі >>
 

Що робити, якщо Ваш особистий аккаунт на Facebook відключений? 

26.08.2013 Categories: Facebook FB Інформація

Якщо Ваш особистий аккаунт на Facebook був відключений, то при спробі увійти Ви побачите відповідне повідомлення . Якщо Ви не побачили цього повідомлення, можливо, у Вас є якісь проблеми з входом на сайт.  www.zakonoproekt.org.ua/Якщо Ваш особистий аккаунт на Facebook був відключений, то при спробі увійти Ви побачите відповідне повідомлення.

... далі >>
 

Російська церква слідкує за своїм авторитетом, на відміну від української влади 

За даними Московського патріархату Патріарх Московський і всєя Русі Кирило (в миру - Владимир Михайлович Гундяєв) відправив у відставку протоієрея Володимира Вигилянського, що раніше займав посаду керівника своєї прес-служби та призначив її новим керівником діакона Олександра Волкова, який раніше був заступником керівника прес-служби глави РПЦ зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA із посиланням на сайт Московського патріархату.Патріарх Кирило звільнив главу своєї прес-служби після серії скандалів

... далі >>
 

Facebook представив кнопку "Підписатися" 

14.09.2011 Categories: Facebook FB

На днях українці побачать те, що сьогодні бачать лише користувачі англомовного сегменту FacebookНа днях українці побачать те, що сьогодні бачать лише користувачі англомовного сегменту Facebook

... далі >>
 

Користувачі Life 90 днів безкоштовно зможуть користуватися Facebook 

20.01.2011 Categories: Facebook FB

Користувачі Life 90 днів безкоштовно зможуть користуватися Facebook14 мобільних операторів почали надавати безкоштовний доступ протягом перших 90 днів після його запуску.

... далі >>
 

Як знищити зайві додатки у Facebook 

20.01.2011 Categories: Facebook FB

Facebook  дав нову можливість знищити зайві додатки

... далі >>
 

Про затвердження Правил розповсюдження і демонстрування іноземних фільмів (проект) 

Проект Наказу міністра культури України, який би міг назавжди вирішити питання із дублюванням іноземних фільмів.

... далі >>
 

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua